dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fitznerów

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 000 zł16 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecamy do wynajmu przytulne mieszkanie o powierzchni 16 m2 położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ulicy Fitznerów w centrum Siemianowic Śląskich, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Akademicki

Bytom,śląskie

332 000 zł78 m² 4 259,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferta do sprzedaży wyłącznie w naszym biurze - zapraszamy na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie które znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy Pl. Akademickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyblokowa

Ruda Śląska,śląskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 mieszczące się w Rudzie Śląskiej Halembie na ul. Międzyblokowej. Mieszkanie składa się z dużego otwartego salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mehoffera

Zabrze,śląskie

1 220 zł34 m² 35,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna i ustawna kawalerka o powierzchni 34,30 m , położona na I piętrze budynku przy ul. Mehoffera w Zabrzu. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świętochłowice,śląskie

239 000 zł53 m² 4 470,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bez prowizji Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz według własnego pomysłu? Zależy Ci na dogodnym dojeździe do dtś i ościennych miast? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego i wyremontowanego mieszkania M-4, położonego w Wodzisławiu Śląskim, w świetnej lokalizacji, na starówce - tuż przy rynku. Mieszkanie o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matusiaka

Bielsko-Biała,śląskie

255 000 zł33 m² 7 729,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na osiedlu Karpackim, ul. Klemensa Matusiaka. Doskonała lokalizacja pod względem dostępności do wszelkich punktów usługowych, handlowych ipt. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowopogońska

Czeladź,śląskie

240 000 zł49 m² 4 914 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 48,84 m , położone w Czeladzi przy ul. Nowopogońskiej, w dzielnicy Piaski - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł58 m² 5 146,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie położone jest na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 59m2, zlokalizowane w spokojniej i dobrze skomunikowanej okolicy. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Bytom,śląskie

217 000 zł50 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone w Bytomiu Stroszku, przy ul. Rydza-Śmigłego 40. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł88 m² 6 799,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena zawiera rabat 50 000 zł! Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 lokali w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

220 000 zł37 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 37,4 m , położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60 m . W okolicy Parku oraz Stawu Maroko. Mieszkanie w bloku z windą na pierwszym piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przelotna

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł74 m² 7 605,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabika

Chorzów,śląskie

170 000 zł38 m² 4 419,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Chorzowie przy ulicy Stabika. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki + piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Częstochowa,śląskie

421 280 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/11) znajdujący się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 52,66m2 + balkon o powierzchni 14,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kantorówny

Katowice,śląskie

159 000 zł27 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Kantorówny. Możliwość zrobienia salonu z aneksem oraz sypialni. Lokal znajduje się w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartaków

Bielsko-Biała,śląskie

325 000 zł41 m² 7 909,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego 1-wszym piętrze niskiego bloku przy ul. Czwartaków Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, północ, mieszkanie M3 na wynajem.! super oferta! Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 mkw zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Bacewicz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Katowice,śląskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz , komfortowa, umeblowana kawalerka na ul Głogowskiej w Katowicach odstępne 1200 zł, czynsz 600 zł (w tym ogrzewanie miejskie ) razem 1800zl + media : woda, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł36 m² 4 313,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o pow. 35,93 m2 znajdujące się na os. Tysiąclecia w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie jest przygotowane do remontu, dodatkowo posiada przygotowany przez architekta gotowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mariacka

Sosnowiec,śląskie

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni około 25 m , usytuowana na 2. piętrze budynku przy ul. Mariackiej 12 w centrum Sosnowca. Nieruchomość: mieszkanie ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

1 090 zł20 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna, przestronna kawalerka z balkonem na Osiedlu Tysiąclecia przy ul. Chorzowskiej 212 Nieruchomość: powierzchnia 20 m2 Piętro 5 Ogrzewanie centralne Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

1 400 zł37 m² 37,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas! Mieszkanie znajduje się w Katowicach, ul. Ligocka 86. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miarki

Bytom,śląskie

314 999 zł122 m² 2 590,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To propozycja dla osób poszukujących dużego mieszkania w centralnej lokalizacji. Nieruchomość sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Zabrze,śląskie

295 000 zł48 m² 6 126,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży rewelacyjnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkania w centrum Zabrza, ul. Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Przytulna Kawalerka o powierzchni 31m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu luksusowego mieszkania, usytuowanego w odrestaurowanej kamienicy w śródmieściu w Częstochowie. To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Ruda Śląska,śląskie

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopczyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nowa cena! Bezpośrednio od właściciela- brak prowizji. Zdjęcia są realne. Nie są to wizualizacje! Dodatkowo płatne: indywidualny garaż na 2 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 290 zł32 m² 40,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,5 m , położone w Siemianowicach Śląskich przy ul. Jana III Sobieskiego 28 Nieruchomość: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

708 225 zł67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowych apartamentów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

219 000 zł48 m² 4 541,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nowa cena! 219 000 zł Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m zlokalizowane na 4. piętrze bloku z lat 80-tych. Lokum znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł38 m² 9 136,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt telefoniczny - sms-y mogą nie dochodzić. Twoje mieszkanie w samym sercu Bielska-Białej idealne do własnej aranżacji! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

120 000 zł58 m² 2 058,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Bytomiu, w popularnej dzielnicy Szombierki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w Gliwicach, w cenionej dzielnicy Sośnica. To propozycja idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji Zabrza - Osiedle Kotarbińskiego. Mieszkanie mieści się w budynku na rogu ulic Skłodowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne dwustronnie rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w Sosnowcu ( Osiedle Zagórze) przy ul. Pięknej. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jaworzno

Jaworzno,śląskie

175 000 zł38 m² 4 583,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania kawalerka do remontu o powierzchni 38,18m2 w Jaworznie dz. Wesołe Miasteczko. Przed blokiem zielone tereny i las, pod blokiem dużo miejsc parkingowych. Mieszkanie jest obecnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij