dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rocha

Częstochowa,śląskie

700 875 zł568 m² 1 233,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kamienica położona w Częstochowie przy ul. św. Rocha 136. Kamienica dwukondygnacyjna wzniesiona w technologii tradycyjnej, murowanej, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Zabrze,śląskie

2 100 zł80 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na parterze oraz piętrze ocieplonej kamienicy z osobnym wejściem o powierzchni ok. 80 m , zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Długosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

359 000 zł42 m² 8 487 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mam do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,3 m , znajdujące się na 7 piętrze w bloku przy ul. Tysiąclecia. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w zielonym sercu Giszowca - jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Katowic! Oferujemy na wynajem jasne, komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w obu pokojach, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Katowice,śląskie

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:9/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2-pokojowy | gotowa inwestycja | pierwsza dzielnica | katowice Na sprzedaż w pełni wykończony i funkcjonujący apartament 2-pokojowy zlokalizowany w Pierwszej Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy. Sprzedaż bezpośrednia oferta od osoby prywatnej, bez pośredników i dodatkowych prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w samym sercu miasta. Mieszkanie znajduje się na ul. Zwycięstwa. Mimo lokalizacji w ścisłym centrum w mieszkaniu cisza i spokój a co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Letnia

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

404 418 zł60 m² 6 698,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Goczałkowice - Ogrody Letnie Inwestycja bezczynszowa w spokojnej, zielonej okolicy - brak opłat administracyjnych to realna oszczędność i pełna kontrola nad kosztami utrzymania. Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Janasa

Katowice,śląskie

320 000 zł30 m² 10 847,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka Top Słoneczne ul. Janasa, katowice Na sprzedaż nowoczesna kawalerka położona przy ul. Janasa w Katowicach. Dostępne od zaraz! Budynek z 2019r! Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

590 972 zł59 m² 9 944 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł46 m² 6 443,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z prezentacją mieszkania na sprzedaż o powierzchni 46,4 m , w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

576 645 zł71 m² 8 162 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

639 000 zł66 m² 9 616,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tychy - Osiedle Balbina | Przestronne mieszkanie, niski blok, nowe budownictwo Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone w Tychach, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

249 000 zł32 m² 7 661,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,5 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Salon z aneksem kuchennym + 2 pokoje | Balkon | 3 piętro | Świetna lokalizacja | Czysty stan prawny | Dostępne od ręki Szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem, na spokojnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Katowice,śląskie

440 000 zł48 m² 9 089,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie powierzchni 48,41 m2 położone na 4-piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Kwiatkowskiego na Osiedlu Witosa w Katowicach, składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjna ofertą wynajmu mieszkania na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Ligota Park w Katowicach. Osiedle znajduje się w najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolinki

Gliwice,śląskie

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Karolinki to oferta wyjątkowa na rynku. Swietnie zaaranżowany, przytulny i nowoczesny. Świetna lokalizacja. Osiedle Karolinki to nowoczesne osiedle na skraju centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

439 900 zł75 m² 5 865,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Misjonarzy Oblatów MN

Katowice,śląskie

1 920 zł49 m² 39,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To przestronne mieszkanie na wynajem znajduje się w sercu Katowic, w doskonałej lokalizacji, obok wielu instytucji edukacyjnych, w tym uniwersytetu, szkoły muzycznej oraz podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

534 065 zł66 m² 8 139,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w realton! Na wynajem mieszkanie dla pierwszego najemcy. Nieruchomość znajduje sie na 1 piętrze w nowopowstałym apartamentowcu w Katowicach przy ul. Mikusińskiego 1 Dane techniczne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Majowa

Gliwice,śląskie

1 500 zł21 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia skromne acz zadbane, czyste i schludne mieszkanie w Śródmieściu Gliwic przy Alei Majowej. Bardzo dobra lokalizacja - 15 minut piechotą do Centrum, w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

449 000 zł64 m² 7 070,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Mysłowicach na osiedlu Wielka Skotnica. Główne atuty mieszkania: 3 pokoj e (64m2) - idealne dla rodziny, możliwość wydzielenia przestrzeni na sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

2 500 zł44 m² 56,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosii dodatkowych kosztow najmu mieszkania ( Nie ma prowizji dla Agencji! ). W cenie najmu wszystkie koszty do spółdzielni mieszkaniowej! Do wynajęcia bardzo ładne 2 - dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Katowice,śląskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2 pokoje przy ulicy Matejki 6a. Nieruchomość: powierzchnia 50 m2. Piętro 3. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: w pobliżu liczne sklepy, apteka, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Sosnowiec,śląskie

1 200 000 zł138 m² 8 681,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niestandardowego , luksusowego apartamentu w świetnej lokalizacji. Na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, z domofonem, alarmami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cieszyńska

Zabrze,śląskie

1 100 zł15 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Cieszyńskiej 6 w Zabrzu Nieruchomość: powierzchnia 15 m2. 1 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: śląski Uniwersytet Medyczny ok. 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

380 000 zł68 m² 5 580,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo fajne, dwustronne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,1 m , położone na 2. piętrze w spokojnej, świetnie funkcjonującej części miasta. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z cegły. Świetna propozycja dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 400 zł32 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia sympatyczne mieszkanie dwupokojowe, położone na trzecim piętrze w wieżowcu blisko Politechniki. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Układ: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Częstochowa,śląskie

587 951 zł65 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 64,61 m , zlokalizowane na 3. piętrze eleganckiego, nowego budynku z windą. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne