dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 400 zł50 m² 47,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji Bezczynszowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 50 mkw., położone na 1 piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

435 654 zł40 m² 10 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

403 671 zł34 m² 11 704 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

426 710 zł46 m² 9 206,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Gliwice,śląskie

298 000 zł53 m² 5 663,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Atuty nieruchomości: * Lokalizacja _ Politechnika * Niskie koszty eksploatacyjne * Dla inwestora lub rodziny Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Częstochowskiej w Gliwicach, na trzecim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

362 933 zł37 m² 9 886,49 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

612 662 zł69 m² 8 912,74 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

346 112 zł42 m² 8 316 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

349 999 zł59 m² 5 957,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie pod lasem - Balkon - tylko U nas! Dzień dobry, przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,75 m2, zlokalizowane w Gliwicach, łabędy przy ul. Piaskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

570 069 zł52 m² 10 912,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Dąbrowa Górnicza ul. Korczaka, dzielnica Reden. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

527 979 zł51 m² 10 296 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

727 111 zł78 m² 9 337,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

414 081 zł54 m² 7 622,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Tychy,śląskie

829 000 zł102 m² 8 090,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1958

Woźniakowski Nieruchomości z dumą prezentuje na sprzedaż słoneczne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie typu M5, zlokalizowane w 4-piętrowym bloku w samym sercu Tychów. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

384 865 zł50 m² 7 762,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wiśniowa

Katowice,śląskie

1 000 zł22 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna, przestronna kawalerka przy ul. Wiśniowej 5 Nieruchomość: powierzchnia 21m2 I piętro Ogrzewanie elektryczne W pełni umeblowane i wyposażone Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Cmentarna

Chorzów,śląskie

950 zł17 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę jasne, przestronne mieszkanie, przyjazne dla zwierząt, cmentarna 26 Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. I piętro. Przeznaczone dla 1-2 osób. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

350 000 zł35 m² 9 873,06 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

405 637 zł53 m² 7 722,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

429 216 zł57 m² 7 545,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

372 593 zł53 m² 7 084,86 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

525 184 zł51 m² 10 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

789 798 459 zł83 m² 9 482 510 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

315 521 zł45 m² 7 083,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

728 892 zł78 m² 9 398,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Uniwersytecka

Katowice,śląskie

1 300 zł18 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Uniwersyteckiej 21 w Katowicach Nieruchomość: powierzchnia 17 m2 Piętro 13 Ogrzewanie miejskie Ogromnym atutem jest możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowiecka

Ruda Śląska,śląskie

355 000 zł68 m² 5 210,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie 65 m z balkonem Ruda Śląska, kochłowice, ul. Łowiecka Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

342 463 zł36 m² 9 528,74 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

499 900 zł41 m² 12 133,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

379 951 zł39 m² 9 682,75 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

475 200 zł52 m² 9 143,74 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

527 592 zł57 m² 9 262,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31m2 : - kuchnia, - salon, - przedpokój, - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica oraz komórka lokatorska - opłata dodatkowa w czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

371 888 zł53 m² 7 050,01 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Katowice,śląskie

299 000 zł36 m² 8 203,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W realton! klucze W biurze! idealna oferta inwestycyjna pod wynajem! Na sprzedaż lokal mieszkalny, 2-pokojowy (pokoje niezależne) o powierzchni użytkowej 36,45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

716 375 zł74 m² 9 644,25 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

423 703 zł37 m² 11 396 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026