dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

654 695 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W katowicach zostały zaprojektowane z myślą o wymagających Klientach, w której łączymy nowoczesność i funkcjonalność. Wyjątkowy charakter Inwestycji podkreśla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lompy

Mysłowice,śląskie

1 370 zł25 m² 54,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt w kamienicy przy ulicy Lompy 5. Nieruchomość: powierzchnia: 25,2m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tychy,śląskie

475 511 zł54 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte - apartamenty kopernika w Tychach Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Apartamenty Kopernika! To wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć jak powstaje inwestycja w której będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Dąbrowa Górnicza,śląskie

470 000 zł60 m² 7 781,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje nowe miejsce na ziemi - 3 pokoje, 60,4 m | Dąbrowa Górnicza, mydlice, ul. Chopina Zatrzymaj się na chwilę i wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na dużym, słonecznym balkonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

319 000 zł48 m² 6 673,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Urokliwy, trzypokojowy, słoneczny lokal mieszkalny, cena do negocjacji. Mieszkanie o pow. 47,8 m 2 , usytuowane na drugim piętrze 4-piętrowego bloku, na które składają się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

568 443 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Teraz 8900 zł/m2 Z nami kupisz bezpiecznie i szybko, z pełną profesjonalną i kompleksową obsługą transakcji - w cenach dewelopera. Pomagamy w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac 3 Maja

Będzin,śląskie

1 190 zł34 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie o powierzchni 34 m przy ulicy Pl. 3 maja 10 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 34 m2. 2 pokoje. Ogrzewanie elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warmińska

Katowice,śląskie

439 000 zł55 m² 7 971,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie spokoju i przestrzeni. Położone przy ul. Warmińskiej w Katowicach, zaledwie 500 metrów od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Parku Zadole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

490 000 zł65 m² 7 507 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ustroń, apartamenty borowinowa, nowoczesne osiedle, pompa ciepła mieszkanie z dużym balkonem, lokal A 2 - na piętrze, - z mieszkania dodatkowo dostęp do poddasza za pomocą rozkładanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Ruda Śląska,śląskie

226 000 zł50 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 50m2 na parterze świeżo po remoncie Ogrzewanie: co własne zasilane kotłem elektrycznym Wymienione instalacje, na ścianach gładzie, w każdym pomieszczeniu sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie do wprowadzenia bez większych nakładów. Dwa niezależne pokoje, balkon, piekary Śląskie os Wieczorka Nowe / Buczka. Układ mieszkania: - przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Sosnowiec,śląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sosnowiec Pogoń, 50m2, 4 piętro blisko uś (ul. Reymonta 9) Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, przygotowane dla czterech studentów lub pracowników. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Zabrze,śląskie

375 000 zł62 m² 6 083,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej dzielnicy, ale z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

199 000 zł37 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6m2 w skład którego wchodzi : - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gliwice

Gliwice,śląskie

359 000 zł41 m² 8 756,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament premium W ścisłym centrum gliwic gotowiec inwestycyjny/wysoki standard/miejsce parkingowe to inwestycja typu "kupujesz I zarabiasz"! jasnogórska, gliwice- absolutne centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

512 639 zł39 m² 13 124,40 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Częstochowa,śląskie

206 000 zł30 m² 6 983,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Nałkowskiej w dzielnicy Tysiąclecie. Pokój i osobna kuchnia z ekspozycją okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy al. Armii Krajowej. Pokój z aneksem kuchennym. W mieszkaniu została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kaczyce

Kaczyce,śląskie

175 000 zł45 m² 3 911,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

ZA gotówkę 10tys. Negocjacja! czyli 165tys. ZŁ. Okazja! M3 w Kaczycach, prawie 45m2, blisko Cieszyna- granicy polsko-czekiej, w dobrej cenie! Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne duże M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

428 000 zł40 m² 10 649,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Wełnowe | 40,19 m | 2 pokoje, 2 balkony, 3 piętro Na sprzedaż dwupokojowy apartament z 2 balkonami w prestiżowej inwestycji Apartamenty Wełnowe przy ul. Modelarskiej 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sułkowskiego

Częstochowa,śląskie

229 000 zł28 m² 8 035,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. Przestronne mieszkanie z ekspozycją okien na północ i zachód. Powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czechowa

Katowice,śląskie

449 000 zł86 m² 5 193,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,45 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych i zabytkowych dzielnic Katowic - Nikiszowcu, przy ul. Czechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Istebna

Istebna,śląskie

410 256 zł49 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz O własnym miejscu W górach - idealnym zarówno na wypoczynek, jaki I pod inwestycję? ten apartament położony W otoczeniu górskich krajobrazów I czystego powietrza, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

334 999 zł61 m² 5 509,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 61M: salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienka wc Pod blokiem dużo miejsc parkingowych Czynsz - 750 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: pasaż północc.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

269 000 zł57 m² 4 756,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,55 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w 10-piętrowym, ocieplonym bloku, który jest wyposażony w windę w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

189 999 zł33 m² 5 757,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - ok. 33M Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie, Restauracje Dużo terenów zielonych:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Rybnik,śląskie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe w samym centrum miasta. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

295 000 zł45 m² 6 541,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży biura jest atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o pow 45 mkw położone na 10 piętrze w dzielnicy Tysiąclecie W skład mieszkania wchodzi : - Salon z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Blachownia,śląskie

269 500 zł36 m² 7 486,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: atrakcyjne studio w Blachowni - ul. Bankowa 2 Oferuję na sprzedaż nowoczesne, elegancko urządzone studio , zlokalizowane w Blachowni przy ul. Bankowej 2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

679 990 zł68 m² 9 964,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie Osiedle Fit. Tychy Bezpośrednio. Idealne mieszkanie na inwestycję Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nowe przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszynowa

Pietrzykowice,śląskie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker pietrzykowice, ul. Olszynowa 14. Nowa inwestycja, nieruchomość oddana do użytkowania w grudniu 2025r. Stan deweloperski ( w ofercie przedstawiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie! mieszkanie Powierzchnia 48m2 na której znajdziemy: - salon z dużym balkonem - dwa pokoje/ sypialnie - osobną kuchnię - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wachlowskiego

Jaworzno,śląskie

2 300 zł49 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w nowym budownictwie, jaworzno, ul. Wachlowskiego. Na wynajem widne, przestronne i nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze w nowym budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Częstochowa,śląskie

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie sprzedawane z umeblowaniem i wyposażeniem - jak na zdjęciach Mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie, dzielnicy Błeszno, przy ul. Bohaterów Katynia. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

239 999 zł38 m² 6 332,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 37M: salonkuchnia łazienka z wc Czynsz - 800 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepypaczkomat kawiarnierestauracje Komunikacja: autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Częstochowa,śląskie

253 000 zł50 m² 5 015,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tomasza

Katowice,śląskie

900 zł19 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, przytulne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 19 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte

Katowice,śląskie

980 zł15 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Obrońców Westerplatte 3 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 15 m2. 1 piętro. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wallisa

Bytom,śląskie

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Wallisa 17 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Kamienica. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czarnieckiego

Zabrze,śląskie

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Czarnieckiego 26 w Zabrzu. Nieruchomość: powierzchnia 23 m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewanie. Zewnętrzne miejsce postojowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij