dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów,śląskie

1 850 zł53 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe (53m2) położone przy ul. Wandy w Chorzowie na 2 piętrze -brak windy. Mieszkanie - z 2006r. - składa się z sypialni, salonu, niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

352 260 zł44 m² 7 969,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepszy Rabat! Najlepsza Cena! Bez dodatkowych kosztów. Ostatnie takie narożne mieszkanie na południowy zachód Zadzwoń Twoje wymarzone mieszkanie czeka! Umów się na spotkanie i uzyskaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pszów

Pszów,śląskie

199 000 zł49 m² 4 061,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 pszów osiedle tytki Mieszkanie o powierzchni około 49 m2 na czwartym piętrze w niskim bloku. Bardzo ciepłe i słoneczne. Składa się z salonu, sypialni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbary

Katowice,śląskie

435 000 zł81 m² 5 377,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zapewni komfort, przestrzeń i funkcjonalny układ? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 80,90 m znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uniwersytecka

Katowice,śląskie

335 000 zł37 m² 8 983,64 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Najlepsza lokalizacja pod inwestycję tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37,29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Ustroń,śląskie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe! Niedawno oddane do użytku mieszkanie na nowo wybudowany osiedlu z pięknym widokiem na Czantorię. Osiedle zamknięte. Do mieszkania przypisane jest jedno miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

2 700 zł67 m² 40,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem 3-pokojowy Apartament o powierzchni 67,4m usytuowany na trzecim piętrze nowoczesnego bloku z windą. ul. Kontkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Bytom,śląskie

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Jagiellońskiej 20. Nieruchomość: powierzchnia 37 m2 Parter Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: w sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Reja

Bytom,śląskie

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Reja 13. Nieruchomość: powierzchnia 24,64 m2 1 piętro Elektryczne ogrzewanie Lokalizacja: ulica Mikołaja Reja w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz własnego M4 z balkonem gotowego do wprowadzenia? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły czy przedszkoli? Jeśli tak, to na pewno spodoba Ci się ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m2 w nowym apartamentowcu w Zbrosławicach, usytuowany na wysokim parterze - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

499 000 zł71 m² 7 028,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| polecam ciekaw mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy przy ulicy Wolności. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym dwa duże pokoje, duża ustawna kuchnia zabudowana meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

684 537 zł62 m² 11 112,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Mamy inne mieszkania od kompaktowych kawalerek po przestronne apartamenty rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

305 000 zł52 m² 5 820,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

***** rezerwacja oferty ***** Częstochowa, tysiąclecie, mieszkanie na sprzedaż, M3. Bardzo ładne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

289 000 zł49 m² 5 928,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Sosnowiec,śląskie

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie w nowo oddanym budownictwie. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na ogrodzonym parkingu ze szlabanem. Mieszkanie zlokalizowane jest na ul Żelaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

418 398 zł26 m² 15 854,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, oferta ważna do Niedzieli. Jeżeli szukasz prestiżowego miejsca do zamieszkania lub pod inwestycje zapraszam do kontaktu. Apartamenty prosto od Deweloperów bez prowizji! - Atuty lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

315 000 zł52 m² 6 021,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kasprzaka 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

469 000 zł61 m² 7 726,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,7m , położone na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Jaworzno,śląskie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 44 m , Jaworzno Os. Stałe, ul. Jaśminowa Metraż: 44 m Piętro: 3/4 (bez windy) Czynsz: ok. 800 zł / 2 osoby Pełne wyposażenie gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

219 000 zł43 m² 5 116,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,80m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 38 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz przy Alei Niepodległości. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

289 000 zł46 m² 6 228,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Dwupokojowe mieszkanie, pierwsze piętro, dostępne od zaraz! Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy Słowackiego, idealne do zamieszkania lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Tarnowskie Góry,śląskie

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie na Oś. Przyjaźń. Mieszkanie 63m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka i wc oraz piwnica. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest bardzo słoneczne i ustawne. Blok jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

619 000 zł42 m² 14 837 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wejścia, wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie na ostatnim, 14 piętrze wieżowca, nowoczesnego osiedla Atal Sky +. Ostatnie mieszkanie w tym budynku na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

299 900 zł79 m² 3 806,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy Alei Najświętszej Maryi Panny 1 o powierzchni 78,78m Mieszkanie usytuowane na I piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Bytom,śląskie

262 000 zł72 m² 3 633,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Bytomiu, ul. Witczaka. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze o powierzchni 66 m Lokalizacja: bytom, ul. Witczaka Powierzchnia: 66 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

425 784 zł54 m² 7 815,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Sosnowcu Sielec Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Niezależne Biuro Sprzedaży zaprasza do zapoznania się z ofertą inwestycji w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

816 400 zł52 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

LV Development prezentuje dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 52m2 znajdujące się w inwestycji "apartamenty Złota" przy ul. Złota 69 w dzielnicy Dąb. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Sosnowiec,śląskie

297 900 zł38 m² 7 895,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronna kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoi stan deweloperski| Sosnowiec ul. Grzybowa zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa Łagodna | Apartament premium 3 pokoje | Taras | 2x garaż | Kompletnie wyposażony Na wynajem apartament klasy premium w prestiżowej lokalizacji Nowa Łagodna, bielsko-Biała. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 999 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się blisko uczelni Powierzchnia ok 37M: - salon z balkonem - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka Wyposażenie mieszkania - pralka - lodówka - piekarnik - lóżko Dobra komunikacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow.55 m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Szajnowicza - Iwanowa. Mieszkanie przestronne o dobrym standardzie, składające się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Gliwice,śląskie

475 000 zł48 m² 9 935,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47,81 m, położone na drugim piętrze niskiego budynku z 2017 roku. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Katowice,śląskie

549 999 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji przy skorzystaniu z rekomendowanego doradcy finansowego. 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie na Zawodziu Lokalizacja: katowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

622 495 zł66 m² 9 486,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

442 000 zł38 m² 11 480,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 220 Przedsprzedaż! Do sprzedania mieszkanie 38,5 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Myszków,śląskie

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Oto idealna propozycja - komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 4. piętrze w Myszkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Proszę, aby agencje nieruchomości nie kontaktowały się w sprawie ogłoszenia. Na sprzedaż oferuję komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mysłowice

Mysłowice,śląskie

939 535 zł85 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 85,49 m , znajdujące się na 8. piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech pokoi, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

308 000 zł50 m² 6 197,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku w sercu Śródmieścia. To idealna propozycja zarówno dla.