dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 171 ogłoszeń

333 000 zł64,72 m² 5 145,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży bardzo ładne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,72m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego. Wygodna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł40,37 m² 10 626,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m , usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł60,90 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. Kolbego Mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Chorzów, ul. Odległa balkon 4/,5 m, nowoczesne osiedle Lokalizacja: chorzów, ul. Odległapiętro: 1 Powierzchnia mieszkania: 49,34 mbalkon 1: 4,5 mliczba pokoi: 3 (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 372 zł29,13 m² 13 366,70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł46,20 m² 3 441,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z cegły z 1980 roku, przy ul. Robotniczej w Koniecpolu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,20 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Cieszyn os. Podgórze Na sprzedaż atrakcyjnie położone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 mkw, usytuowane na doskonałym 1 piętrze w bloku na osiedlu Podgórze w Cieszynie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48,64 m² 4 317,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 z balkonem niski blok wolne od zaraz! oferta dostępna tylko W naszym biurze O ferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 (48,64m2) przy ulicy Krasickiego usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł87,56 m² 9 936,04 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 87.56 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł76,90 m² 5 318,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gustowne widne mieszkanie - Zapraszamy Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Gajcego 8. Bardzo blisko środki komunikacji miejskiej , szkoła , przedszkole ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł37,58 m² 52,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37.58 m , położone przy ulicy La Ronda na obrzeżach Katowic, 4km od centrum. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 48m2 usytuowany na 2 piętrze 7 piętrowego apartamentowca zlokalizowanego w Katowicach na nowo wybudowanym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ulicy Batorego w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie można podzielić na Dwupak. Mieszkanie składa się z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł88 m² 3 397,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o klasycznym układzie na jednej z najpiękniejszych ulic Bytomia ul. Adama Mickiewicza. Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł44,93 m² 14 889,83 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny W noho nadgórników Brak pcc | noho Nadgórników | Wysoki standard | Gotowe do wejścia To propozycja skierowana do klientów ceniących wysoką jakość wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł48,65 m² 5 958,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Narutowicza w dzielnicy Sielec. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do bloku.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,40 m² 5 680,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliwice Baildona ul. Okrzei / Chorzowska - 54,4 m2 / 3 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą interesującej nieruchomości zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł55,70 m² 4 398,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super oferta! 55.7 m2 z wyposażeniem , na trzecim piętrze, duży balkon, komórka. Winda zatrzymuje sie na tym piętrze! Polecamy Państwu przytulne trzypokojowe mieszkanie z całym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

307 500 zł49,50 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! nowa cena! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w spokojnej części Czeladzi - Osiedle Dziekana. To propozycja dla osób, które szukają ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,57 m² 8 220,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem - Gliwice, trynek, ul. Gwarków Szukasz mieszkania w sprawdzonej lokalizacji, z dobrym układem i dużym potencjałem? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament Z miejscem parkingowym W tarnowskich górach zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia komfortowy, apartament o powierzchni ok. 100 m2 z balkonem, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł73,50 m² 7 210,88 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż - mikołów ulica skalna Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone na 4 piętrze w 9-piętrowym budynku z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,50 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 11. piętrze w dzielnicy Wrzosowiak, przy ulicy Lechonia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,35 m² 4 524,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 3. piętrowego bloku z 1956 roku, przy ulicy Krakowskiej w centrum Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

779 240 zł35,42 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikalne mieszkanie nad jeziorem żywieckim 30 metrów od wody! wyjątkowa oferta - kameralna inwestycja! Zapraszam do miejsca, gdzie elegancja spotyka się z komfortem, a każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,28 m² 8 532 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? Ta oferta może być idealna! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł130,70 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Tylko w Realton! Mieszkanie na wynajem Oferujemy Państwu na wynajem dwupoziomowe, 4-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w znakomitej lokalizacji w Katowicach dzielnica Brynów przy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł70,06 m² 4 125,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie typu M5 usytuowane w Radlinie przy ul. Damrota. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, posiada bardzo korzystny układ pomieszczeń. Całkowita pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, które nie wymaga kompromisów? To właśnie alternatywa, która łączy lokalizację, standard i cenę. Lokalizacja: gliwice, dzielnica: wojska Polskiego Przedstawiam do sprzedaży 2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł76,45 m² 11 759,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,45m2, położone na parterze w czteropiętrowym budynku w Zabrzu przy ul. Juliusza Słowackiego, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł58,79 m² 4 235,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M-3 z balkonem w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 52,69 m 2 , położone na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,80 m² 6 322,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji - centrum Zabrza tuż przy Rondzie Sybiraków. Ekspresowy dojazd do dtś i łatwa komunikacja z miastami ościennymi czy Katowicami. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,32 m w bloku z niesamowitym widokiem - Bielsko-Biała, biała Krakowska. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,01 m² 9 601,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wysoki standard, niskie koszty utrzymania, świetna lokalizacja. Brak prowizji. Wnętrza, które tworzą niepowtarzalny, urzekający klimat. Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie usytuowane na 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

380 856 zł45,34 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komórka lokatorska na piętrze gratis Możliwość kupna miejsca postojowego przed budynkiem na wyłączność Zamieszkaj w nowoczesnej, zrównoważonej dzielnicy, która powstaje w zielonej.