dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

330 000 zł63,15 m² 5 225,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Zabrzu przy ulicy Sokolskiej. CO sprzedajemy ? Ustawne mieszkanie o powierzchni 63,15 m2 składające się z: - słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55,82 m² 9 853,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 55,82 m2 - Katowice, ul. Bażantów Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,82 m2, zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł56,10 m² 5 434,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia w Częstochowie w dzielnicy Raków przy ulicy Żareckiej. W skład mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł75,39 m² 7 693,31 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie pod siebie, bez konieczności opróżniania lokalu po poprzednich właścicielach? To jasne i przestronne wnętrze przy al. Bielskiej jest gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł63,50 m² 4 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 000 zł67,60 m² 7 337,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55,50 m² 10 450,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność biura! Mieszkanie o powierzchni 55,50 m2 z widokowym balkonem na os. Bursztynowym przy ul.Kozielskiej 72! Osiedle Bursztynowe to kameralne budynki wyróżniają się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55,78 m² 35,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko śum (ok. 20 min. pieszo). Mieszkanie idealne dlarodziny lub studentów. Bardzo ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni55,78m2, usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł79,18 m² 10 735,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zamkowej 8 w Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się w budynku z 1897 roku, który przeszedł kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 000 zł84,55 m² 7 782,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku - blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57,63 m² 34,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w ścisłym centrum miasta, dwa pokoje, kuchnia, duża łazienka, balkon oraz piwnica. Lokal po generalnym remoncie, wyposażony, umeblowany. Koszt wynajmu 2000zł, czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,63 m² 7 327,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w Katowicach przy ul. Mikołowskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

272 800 zł62 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferujemy do sprzedaży wysokie i zadbane mieszkanie dwupokojowe. Parter - blisko centrum. Idealnie skrojona przestrzeń dla rodziny, pary bądź inwestora. Zapraszam do zakupu ładnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu do wynajęcia ładne, duże 4 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2 piętrze. Niezależne wejście do każdego z pomieszczeń. Łazienka razem z wc. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł52 m² 12 096,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Katowice Dębowe Tarasy 52,39 m kw. zapewnia panoramę miasta w oddali, estetyczne narożne ekspozycja wschodnio-południowa,ciepłe, słoneczne koło scc, obok Parku Śląskiego. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zapolskiej. W bliskiej odległości ch Promenada, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia dużą , przestronną kawalerke o pow. 30m2 Zabrze Maciejów ul. Knurowska ( przy granicy z Gliwicami ) Czynsz 1450 zł juz z czynszem administracyjnym. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,16 m² 39,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Łaziskach Górnych przy ulicy Wiejskiej, o pow. użytkowej 50,16m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł68,21 m² 6 142,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 68,21m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego nowego apartamentu o powierzchni ok. 46 m2, zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy Żor przy ul. Folwareckiej. To oferta unikalna ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4 pokoje, 64 m z balkonem - Ruda Śląska Wirek, os. Paderewskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m w bardzo dobrej lokalizacji: ruda Śląska - Wirek, os.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 jedynie takie w Wodzisławiu Śląskim! Mieszkanie po kapitalnym remoncie - świeżo zakończone prace! Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,52 m , położone w dogodnej lokalizacji w Myszków przy ul. Pułaskiego. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Kurpiowskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34,3m2 usytuowane na VIII piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 63 m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł83,80 m² 7 279,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku - blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 100 zł39,80 m² 7 891,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna kawalerka W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

279 700 zł46,20 m² 6 054,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 9 piętrze w bloku przy ul. Floriańskiej w Rybniku (dzielnica Maroko-Nowiny).

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł54,67 m² 4 481,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57,20 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie - w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.2 m z balkonem, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej 66. Mieszkanie położone na 10 piętrze. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,44 m² 7 283,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Sułkowskiego. Pełna własność o powierzchni 31,44 m2 wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł84 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł44,57 m² 11 173,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu!apartamenty Żorska to nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji blisko natury i centrum miasta. Komfortowe układy, przestronne balkony, ogródki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł72,88 m² 5 214,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu 4-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 72,88m2. Zabrze Centrum ul.Klonowa , budynek znany mieszkańcom Zabrza jako popularny "mrówkowiec" Mieszkanie przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29,87 m² 5 323,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu przytulne mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej lokalizacji. Krupski Młyn - blisko Tarnowskich Gór, lublińca i gminy Tworóg. Blisko lasy, łąki , rzeki -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia przy Parku Śląskim świetna lokalizacja i komfort mieszkania Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Wawel,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji Do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Traugutta. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł44,57 m² 11 173,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera w prestiżowej lokalizacji Tychy, ul. Żorska. Kupujący nie płaci pcc 2%, prowizji biura oraz zyskuje 5-letnią rękojmię deweloperską. Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł110,67 m² 7 906,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem | Straconka | 110,67 m Zamieszkaj komfortowo, bez kompromisów w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bielska-Białej. Koniecznie.