dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 994 zł41 m² 11 951,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 118 zł32,04 m² 11 739,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł49,76 m² 10 771,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe! Mieszkanie oferowane jest w stanie deweloperskim, więc każdy może urządzić je według własnych potrzeb! Plusem tej nieruchomości na pewno jest własny ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum? Zależy Ci na przestrzeni, funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,70 m² 5 422,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,7 m2 w miejscowości Czeladź, pow. będziński. Słoneczne mieszkanie z balkonem na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53,80 m² 5 762,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach w dzielnicy Janów, zlokalizowanego przy ulicy ul. Zamkowej 51. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gliwice Wojska Polskiego al. Majowa - 65 m2 / 4 pokoje + balkon! Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej poszukiwanych gliwickich lokalizacji! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne, jasne mieszkanie z dużą strefą dzienną i komfortowym balkonem w zielonej części Bielska-Białej. Idealne dla rodziny lub pary, która chce więcej przestrzeni. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączny pośrednik Agata Zięba tel.   Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie w Piekarach Śląskich przy ul. Bazarowej. Mieszkanie w pełni wyposażone położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł24 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu o powierzchni 24 m2 zlokalizowane w Gliwicach, usytuowane na 1. piętrze w oficynie z niskimi kosztami utrzymania. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł78,51 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali w stanie deweloperskim, poniżej szczegółowe informacje. Mieszkanie oznaczone symbolem 9.2 78,51 m2 5 pokoi Osiedle Dębowe Tychy, Obywatelska Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 574 zł79,06 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Błatnia Residence to nowoczesny i jednocześnie kameralny kompleks mieszkaniowy, położony na obrzeżach Bielska-Białej, składający się z czterech budynków, zaprojektowanych tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świętochłowice Piaśniki ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie o powierzchni 38,6m2 usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal w dobrym stanie, umeblowany. Okna pcv bez.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48,80 m² 9 938,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Ustronia, na osiedlu Centrum. Lokalizacja marzeń! Dwa dyskonty spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł63 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie tylko U nas *** 4 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35,60 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Malinowej w Katowicach, dzielnica Piotrowice. Z okien widok na stadion, tuż obok Parku Zadole. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł40,04 m² 6 743,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, dwustronnego mieszkania w Bielsku-Białej na ul.Orchidei, o powierzchni 40,04m2 z pięknym widokiem na góry. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu przy ulicy Franciszka Smółki. Mieszkanie składa się z półotwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,30 m² 5 518,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,30 m , położone przy ul. Wyzwolenia. Do lokalu przynależy balkon oraz prywatna piwnica, dzięki czemu powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47,60 m² 4 831,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujecie mieszkania z dala od ulicznego zgiełku a równocześnie z idealnym dojazdem do miast ościennych. Zapoznaj się z poniższą ofertą. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł64,92 m² 5 837,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Rybnika. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia w cenie mogą zostać meble tak więc idealna nieruchomość pod wynajem. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł54,13 m² 4 969,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,13 m położone na popularnym osiedlu w Będzinie przy ul. Skalskiego. Atuty nieruchomości: 3 niezależne pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł50,40 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Sosnowcu na pogoni przy ulicy Czeladzkiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 803 zł49,76 m² 10 406,01 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł38,10 m² 11 679,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesne mieszkanie w sercu Katowic | gotowe do zamieszkania lub inwestycji 0% prowizji - klient kupujący nie ponosi prowizji biura sprzedaży

Szczegóły ogłoszenia

349 990 zł42,07 m² 8 319,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Gliwice, ul. Kolberga Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w dobrze skomunikowanej części Gliwic. Lokal po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 536 zł50,76 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne, funkcjonalne mieszkanie na 3 piętrze w zielonej części Bielska-Białej. Komfortowy układ trzech pokoi, balkon i prywatność wyższej kondygnacji. Lokalizacja Bliska Szyndzielnia to.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,50 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! 2 pokoje | 48,5 m gotowe do zamieszkania świetna lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Anieli Krzywoń. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Morcinka 2c/33 w Mysłowicach. Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55,70 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne i stylowe - trzypokojowe mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i starannie wykończone mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m , zlokalizowane przy ul. Turystycznej , na 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 902 zł66,85 m² 17 649,99 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkania z inwestycji w sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów i osiedla Paderewskiego. Na stronach przykładowe oferty najlepiej więc zadzwoń, napisz i dowiedz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł64,70 m² 9 876,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na piętrze w Tychach. Do sprzedania mieszkanie, w budynku trzypiętrowym w którym znajduje się tylko pięć lokali na piętrze. Mieszkanie na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł34 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji! Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w Chorzowie Oferujemy na wynajem mieszkanie w w apartamentowcu o powierzchni 34m2, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł184,12 m² 2 275,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż całe piętro kamienicy wraz z poddaszem użytkowym w ścisłym centrum Zabrze. Nieruchomość oferuje łącznie 353,75 m2 powierzchni, co daje szerokie możliwości adaptacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 792 zł36,62 m² 13 374,99 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, janów - Nikiszowiec ul. Zamkowa - 38 m2 / 2 pokoje obok Staw Bolina Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł111 m² 12 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim (111 m2) na zamkniętym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł53,40 m² 7 378,28 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Katowice Panewniki Kokociniec | 2 pokoje | balkon | zielona okolica | dostępne od ręki | bez pośredników Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Częstochowie, w dzielnicy Raków przy ul. Sempołowskiej, na 3 piętrze w bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 600 zł73,11 m² 9 199,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest apartament w nowoczesnym budownictwie zlokalizowanym w świetnie skomunikowanym miejscu Rybnik- gotartowice, jak również w otoczeniu Parku Krajobrazowego Cysterskie.