dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Częstochowa,śląskie

243 000 zł38 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***** rezerwacja oferty ***** Częstochowa, tysiąclecie, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M3 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

1 500 zł73 m² 20,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę dwa pokoje z kuchnią na 2 piętrze w kamienicy w centrum Sosnowca. Mieszkanie ciepłe, przestronne, ciche. Brak uciążliwości miejskich w pobliżu. Zadbana przestrzeń miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

229 999 zł41 m² 5 596,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 41M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. Jagielończycy - wiele sklepów (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Lasem

Rybnik,śląskie

709 000 zł81 m² 8 772,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jeden z najbardziej wyjątkowych apartamentów dostępnych obecnie na rynku - przestronny, w pełni umeblowany lokal premium o powierzchni 80,82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bony

Gliwice,śląskie

549 000 zł64 m² 8 578,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży wyjątkowy apartament w samym sercu Gliwic a jednocześnie przy cichej i spokojnej uliczce. Mieszkanie zlokalizowane jest w stylowej kamienicy położonej 200 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Mysłowice,śląskie

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Mysłowice, ul. Armii Krajowej Powierzchnia: 46 m + piwnica Super cena dla zdecydowanych klientów 325 000! Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego mieszkania na Zatorzu, usytuowanego przy ul. Chorzowskiej - doskonałe rozwiązanie dla rodzin, osób ceniących komfort i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

324 375 zł26 m² 12 514,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i umów się na prezentację! Przedstawiamy Państwu lokal mieszkalny mieszczący się w samym centrum Katowic przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Katowice,śląskie

2 499 000 zł147 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 147 m2 (w tym 42 m2 tarasu) z zielonym tarasem na dachu - w pełni umeblowany, z dwoma komórkami lokatorskimi i dwoma miejscami garażowymi w hali podziemnej. Tutaj luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Katowice,śląskie

2 199 000 zł136 m² 16 169,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Perła Katowic wyjątkowy apartament z ogromnym tarasem i zachwycającym widokiem , usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Na sprzedaż prezentujemy niepowtarzalny, 136-metrowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

449 899 zł53 m² 8 504,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wapienna

Katowice,śląskie

532 910 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W katowicach ochojcu 0% prowizji - bez ukrytych opłat Bez podatku pcc 2% Nowoczesne osiedle składające się z 1 budynku wielorodzinnego. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Częstochowa,śląskie

369 512 zł41 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40.83 zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czeladź

Czeladź,śląskie

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

364 664 zł40 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Tychy,śląskie

764 000 zł74 m² 10 324,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia - Tychy, ul. Mikołaja Kopernika, (74 m ) Rozkład pomieszczeń: trzy pokoje kuchnia z jadalnią łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Adamieckiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 100 zł28 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka, w ścisłym centrum Dąbrowy Górniczej, przy ul. Adamieckiego 11. Kawalerka znajduje się na pierwszym piętrze, w budynku z windą. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybnicka

Katowice,śląskie

3 800 zł110 m² 34,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 110 m - tylko najem okazjonalny Do wynajęcia przestronne, komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 110,15 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

309 999 zł41 m² 7 635,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 41M: salon z balkonemsypialniakuchnia robiona na wymiarłazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i gazowa w 2021 roku Czynsz - 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł39 m² 6 450,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje do zamieszkania | Sosnowiec ul. Kraszewskiego ( Klimontów ). Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnopolska

Zabrze,śląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Zabrzu, w dzielnicy Mikulczyce, przy ul. Tarnopolskiej 70a. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

509 000 zł100 m² 5 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dziś dajemy możliwość aby Ruda Śląska stała się Twoim inwestycyjnym strzałem w 10! Oferta mieszkania pod pracowników -> roi 21% w skali roku. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miasta Auby

Czeladź,śląskie

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czeladź | ul. Miasta auby 6 | 2 pokoje | 39 m | dobry stan | bez prowizji Szukasz mieszkania w miejscu, gdzie wszystko masz pod ręką - właśnie trafiłeś idealnie. Pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Bytom,śląskie

209 000 zł50 m² 4 217 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, bytom Stroszek, ul. Tysiąclecia Lokalizacja: bytom Stroszek, ul. Tysiąclecia Powierzchnia: 49,56 m Piętro: 2 Stan: do remontu Opis mieszkania: oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Adama

Katowice,śląskie

230 000 zł32 m² 7 273,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 31 m z balkonem, położona na 10. piętrze bloku z windą. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie puste, przygotowane do remontu. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki, dzielnica Śródmieście. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się z: salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochowa,śląskie

1 250 zł44 m² 28,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, na ul Obrońców Westerplatte. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Karliczka

Katowice,śląskie

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio (kawalerka) na wynajem - Katowice Giszowiec, ul. Karliczka - blisko centrum Jasna kawalerka z aneksem kuchennym i południową ekspozycją, po remoncie. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wawrzyńca

Wodzisław Śląski,śląskie

199 000 zł57 m² 3 488 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na ul. Wawrzyńca, przy Osiedlu 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 57,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

1 290 zł17 m² 75,88 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Pszczyńskiej 51 w Gliwicach. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. 6 piętro. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Tychy,śląskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone w spokojnej części osiedla B w Tychach. Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

406 860 zł46 m² 8 777,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mikołów

Mikołów,śląskie

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzednia 2 pokojowe mieszkanie z niskim czynszem zlokalizowane w centrum Mikołowa. Mieszkanie jdo odnowienia składa się z dwóch pokoi, korytarza, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

467 450 zł56 m² 8 294 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

299 999 zł60 m² 5 016,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Klienci! Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Dziekana w Czeladzi w dzielnicy Piaski! Zapoznaj się z ofertą w tej rewelacyjnej lokalizacji, która spowoduje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

363 015 zł40 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Kanałem

Zabrze,śląskie

325 000 zł63 m² 5 173,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 3 Pokoje | 62,82 m2 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślęczka

Zabrze,śląskie

199 000 zł38 m² 5 295,37 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,58 m2, zlokalizowane w centrum Zabrza, przy ul. Ślęczka 3. Lokal znajduje się w ocieplonym bloku z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 400 zł48 m² 28,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 48,5 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w Centrum przy ulicy K. Szymanowskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

391 085 zł65 m² 6 010,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna inwestycja w Siemianowicach Śląskich niedaleko centrum. Bezpieczna okolica, monitorowana. Kuchnia z aneksem. Wysokość pomieszczeń wynosi 2.66m. Strony światła W, ogrzewanie co,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij