dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piernikarczyka

Ruda Śląska,śląskie

155 000 zł26 m² 5 918,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości: * po generalnym remoncie, * niskie koszty eksploatacyjne, * ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska * balkon Kawalerka na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

398 438 zł35 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Żorska - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Tychach w dzielnicy Żwaków. Żwaków - zielone serce Tychów. Miejsce, które pokochasz Inwestycja Apartamenty Żorska powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olejniczaka

Bytom,śląskie

199 000 zł94 m² 2 117,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 94 m 3 pokoje kamienica 199 000 zł. Przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Stanisława Olejniczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

284 000 zł51 m² 5 568,63 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-4 w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Mydlice, ul. Dąbrowskiego o następujących parametrach: 50,60 m 2 - dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa

Katowice,śląskie

1 090 zł26 m² 41,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Lisa 2 w Katowicach Nieruchomość: powierzchnia 26 m2 Parter Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: budynek znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

239 900 zł53 m² 4 508,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zadzwoń Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu zakupu! kupimy twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zabrze,śląskie

319 000 zł50 m² 6 368,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: * Spokojna okolica blisko Centrum Zabrza * Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki i bliski dojazd do dtś * Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

800 zł10 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia pokoje dla studentów. Mieszkanie 3 pokojowe, każdy pokój przystosowany dla studenta. Katowice Zadole, ul. Gdańska 18. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

2 800 zł54 m² 52,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Poleskiej 35 m. 14. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

590 460 zł61 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Siemianowice Śląskie,śląskie

329 000 zł54 m² 6 443,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Siemianowice Śląskie. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,32 m , położone na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meteorologów

Katowice,śląskie

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezpośrednio od właściciela, świeżo oddane nowoczesne mieszkanie. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i najwyżej klasy sprzętem agd Katowice Brynów, ul. Meteorologów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

391 440 zł33 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

889 600 zł45 m² 19 768,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowy apartament z tarasem i prywatną sauną Na sprzedaż nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji w Katowicach, wyróżniający na tle całej aglomeracji śląskiej bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

475 000 zł35 m² 13 437,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

250 821 zł29 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc 2%. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie objęte promocją miesiąca! Lokalizacja mieszkania na granicy Sosnowca i Dąbrowy Górniczej, 3 minuty do Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Katowice,śląskie

625 597 zł51 m² 12 233 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą! Finansowanie, wybór Dewelopera, mieszkania, formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

684 537 zł62 m² 11 112,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Mamy inne mieszkania od kompaktowych kawalerek po przestronne apartamenty rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Katowice,śląskie

269 000 zł39 m² 6 938,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferuję spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego w Katowicach w dzielnicy Dąb przy ulicy Akacjowej w miejscu doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Oferuje na sprzedaż przestronne, jasne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gliwickiej - Załęże / pogranicze z Witosa. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie do remontu, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

139 000 zł36 m² 3 852,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji i w kamienicy z klimatem? To może być idealna propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

479 999 zł59 m² 8 135,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkania W zabudowie bliźniczej - Studzienice 4 km od Pszczyny Budynek 4 lokale. Każdy - odrębne wejście, bez części wspólnej. Duża działka: 1100 m2 z wydzielonymi ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

607 410 zł60 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wola

Wola,śląskie

1 400 zł38 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentacja przytulnego lokalu mieszkalnego w miejscowości Wola gmina Miedźna. Powierzchnia mieszkalna: 38.5m2 Piętro 1 Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kukułek

Studzienice,śląskie

369 500 zł82 m² 4 506,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa oferta: apartament 3 pokojowy z ogródkiem pod lasem! Zlokalizowany Pszczyna -studzienice Cena obejmuje z Parking i Garaże /typ blaszak/ oraz działką rekreacyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

1 430 zł60 m² 23,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

***** rezerwacja ***** Częstochowa, wrzosowiak, mieszkanie M4 na wynajem. Oferujemy na wynajem bardzo ładne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Jesiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Widok

Katowice,śląskie

545 600 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 49,6 m2 z 5 miejscami w garażu podziemnym i 4 komórkami. Świetna lokalizacja w Katowicach na Koszutce - ul. Widok 10b. - 2 pokoje - parter (z III pięter) - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni .50 m w budynku w Katowicach przy ul. Zadole. (Dzielnica - Ochojec -ligota). Opis mieszkania: dwa pokoje Kuchnia Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiślicka

Skoczów,śląskie

710 000 zł66 m² 10 712,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej, w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na panoramę miasta i góry w Skoczowie. Powierzchnia około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ćwiklice,śląskie

449 900 zł80 m² 5 623,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja mieszkania pod klucz! apartamenty ćwiklice k/pszczyny Nowa oferta sprzedaży nowego mieszkania dwupokojowego wraz z ogródkiem w miejscowości ćwiklice k/ Pszczyny. Lokalizacja : 2,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunajewskiego

Ruda Śląska,śląskie

169 000 zł36 m² 4 733,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Idealne pierwsze mieszkanie w Rudzie Śląskiej ul. Dunajewskiego. Szukasz swojego pierwszego mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Kawalerka o powierzchni 35,7 m na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

650 000 zł63 m² 10 383,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas, nie szukaj dalej! Bez prowizji dla agencji sprzedającej. Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, na Osiedlu Zgrzebnioka, przy ul. Łabędziej 17. Mieszkanie znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Rybnik,śląskie

329 990 zł55 m² 5 970,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 55 m ul. Chabrowa, rybnik Lokalizacja: piętro w odnowionym budynku po termomodernizacji Estetyczne, świeżo wyremontowane klatki schodowe Świetna lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

384 916 zł33 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem apartament o powierzchni 58 m2 zlokalizowany na szóstym piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukałeś komfortowego mieszkania w centrum miasta? Ta nieruchomość ma 46,8 m i została wybudowana w 1970 roku. Znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Częstochowa,śląskie

1 350 zł44 m² 30,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią po remoncie. Powierzchnia mieszkania 43,6 m2. Położenie: 2 piętro w bloku 10 piętrowym. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

270 000 zł50 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie - 50,4m2 z balkonem i pięknym widokiem na centrum Rybnika Na sprzedaż mieszkanie własnościowe zlokalizowane w Rybniku, na osiedlu Dąbrówki. Lokal mieści się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ruda Śląska,śląskie

449 000 zł64 m² 6 991,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Takiego mieszkania dawno w tej okolicy nie było! Ustawne, wyremontowane czteropokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny. Mieszkanie Świetny rozkład, na 64,22m2 znajduje się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:21/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 21. piętrze Osiedla Gwiazdy w Katowicach. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Tychy,śląskie

259 000 zł36 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś U ul. Ujejskiego Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7m 2 w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal mieszkalny położony jest na 8 piętrze w 8 piętrowym bloku po.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij