dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe, jasne mieszkanie z klimatem poddasza - cisza, prywatność i komfort na co dzień. Do wynajęcia wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na ostatnim, trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na zadbanym, kameralnym osiedlu (ok. 6 lat) przy ul. Nasypowej w Katowicach. Wnętrze: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone, nowocześnie urządzone, w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic, przy ul. Zygmunta Starego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe | 33 m | Sosnowiec, ul. Bohaterów Monte Cassino Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł46,90 m² 13 496,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Ustroń Twój Luksusowy Azyl w Sercu Beskidów. Odkryj harmonię natury i nowoczesnej architektury w jednej z najbardziej prestiżowej części Ustronia. To unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie blisko centrum Cieszyna Na sprzedaż kompaktowa i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji w Cieszyn zaledwie 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 212 000 zł78 m² 15 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł40,70 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

171 600 zł34,11 m² 5 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,11 m2 w wyjątkowej kamienicy , w centrum Bytomia. W zasięgu ręki znajdą Państwo komunikację miejską, sklepy i inne.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59,40 m² 5 471,38 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Księcia Władysława Opolskiego 1 o powierzchni 59,40 m budynek - blok jest po termomodernizacji, - wejście do budynku zabezpieczone domofonem, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka zlokalizowana przy ul. Chorzowskiej w Bytom w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta. Mieszkanie położone jest w ocieplonym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 106m2, mieszczący się w Bielsku Białej przy ul. Sobieskiego 70. Mieszkanie znajdujące się na 3-cim piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,70 m² 8 375,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,70 mkw. zlokalizowane na pierwszym piętrze w cztero piętrowym bloku przy ulicy Spółdzielców 15 w Bielsku-Białej, os. Kopernika. Mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na parterze w bardzo dobrej lokalizacji w Piekarach Ślaskich. Mieszkanie dostępne od zaraz. Dużym atutem jest świetne położenie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 68 m2 (3 pokoje z kuchnią, możliwość wydzielenia kolejnego 4 pokoju) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł54,10 m² 14 510,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie W centrum

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35,33 m2 położona na parterze w kamienicy przy ulicy Bohaterów Warszawy, ścisłe centrum Bielska-Białej, najlepsza lokalizacja w alejach Sułkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł70,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest przestronne M5 z balkonem na pierwszym piętrze gotowe do wprowadzenia się znajdujące się w dzielnicy Maroko - Nowiny w Rybniku. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż Rokitnica, ul. Kosmowska Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rokietnicy przy ul. Kosmowskiej, na trzecim (ostatnim) piętrze w bloku. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe | 54,9 m | Osada Jana | ul. Słoneczników 53 | 4 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części miasta Osada Jana.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł54,06 m² 6 381,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w dzielnicy Podwale. Bardzo dobra lokalizacja wszystko w zasięgu kilku minut. szkoła, przedszkole,przychodnia, plac zabaw - około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 40 m . Swiezo po remoncie z dobrze wyposażoną kuchnią i ogrodkiem. Bezposrednio od wlasciciela Lokalizacja Osiedle Ceglana Park -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,26 m² 13 290,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie mamy bardzo atrakcyjną kawalerkę z tarasem (4,5m2) i ogródkiem (14,40m2) na Osiedlu Wolka. Ogrzewanie miejskie Osiedle zamknięte Monitoring Metraż poszczególnych pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł83,72 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 83,72 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny 3-pokojowy apartament - Repty Śląskie z 2 miejscami parkingowymi Lokalizacja: repty Śląskie Powierzchnia: 87,63 m Liczba pokoi: 3 Miejsca parkingowe: 2 Cena: 849 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,18 m² 5 521,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w spokojnej okolicy przy ulicy Stalmacha w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 351 zł41,96 m² 11 566,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł34,77 m² 2 444,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,77 m , zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy dwupiętrowej w Czeladzi przy ul. Legionów. Osiedle dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu w pełni umeblowane mieszkanie położone w niskim bloku na osiedlu zwm. Świetna lokalizacja - zaledwie 10 minut piechotą na Starówkę. Kuchnia wyposażona w kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

224 999 zł35,90 m² 6 267,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wygodne 2 pokoje z ogródkiem! Niski czynsz! | Chorzów ul. Francuska zadzwoń   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,60 m² 36,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w Katowicach przy ulicy Boya Żeleńskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż wyremontowane mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji (blisko centrum Rybnika). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,42 m² 6 170,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł21 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i umeblowane małe mieszkanie w Chorzowie przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie położone na parterze wyremontowanej kamienicy. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania apartament zlokalizowany przy ul. Rzepakowej. Jest to inwestycja Nowy Brynów. Mieszkanie usytuowane na 7 ostatnim piętrze budynku posiada 2 sypialnie , salon z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,50 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowy apartament na oś. Glivia oczekuje na pierwszego najemcę! wszystko nowe. Mieszkanie obecnie jest w trakcie wykańczania i będzie dostępne od ok. 15 czerwca 2026r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 563 zł41,58 m² 12 255 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł78,50 m² 9 235,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe z Ogródkiem. W spokojnej okolicy w bliskiej odległości zarówno do galerii handlowej Sarni Stok, jak i zielonych łąk idealnych na długie spacery. Jest to jedno.