dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Łaziska Górne,śląskie

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta mieszkania na wynajem Łaziska Średnie, ul. Zwycięstwa 13 najem okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na pierwszym piętrze o pow. 54,24m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Listopadowa

Bielsko-Biała,śląskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyjątkowe mieszkanie w centrum Bielska-Białej - Ogrody Centrum, ul. Listopadowa 101 Na wynajem nowe, przytulne mieszkanie urządzone z sercem - idealne dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

384 369 zł52 m² 7 325,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz pomocy przy zakupie nieruchomości zadzwoń Inwestycja wpisuje się w ideę pierwszej zrównoważonej dzielnicy w Polsce, zaprojektowana z myślą o ekologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

857 500 zł66 m² 12 992,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament z widokiem na Skrzyczne i Skocznie Skalite Mam ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 46,10 m oraz antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

449 987 zł53 m² 8 495,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

2 500 zł36 m² 68,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na prestiżowym os. Dębowe Tarasy, będącym jednym z najatrakcyjniejszych osiedli w całej Aglomeracji Śląskiej. Zlokalizowane zostało na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, plac 3 Maja

Będzin,śląskie

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 22 m , w bloku przy ulicy Pl. 3 maja 10 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 22 m2. Piętro 2. Budynek wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m . Posiada salon i wydzieloną sypialnię, kuchnię, oddzielną łazienkę i ubikację. Mieszkanie jest ciepłe, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

390 000 zł50 m² 7 781,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m z balkonem na osiedlu Paderewskiego w Katowicach, dolina Trzech Stawów idealne dla osób aktywnych i miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

319 000 zł44 m² 7 168,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- oferta na wyłączność - Sosnowiec pogoń - 2pokoje balkon - Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 44,5m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Czeladź

Czeladź,śląskie

398 000 zł34 m² 11 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Panorama Bańgów Zamieszkaj w cichym spokojnym miejscu jednocześnie z bliskim dojazdem do najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wita Stwosza

Katowice,śląskie

645 772 zł63 m² 10 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Gwarantuje zakup mieszkania w najniższej cenie i szybkie znalezienie wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 zł38 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,22 m2, usytuowane na parterze w niskim budynku. Budynek znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiezdna

Sosnowiec,śląskie

248 000 zł33 m² 7 565,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32,78 m , położone w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ul. Gwiezdnej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 100 zł48 m² 44,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 06 listopada. Polecam serdecznie nieduży, ekonomiczny W utrzymaniu apartament W centrum, okolica siemińskiego, daszyńskiego, i piętro. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Focha

Częstochowa,śląskie

278 000 zł50 m² 5 599,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie w Centrum ulica Focha blok z cegły docieplony trzypiętrowy dwa pokoje oddzielna kuchnia łazienka z wc przedpokój duży metraż-49,65m2 parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Zabrze,śląskie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymiana instalacji elektrycznych,wodnych i ciepła,znajduje się na 4 piętrze,klatka schodowa czysta,spokojni lokatorzy Link do ogłoszenia otodom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

495 346 zł53 m² 9 394,01 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

609 000 zł69 m² 8 813,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Bielska-Białej w dzielnicy Dolne Przedmieście zaledwie 170 metrów od rynku! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

299 999 zł81 m² 3 683,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***** Duże mieszkanie - 4 pokojowe w samym centrum miasta! ***** Bytom ul. Piłsudskiego 73 ( zjazd od strony Witczaka ). Miejsca parkingowe dla mieszkańców zostały zagospodarowane w podwórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dekerta

Katowice,śląskie

662 050 zł71 m² 9 350,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

418 476 zł51 m² 8 228 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

399 000 zł81 m² 4 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz ładnego mieszkania w pięknej kamienicy, to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

349 500 zł42 m² 8 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealny wybór dla osób starszych i osób z ograniczoną mobilnością. Mieszkanie na parterze zapewnia łatwy dostęp i brak schodów. Mieszkanie Powierzchnia 41,92 m2 na której znajdziemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

143 000 zł63 m² 2 269,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

- oferta na wyłączność - 3 pokoje - sosnowiec Pogoń - do remontu - Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-4 o pow. 63m2 usytuowane na parterze kamienicy w Sosnowcu dzielnicy Pogoń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł49 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesne wnętrza. Nowy, indywidualnie zaprojektowany dwupokojowy apartament o powierzchni 49,3 m2. Położony na pierwszym piętrze, w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

517 183 zł56 m² 9 196 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

419 000 zł76 m² 5 477,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej, w popularnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Mydlice. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym budynku z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Tychy,śląskie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne M4 idealne dla rodziny mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 48 m 2 na którą składają się kuchnia, trzy pokoje, przedpokój, oraz łazienka z wc. - mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochłowicka

Bytom,śląskie

238 000 zł61 m² 3 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Szanowni Państwo - w dniach 14.08- 25.08.- przebywam na urlopie. Serdecznie zapraszam do kontaktu 26.08.2025 - ** 2 pokoje *** Bytom - Łagiewniki *** - 60,81 m2 - dobra cena! Mieszkanie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

199 000 zł37 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6m2 w skład którego wchodzi : - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

399 000 zł64 m² 6 277,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne M5 z widokiem na Zalew Rybnicki Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,56 m , położone na 2. piętrze niskiego, ocieplonego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

540 000 zł58 m² 9 248,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej - blisko centrum Szukasz mieszkania, które łączy bliskość centrum z ciszą i spokojem? A może masz dość wspinania się po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mikołów,śląskie

420 000 zł63 m² 6 677,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja sprzedaż mieszkanie mikołów 62,90M 2 2 piętro Na sprzedaż mieszkanie w Mikołowie - osiedle Kochanowskiego Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 62,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pokoju

Katowice,śląskie

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Pokoju 10. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2 Piętro 2 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: miejsce doskonale zlokalizowane, ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

659 445 zł75 m² 8 822,01 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

576 000 zł40 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tego jeszcze nie było na sprzedaż! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m przy ul. Pułaskiego w Katowicach - w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

364 664 zł40 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Rybnik,śląskie

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rybnik apartament 66 m na wynajem lub na sprzedaż Masz dość szukania miejsca, gdzie kawa na balkonie smakuje jak w najlepszej kawiarni? Przy Obwiedni Południowej czeka na Ciebie przytulny, jasny.