dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Częstochowa,śląskie

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sprzedawane z umeblowaniem i wyposażeniem - jak na zdjęciach Mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie, dzielnicy Błeszno, przy ul. Bohaterów Katynia. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Katowice,śląskie

699 000 zł84 m² 8 276,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta zarezerwowana! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznego i bardzo przytulnego mieszkania w Ligocie w Katowicach. Bardzo kameralna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

700 000 zł96 m² 7 268,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,31 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Z uwagi na układ i lokalizację idealnie nada się jako gotowiec inwestycyjny do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2%. Mieszkanie dwupoziomowe 4-pokojowe o pow. 78,51 m2 na pierwszym i drugim piętrze z tarasem o pow. 19,48 m2. Sprzedawane jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w nowym apartamentowcu na terenie ogrodzonego, zadbanego osiedla w prestiżowej dzielnicy Podjasnogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

500 085 zł37 m² 13 479,40 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,1 m | Balkon | Centrum Katowic Oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m , położone w nowoczesnym budynku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

870 000 zł105 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedażmam 3mieszkania 4-5 pokojowe mieszkanie, 98, 105 ,5 i 122 m 800 m od Spodka, piętro od 2,-12 , nowe budownictwo Przestronne i jasne mieszkania o powierzchni 105-122.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wilsona

Częstochowa,śląskie

900 zł16 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio z aneksem kuchennym o powierzchni 17 m , położone na parterze przy ul. Wilsona 66/66a, z centralnym ogrzewaniem i bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnicza

Rybnik,śląskie

188 888 zł32 m² 5 938,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,81 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Górniczej 14 w Rybniku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Bielsko-Biała,śląskie

494 640 zł41 m² 12 064,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker opis nieruchomości: szukasz miejsca, gdzie po pracy w 5 minut znajdziesz się na szlaku, a poranną kawę wypijesz z widokiem na góry? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baildona

Katowice,śląskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1. Mieszkanie Nowoczesne, bezpieczne, ciepłe i bardzo ciche. Mieszkanie składa się ze słonecznego pokoju z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem i toaletą oraz z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. M3 o powierzchni 50m2, typ szwedzki, znajduje się na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Częstochowa,śląskie

249 000 zł31 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Iwaszkiewicza w dzielnicy Północ. Pokój z kuchnią z wystawą okien na południe. Powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko w Best Nest Nieruchomość idealna jako inwestycja, obecnie wynajmowana. Lokalizacja - ul. Czajkowskiego. Mieszkanie o pow. 75 m2 (po podłodze) znajduje się w kamienicy na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

289 000 zł53 m² 5 452,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Dąbrowa Górnicza, ul. Tierieszkowej 6! Opis mieszkania: na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Świętochłowice,śląskie

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynaj ete. Poszukujesz mieszkania w lokalizacji zapewniającej dostęp do dużej liczby usług niezbędnych dla funkcjonowania, gdzie koszty utrzymania, ogrzewania nie będą wysokie ? Proponuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Bielsko-Biała,śląskie

575 280 zł48 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealne dla rodzin, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Tychy,śląskie

466 484 zł53 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Zapraszamy na dni otwarte- poznaj inwestycję i uzyskaj najlepszą cenę! 06.02 PIĄTEK.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróbli

Katowice,śląskie

939 000 zł86 m² 10 855,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 86,5 m | Katowice, ul. Wróbli | Balkon | Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Bielsko-Biała,śląskie

547 680 zł46 m² 11 906,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne mieszkanie na 2 piętrze w zielonej części Bielska-Białej. Komfortowy układ, przestronny balkon i ponad 23-metrowa strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriana

Knurów,śląskie

450 000 zł63 m² 7 183,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 62,64m2 z balkonem w samym centrum Knurowa - ul. Floriana. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 62,64, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Częstochowa,śląskie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w dzielnicy Tysiąclecie. Dwa pokoje i osobna kuchnia z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta- w Alei nmp. Przestronne mieszkanie z ekspozycją okien na północ i południe. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

1 500 zł37 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości oferuje do wynajęcia piękne, funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal jasny, zadbany, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mysłowice,śląskie

745 000 zł72 m² 10 347,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 3-pokojowy z możliwością wydzielenia 4 pokoju (np. gabinetu) Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Częstochowa,śląskie

290 000 zł51 m² 5 697,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Witosa. Dwa przestronne pokoje z dużą kuchnią oraz z dużym balkonem. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Bytom,śląskie

159 000 zł38 m² 4 173,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania Do sprzedaży proponuję mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji ul Orląt Lwowskich przy Pl. Słowiańskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Tysiąclecia przy ul. Piastów 10 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z pięknym widokiem w panoramę miasta oraz gór o pow. ok. 31 mkw. położona na 9 p. w 10-p. bloku na Osiedlu Słonecznym w Bielsku-Białej. Osiedle słoneczne - spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Rybnik,śląskie

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Teraz nowa atrakcyjna cena 339 000 zł! Przestronne mieszkanie przy ulicy Kilińskiego - M4 (63 m ) na 8. piętrze (nad piętrem jest jeszcze piętro niezamieszkane techniczne więc strop ani nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Gliwice,śląskie

279 000 zł30 m² 9 259,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30,13 m2, zlokalizowane w Gliwicach, dzielnica Zatorze, przy ul. Czarnieckiego 2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kopernika

Tychy,śląskie

466 484 zł53 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte - apartamenty kopernika w Tychach Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Apartamenty Kopernika! To wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć jak powstaje inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrowia

Szczyrk,śląskie

1 016 260 zł52 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! zarezerwuj apartament I otrzymaj rabat 30 000,00 zł na miejsce postojowe W garażu podziemnym! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

250 000 zł38 m² 6 493,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie po remoncie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal o powierzchni 39m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeladzka

Sosnowiec,śląskie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przyjemne 2-pokojowe mieszkanie, z kuchnią bez okna, łazienką, przedpokojem i dużym balkonem, na który jest wejście z obu pokoi. Bezpośrednio przed wynajmem przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, umeblowane M3 w Tarnowskich Górach - Centrum! ul. Kościuszki Gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone! Niskie koszty utrzymania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczorka

Tychy,śląskie

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Na wynajem , w pełni wyposażone mieszkanie , zlokalizowane w Tychach przy ul. Wieczorka. Idealne dla singla lub pary, którzy szukają wygodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Tychy,śląskie

378 406 zł42 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

? dni Otwarte - apartamenty kopernika w Tychach Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Apartamenty Kopernika! To wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć budowę inwestycji jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Katowice,śląskie

1 400 zł52 m² 26,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Wynagrodzenie płaci tylko właściciel mieszkania! * umeblowane i wyposażone, z balkonem * świetna duża kuchnia z oknem * wszędzie blisko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Katowice,śląskie

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajęcia 3-pokojowy apartament z dużym balkonem położony w Katowicach na osiedlu Francuska Park w sąsiedztwie Katowickiego Parku Leśnego. Lokal o łącznej powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 590 zł25 m² 62,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, w pełni wyposażona kawalerka w centrum Sosnowca bez prowizji dla biura! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu czując się jak u siebie? Ta urokliwa.