dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Małachowskiego

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł59 m² 5 042,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w sercu Sosnowca ul. Małachowskiego Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,30 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

399 000 zł50 m² 7 964,07 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem na osiedlu Paderewskiego w Katowicach, dolina Trzech Stawów idealne dla osób aktywnych i miłośników zieleni. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beskidzka

Ustroń,śląskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w malowniczej miejscowości Ustroń, usytuowane przy ulicy Beskidzkiej. Lokal znajduje się w apartamentowcu na wysokim parterze o powierzchni 40 m2 w układzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

2 150 zł46 m² 46,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, w którym poczujesz się jak w domu. Przestronne, jasne i urządzone z dbałością o detale mieszkanie przy ul. Sosnowej - w nowym budownictwie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Pszczyna,śląskie

500 000 zł98 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas w ofercie! Na sprzedaż 4 domy dwu kondygnacyjne o powierzchni 98 m2 na działce 315 m2 zlokalizowane w Pszczynie przy ul. Czajkowskiego. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Sosnowiec,śląskie

400 000 zł72 m² 5 594,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w położone w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze. Nieruchomość znajduje się przy ul. Koszalińskiej, na drugim piętrze czterokondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Długa

Wierzchowisko,śląskie

385 000 zł64 m² 6 058,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje mieszkanie Parte, | 63,55 m + 100 m ogrodu | Oddanie: kwiecień 2026 | Cena: 385 000 zł Nowoczesny projekt, komfort, prywatność - gotowe na Twoje potrzeby! ema Nieruchomosci prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

432 768 zł34 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa mieszkanie typu studio z balkonem w sercu Katowic. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Idealna jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rybnik

Rybnik,śląskie

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Rezerwacja oferty Duże mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - preferowany najem dla firm - zapraszamy. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-5 o powierzchni 70 m2 w Rybniku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarne

Wisła,śląskie

598 000 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wykończony i wyposażony apartament w hotelu Vislow Resort, z gwarancją wynajmu. Apartament przygotowany z myślą o osobach, pragnących pieszych wędrówek po górach, letniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń i świetną lokalizację? To oferta właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Spółdzielców jedno z najbardziej lubianych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem tychy, aleja bielska nowe osiedle fit świeżo oddane do użytku W 2025 roku, polecam piękne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe (do wynajmu) z balkonem i wyjątkowym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fojkisa

Ruda Śląska,śląskie

409 000 zł63 m² 6 492 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 62,84 m gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych! Lokalizacja: rudy Śląska, godula ul. Fojkisa Mieszkanie położone w spokojnej, bezpiecznej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

359 000 zł50 m² 7 108,91 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chrobrego w Katowicach. Lokal położony na 12 piętrze w 14-piętrowym bloku. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Ruda Śląska,śląskie

214 000 zł37 m² 5 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki położonej w Rudzie Śląskiej Wirek przy ulicy Westerplatte 14,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Sosnowiec,śląskie

300 000 zł53 m² 5 647,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej dzielnicy Sosnowca .Pogoń to dzielnica o bogatej historii i unikalnym charakterze łącząca dziedzictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustroń Zawodzie - do wynajęcia wyremontowane i gustownie urządzone mieszkanie położone w malowniczej miejscowości Ustroń, które jest znana z pięknych krajobrazów i doskonałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mikołów,śląskie

340 000 zł46 m² 7 362,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji Mikołowa? A może chcesz zainwestować w mieszkanie na wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuję atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

455 000 zł51 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przestronnego mieszkania w Bielsku-Białej w Wapienicy. Lokal znajduje się na 3 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku. Prezentowane mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m w Chorzowie, które stanowi doskonałą okazję dla osób szukających wygodnego miejsca do życia w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

379 000 zł92 m² 4 119,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta tylko w naszym biurze! Posiadamy klucze! Zapraszamy na prezentację. Na sprzedaż polecamy przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

499 900 zł54 m² 9 257,41 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie premium, 2 pokoje, wschodnie, katowice ważne! Brak prowizji ze strony kupującej! Obsługa również zdalna Pomagamy w sprawdzeniu zdolności i uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Zabrze,śląskie

1 800 zł40 m² 44,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta *** zabrze - centrum *** ul.DAMROTA *** 40,42m2 *** 10MIN - PIESZO DO ŚUM *** DOSTĘPNE OD ZARAZ! Przedstawiam Państwu do wynajęcia dwupokojowe o powierzchni 40,42m2. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Rybnik,śląskie

1 700 zł42 m² 40,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Raciborskiej - okolice Kauflandu. Mieszkanie znajduje się w kameralnym bloku na wysokim parterze. Rozkład pomieszczeń: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Nowoczesne M4 na os. XXX-Lecia w Wodzisławiu Śląskim z widokiem na zieleń - gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarzębinowa

Ruda Śląska,śląskie

539 000 zł74 m² 7 283,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Ruda Śląska Wirek 74 m 4 pokoje 1. piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 1. piętrze w ocieplonym bloku na kameralnym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie typu M-3, położone na idealnym II piętrze, niskiego bloku przy ul. Małopolskiej. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzejściowych pokoi, kuchni, łazienki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dickensa

Gliwice,śląskie

595 000 zł53 m² 11 241,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament wykończony pod klucz (dotychczas nieużytkowany / niezamieszkały) o powierzchni 52,93 m2 położony na najwyższym piętrze nowego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

313 000 zł54 m² 5 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Manufaktura Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego na 2. piętrze w niskim, zadbanym bloku w dzielnicy Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chroboka

Ruda Śląska,śląskie

990 zł48 m² 20,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Chroboka 30 Nieruchomość: powierzchnia 48m2 Parter Ogrzewanie centralne Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Chroboka w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

1 000 zł32 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M-2 W wodzisławiu na wynajem Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 31,5 m 2 , mieszczące się na siódmym piętrze 8-piętrowego bloku z windą , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drukarzy

Bielsko-Biała,śląskie

841 400 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty parkowe Tylko w Best Nest Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie do odświeżenia w świetnej lokalizacji! Oferujemy mieszkanie, które stanowi idealną bazę do własnej aranżacji. Jest to przestronny lokal, który wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

552 842 zł37 m² 15 063,80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować widokowe mieszkanie w sercu Katowic oraz podatku pcc! W ofercie dostępne różne metraże i układy - skontaktuj się w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bardowskiego

Katowice,śląskie

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko w realton! Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie dla pierwszego najemcy. Nieruchomość znajduje sie na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy w Katowicach - Osiedle Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Skoczów,śląskie

645 000 zł77 m² 8 340 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Skoczów, komfortowy apartament do zamieszkania, wysoki standard, centrum miasta, 77,34 m2 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie, znajdujące się na piętrze wyremontowanego budynku, tuż przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Hugona Kołłątaja

Będzin,śląskie

169 000 zł54 m² 3 103,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż idealne pod inwestycje bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 54,46 m2, które mieści się na 3 piętrze przy alei Kołłątaja w Będzinie. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Zabrze,śląskie

1 700 zł52 m² 32,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 52,5m2, położonego w Zabrzu przy ulicy Franciszkańskiej 30C. Informacje o Nieruchomości: powierzchnia: 52,5m2, bardzo dobry stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

1 500 zł64 m² 23,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne (swzkw) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brynowska

Katowice,śląskie

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brynowskiej w Katowicach, dzielnica Brynów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim, ocieplonym budynku. Za blokiem znajduje się.