dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Katowice,śląskie

385 000 zł71 m² 5 411,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71, 15 m2 zlokalizowane w Katowicach - os. Witosa, ul Obroki. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

1 400 zł22 m² 63,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gliwice ul. Jasna: oferujemy do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Dodatkowo płatne media: woda, energia elektryczna, ogrzewanie, internet. Kuchnia otwarta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Katowice,śląskie

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Starej ligocie/brynowie. Mieszkanie na 2. piętrze w spokojnej okolicy, szybki dojazd na Ligotę i do Centrum. Mieszkanie po remoncie, z balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Dąbrowa Górnicza,śląskie

250 000 zł46 m² 5 482,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,6 m , położone w samym sercu miasta Dąbrowa Górnicza, ul.Paryska. Układ mieszkania : dwa pokoje i dodatkowe pomieszczenie bez okna - świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tunelowa

Katowice,śląskie

629 000 zł55 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i podziemnym miejscem parkingowym Katowice Piotrowice-Kostuchna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

574 900 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustroń, brzozowe apartamenty, nowa jakość na mapie ustronia widokowe mieszkanie z dużym balkonem, lokal 10: - na I piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Zabrze,śląskie

253 000 zł41 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty mieszkania * balkon * ogrzewanie miejskie * lokalizacja Mieszkanie na wysokim parterze w czterokondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Franciszkańskiej w Zabrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korfantego

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 400 zł49 m² 28,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, 2 - pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich, przy ulicy Korfantego 7a. Budynek mieści się na osiedlu bloków, wokół zagospodarowane tereny zielone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Piekary Śląskie,śląskie

230 000 zł40 m² 5 735,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,10m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Leśnej. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słoneczna

Szczyrk,śląskie

669 600 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament idealny pod wynajem krótkoterminowy! Doskonała lokalizacja - centrum Szczyrku, z widokiem na góry i skocznie narciarskie Strefa spa w obiekcie (z kompleksem saun, jacuzzi) 0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

5 100 zł86 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest przepiękny apartament o łącznej pow 90 mkw zlokalizowany w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej Apartament położony jest na parterze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poprzeczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W biurze nieruchomości prestige! rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Jastrzębia-Zdroju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

360 000 zł46 m² 7 832,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Katowice Dąb, ul. Widok. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie do odświeżenia- znajdujące się na 3 piętrze w niskim bloku - to doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Rybnik,śląskie

267 000 zł59 m² 4 494,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! przestronne mieszkanie W boguszowicach na osiedlu południe! niskie piętro! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania typu szewdzkiego, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielsko-Biała,śląskie

1 600 zł55 m² 29,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widokowe 3 pokoje W centrum od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie położone w Centrum Bielska-Białej (okolice dworca pks). Zlokalizowane zostało na 8 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł30 m² 56,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w apartamentowcu w Bielsku-Białej (wapienica) przy ulicy Zwierzyniecka 36. Mieszkanie ciche, przyjemne sąsiedztwo, duża czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sosnowiec,śląskie

494 999 zł43 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem! Nova Środula | Sosnowiec ul. Konopnickiej zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iłłakowiczówny

Częstochowa,śląskie

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker opisy nieruchomości Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 49m2,zlokalizowane na 3-cim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Katowice,śląskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 2-pokojowe przestronne, komfortowe, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 42,30 m w spokojnej okolicy na Koszutce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gliwice,śląskie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Gliwicach w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

574 000 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w spokojnej dzielnicy Ustronia - Poniwiec. Oferta bezpośrednia - możliwość umówienia się na oglądanie mieszkania jeszcze tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Ustroń,śląskie

530 000 zł54 m² 9 802,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, bardzo jasne i ciepłe, 2 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem znajdujące się w Ustroniu przy ul. Orzechowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Częstochowa,śląskie

259 000 zł48 m² 5 340,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum Częstochowy, zlokalizowane przy ulicy Szymanowskiego 9, dzielnica Śródmieście. Lokalizacja nieruchomości to idealne miejsce pod inwestycję, np. najem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

512 000 zł62 m² 8 258,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Luksusowe 62 m po generalnym remoncie komfort i funkcjonalność Przestronne i nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia wystarczy tylko przynieść walizkę! Całość zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 49 m 2 , usytuowane na szóstym piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

451 000 zł36 m² 12 569,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, które połączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy przestronne, a zarazem kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Chorzów,śląskie

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Chorzów, ul. Chodkiewicza, dzielnica Batory. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: salonu, jadalni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

1 850 zł49 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja | Po remoncie | Nowoczesne | 2 pokojowe mieszkanie | 49 m | Rybnik | ul. Wawelska To wyremontowane, nowoczesne i funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

324 374 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na las - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w sercu Częstochowy! 2 pokoje | 42 m | al. Armii Krajowej | 11. piętro | Niebanalna lokalizacja, funkcjonalny układ, piękny widok z 11. piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

265 000 zł48 m² 5 564,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m , położone na 2. piętrze kamienicy przy Placu Kościuszki. Wymaga odświeżenia, co daje możliwość aranżacji według własnego gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 000 zł43 m² 46,17 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kozielskiej Miejsce parkingowe w cenie* Nieruchomość o powierzchni 43,32 mkw usytuowana jest na czwartym piętrze w nowym budownictwie. Składa z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

263 000 zł74 m² 3 554 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Centrum Bytomia Wisto Nieruchomości Biuro Godne Polecenia Jeśli szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia się mieszkania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ustronna

Tychy,śląskie

379 000 zł51 m² 7 475,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś U ul. Ustronna Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,7m 2 w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal mieszkalny położony jest na 2 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

282 000 zł56 m² 5 049,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 55 m z widokiem na zieleń. Przestronne mieszkanie 55 m z widokiem na zieleń Po lekkim remoncie nowe panele, gładzie, świeżo malowane ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

459 000 zł55 m² 8 372,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej części Tychów - przy ul. Edukacji 58. Mieszkanie o łącznej powierzchni (wraz z piwnicą 3,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Focha

Częstochowa,śląskie

295 000 zł53 m² 5 516,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M4, częstochowa, śródmieście, focha, sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,48 m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strzelecka

Katowice,śląskie

1 400 zł22 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka w centrum Katowic z pięknym widokiem na centrum miasta (8. piętro). Doskonała lokalizacja dla studentów awf i Akademii Ekonomicznej - mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

620 000 zł69 m² 8 985,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: przytulne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

259 000 zł49 m² 5 262,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnych 2 pokoi z niskim czynszem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu przy ulicy Mjr. Hubala-Dobrzańskiego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie W centrum chorzowa Oferujemy atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 44m zlokalizowane w spokojnej okolicy, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Następna