dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

664 800 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Luksusowego Apartamentu w Częstochowie! Inwestycja Premium Legnicka to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

537 435 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 2-pokojowy- katowice Cena: 537 435 zł Metraż: 39,81 m + 7,76 m (balkon) Liczba pokoi: 2 Piętro: 6/8 Oddanie: 3q 2026 Na sprzedaż funkcjonalny, 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów Bytomskich

Bytom,śląskie

217 000 zł43 m² 5 046,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w śródmieściu Bytomia - ul. Piastów Bytomskich Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Gliwice,śląskie

340 000 zł57 m² 5 954,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gliwice - Trynek, ul. Asnyka 16 | 57,10 m | Parter | 2 pokoje z kuchnią Na sprzedaż mieszkanie położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Trynek przy ul. Asnyka 16 w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielsko-Biała,śląskie

289 000 zł34 m² 8 614,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim! Nieruchomość o powierzchni 33,55 m 2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chorzów,śląskie

6 080 000 zł706 m² 8 611,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:40

 

Rok budowy:2022

Chorzów ul. Kościuszki Oferta sprzedaży mieszkań w pakietach z możliwością wyboru ilości i powierzchni ,liczby pokoi wybranych lokali. Przykładowa opcja:20 mieszkań 2 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Główna

Ruda Śląska,śląskie

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe mieszkanie w centrum Rudy Śląskiej Oferuję jasne i słoneczne mieszkanie położone na 4. piętrze budynku po termomodernizacji, z ogrzewaniem miejskim i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Raków. Mieszkanie o powierzchni 47m2, znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

395 000 zł49 m² 8 110,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z dwoma balkonami ul. Radockiego, katowice Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na czwartym piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Rybnik,śląskie

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rybnik Centrum, ul. Kilińskiego - Przestronne M3 z loggią 4 piętro 2 windy Najważniejsze atuty mieszkania: - lokal po regularnych remontach stan dobry, do wprowadzenia od zaraz - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** Mieszkanie o wysokim standardzie w pełni umeblowane*** Oferta skierowana dla najbardziej wymagających klientów. Przedstawiamy Państwu niezwykle przytulne i starannie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

850 000 zł68 m² 12 416 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Komfortowe, eleganckie i gotowe do wprowadzenia 4-pokojowe mieszkanie w Katowicach Wełnowiec- józefowiec ul. Bytkowska czeka na nowych właścicieli! Cena mieszkania 850 000! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

650 000 zł79 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 79 m2 z balkonem, usytuowanego na 5. piętrze. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Sosnowiec,śląskie

900 zł38 m² 23,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie przy ulicy Krakowska 2 w Sosnowcu. Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Maczki. Niedaleko mieszkania znajduje się sklep spożywczy, apteka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

564 000 zł64 m² 8 790,52 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W top lokalizacji! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone przy awf-ie w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze bloku z 2 windami. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

509 000 zł83 m² 6 124,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

430 000 zł73 m² 5 874,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe, dostępne "od ręki", mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

328 000 zł37 m² 8 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chorzów ul. Kościuszki nowe mieszkanie 2 pokojowe 37 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie 328 406,00 pln Stan deweloperski (istnieje opcja wykończenia jak na zdjęciach) tel. Nasz projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowy klimatyzowany apartament na trzecim piętrze z dużym tarasem na osiedlu bażantowo (millenium Inwestycje Enklawa Brązowa). Cena do negocjacji w zależności od ustaleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

240 000 zł41 m² 5 854 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Karb tylko u nas! Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,70 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

476 560 zł41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 41,44m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na trzecim piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

667 600 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankego

Katowice,śląskie

364 900 zł47 m² 7 703,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Sprzedaż: 47,37 m z Balkonem i Widokiem na Panoramę Miasta! Katowice, piotrowice, ul. Jankego 112/76 Gotowe na Twoją Wizję! Odkryj potencjał tego mieszkania, które czeka, byś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Katowice,śląskie

340 000 zł46 m² 7 329,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Brynów | 3 pok. | 46 m | Ustawne Prezentuję Państwu niezwykłe i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania pod klucz - gotowe do zamieszkania! centrum miasta! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 w nowo wyremontowanej kamienicy w Tarnowskich Górach - w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Katowice,śląskie

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61 m - Centrum Katowic, ul. Bohaterów Monte Cassino Sprzedam przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Tysiąclecia przy ul. Piastów 10 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bielasa

Pszczyna,śląskie

489 000 zł67 m² 7 342,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dostępne ostatnie 3 apartamenty: jeden apartament na parterze z ogródkiem i dwa apartamenty na piętrze. * oferta bezpośrednia od dewelopera (bez prowizji / bez podatku pcc) Firma .my ma zaszczyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - ul. Warneńskiego 16, wodzisław Śląski. Dostępne od zaraz W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

1 154 200 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

572 000 zł72 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania zlokalizowanego w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Gliwic. Ta nieruchomość to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Katowice,śląskie

359 000 zł71 m² 5 045,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71, 15 m2 zlokalizowane w Katowicach - os. Witosa, ul Obroki. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Częstochowa,śląskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niebanalnego, bardzo przestronnego mieszkania położonego na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w samym Centrum Częstochowy. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromiejska

Gliwice,śląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M3 Gliwice - Łabędy ul. Staromiejska. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 50 m2 na pierwszym piętrze, dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frenzla

Bytom,śląskie

700 zł60 m² 11,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela - Bez Prowizji Posiadam wolne miejsca noclegowe dla pracowników w Bytomiu dzielnica Miechowice - Ul. Frenzla Mieszkanie 3 pokojowe dla max 10 osó b Pokój nr 1 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

265 000 zł48 m² 5 509,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ustawne słoneczne mieszkanie o powierzchnii 48,10 m2. Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

843 500 zł81 m² 10 404,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Częstochowa,śląskie

199 500 zł38 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widne mieszkanie Częstochowa-1000-lecie prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Tysiąclecie,ul.Broniewskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 38m2 mieści się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gliwice,śląskie

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 61 m z trzema niezależnymi pokojami i osobną kuchnią, położone bardzo blisko centrum i Rynku w Gliwicach (ul. Kochanowskiego 1). Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

406 230 zł37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kamienica przeszła kompleksową rewitalizację od podstaw - zachowano jedynie fragmenty oryginalnych ścian i konstrukcję klatki schodowej. Wszystkie pozostałe elementy są nowe: dach, elewacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Gliwice,śląskie

332 200 zł30 m² 11 066 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości Kamienica przeszła kompleksową rewitalizację od podstaw - zachowano jedynie fragmenty oryginalnych ścian i konstrukcję klatki schodowej. Wszystkie pozostałe elementy są nowe:.