dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Księcia Władysława

Żory,śląskie

379 000 zł56 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

M4 do wejścia! 55.7m2 - 2. piętro z windą - Żory, os. Ks. Władysława Marzysz o mieszkaniu, które nie wymaga żadnych nakładów? Chcesz po prostu wejść i zamieszkać? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

399 898 zł39 m² 10 191,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Małe, przytulne mieszkanko z malutkim ogródkiem i małą sypialnią. Małe jest piękne (i niedrogie). Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

195 000 zł25 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 25m2 położone na parterze w wieżowcu na Tysiącleciu. Na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

238 000 zł50 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 49,98 m2, usytuowanego na parterze kamienicy. To mieszkanie z dużymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jośki

Rybnik,śląskie

250 000 zł32 m² 7 716,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Ładna kawalerka z niskim czynszem - Rybnik ul. Jośki - zapraszamy serdecznie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-2 o powierzchni 28,90 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego w bardzo spokojnym i zielonym miejscu - ul. Dębowej w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

239 000 zł31 m² 7 657,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Gotowe do zamieszkania | 31,21m | 1 Piętro | Po remoncie w 2023 | Ogrzewanie miejskie | Centrum Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy al. Armii Krajowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dwa pokoje z balkonem, gotowe do zamieszkania lub najmu. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabrze,śląskie

299 000 zł57 m² 5 264,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,8 m , położone na 2. piętrze w bloku z windą przy ul. De Gaulle a 130 w Zabrzu. Mieszkanie posiada balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

320 548 zł25 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

1-pokojowe mieszkanie z balkonem | Mikusińskiego, katowice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,24 m z balkonem (2,71 m ), zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Katowice Ligota - 3-pokojowe mieszkanie 56 m z windą i potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 6. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

749 000 zł81 m² 9 246,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowe, kameralne osiedle! Do sprzedaży apartament o powierzchni 80,79 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki Śląskie - usytuowany na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek.