dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zabrzańska

Ruda Śląska,śląskie

229 000 zł39 m² 5 935,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od właściciela. Oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38,58 m2, usytuowane na 1. piętrze w Rudzie Śląskiej przy ulicy Zabrzańskiej. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach- brynów - ulica Rolna 17C. Mieszkanie o powierzchni 55 mkw położone jest na 2 piętrze z windą Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Gliwice,śląskie

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Klucze w biurze Pierwszy właściciel Meble od stolarza + nowe agd Gotowe do zamieszkania mieszkanie Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie Mieszkanie po generalnym remoncie (nowe rzeczy): * agd (lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

395 000 zł63 m² 6 274,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia O powierzchni 62,95m 2 - jaworzno - podłęże Sprzedam mieszkanie o powierzchni 62,95m 2 w Jaworznie, dzielnica Podłęże. Znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeflera

Siemianowice Śląskie,śląskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m , centrum Siemianowic Śląskich, ul. Szeflera 10 Stan mieszkania do odświeżenia - świetna okazja zarówno dla inwestora, jak i dla singla czy pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Zabrze,śląskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Reymonta. Idealne dla wymagającego klienta. W mieszkaniu o powierzchni 36m2 zadbano o najmniejszy detal. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falista

Bytom,śląskie

118 999 zł44 m² 2 705 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Bytom dzielnica Karb. Super cena dla zdecydowanego klienta - 110 000! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

436 516 zł26 m² 16 731,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji I bez pcc! W naszej ofercie znajdują się także inne mieszkania i apartamenty w tej oraz innych inwestycjach. Zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na 9 piętrze w wieżowcu przy ulicy Kiedrzyńskiej obok Promenady Niemena. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Zabrze,śląskie

340 000 zł67 m² 5 074,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy na osiedlu Pawłów w Zabrzu. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plebiscytowa

Katowice,śląskie

355 000 zł39 m² 9 103 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę położoną w Śródmieściu Katowic przy ulicy Plebiscytowej 38a. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze 5-piętrowego bloku po termomodernizacji bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

265 000 zł43 m² 6 120,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, gotowe do zamieszkania, położone w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie o powierzchni 43,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 62m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - gabinet/pokój dziecięcy - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania na osiedlu Tysiąclecie. Najważniejsze atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja: - mieszkanie znajduje się w centrum dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

553 247 zł36 m² 15 249,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Apartament z aneksem

Ustroń,śląskie

805 296 zł96 m² 8 378,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja Nieruchomości Południe,sprzedaż w III etapie Osiedla Dominikańskiego, nowy, przestronny apartament z osobnym wejściem i dużym balkonem - E2 Komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligonia

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

235 000 zł55 m² 4 285,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania stanowiącego odrębną własność , które mieści się na 2 piętrze niskiego bloku w spokojnej lokalizacji Leszczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Rybnik,śląskie

1 500 zł46 m² 32,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Szukasz umeblowanego mieszkania? Wszystko, co widzisz na zdjęciach pozostaje na wyposażeniu. Właśnie to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Katowice,śląskie

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Katowicach przy ul. Świdnickiej - dzielnica Ligota Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym bez windy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

899 000 zł48 m² 18 831,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

dla biura! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer napisz lub zadzwoń. Luksusowe mieszkanie z tarasem w prestiżowej lokalizacji - ul. Ceglana 55, katowice Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Częstochowa,śląskie

2 050 zł42 m² 48,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w ścisłym centrum (100m od III alei, 200m od parku jasnogórskiego). Mimo lokalizacji w centrum miasta blok mieści się w bardzo cichej okolicy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

330 952 zł40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 40,48 m 2 w Czechowicach-Dziedzicach! Mieszkanie mieści się na parterze w nowym, trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falista

Bytom,śląskie

119 000 zł44 m² 2 704,55 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banachiewicza

Zabrze,śląskie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wspólnota mieszkaniowa Niski czynsz Będziesz Pierwszym właściciel po remoncie Mieszkanie w trakcje generalnego remontu. Możliwość oglądania. Zdjęcia przedstawiają zakończoną inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stabika

Katowice,śląskie

849 000 zł63 m² 13 521,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura revelio! Oferta na wyłączność ** reprezentacyjne kameralne osiedle ** zamykany teren ** boczna uliczka, cisza i spokój ** dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

335 000 zł64 m² 5 259 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 do własnej aranżacji prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Raków,Mireckiego opis nieruchomości Lokal zlokalizowany na 3 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul.Mireckiego.W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 000 zł42 m² 23,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - ul. Śląska, jastrzębie-Zdrój Prezentujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

349 000 zł63 m² 5 504,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,40m zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kachla z rewelacyjnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Jaworzno,śląskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Jaworzno, ul. Solskiego 1a (przy Parku Gródek) Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w jednej z najładniejszych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skowrońskiego

Katowice,śląskie

539 000 zł65 m² 8 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko W realton! Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Katowicach ul.Skowrońskiego Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze (półpiętro) w bloku 4 piętrowym Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

292 000 zł50 m² 5 855,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie mieszkanie, w którym budzisz się każdego dnia w ciszy, z okna wita Cię zieleń, choć do centrum miasta masz zaledwie kilka minut. Właśnie takie miejsce czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37m2 na 2. piętrze w niskim, dobrze utrzymanym bloku, położonym w doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowy Świat

Gliwice,śląskie

788 000 zł96 m² 8 225,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o charakterze domku Ciche, jasne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe na Trynku w 3 piętrowym bloku z ogrzewaniem centralnym (budynek z 2002 roku). Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

238 000 zł40 m² 5 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Świętochłowice Chropaczów, osiedle Na Wzgórzu Biuro Wisto Nieruchomości Biuro Godne Polecenia prezentuje ofertę sprzedaży słonecznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mysłowice,śląskie

509 000 zł128 m² 3 961,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w domu dwurodzinnym! Centrum! zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego mieszkania 2-pokojowego, o pow. 44m2, usytuowanego na 6 piętrze wieżowca na os. Wojska Polskiego. Mieszkanie po remoncie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 700-lecia

Żywiec,śląskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo słoneczne, jasne, z balkonem. Duża kuchnia- pokój połączony z kuchnią. Bardzo dogodne położenie, blisko do centrum, lidla, biedronki. W pobliżu park, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

534 558 zł52 m² 10 260,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji Znalezienie wymarzonego mieszkania nigdy nie było tak proste. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych mieszkań i apartamentów zarówno w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

466 284 zł51 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Chorzów, przy ulicy Kościuszki. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 51 m2. Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrowia

Szczyrk,śląskie

1 041 000 zł52 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! zarezerwuj apartament I otrzymaj rabat 30 000,00 zł na miejsce postojowe W garażu podziemnym! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

299 000 zł43 m² 6 987,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach - Dzielnica Józefowiec Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Józefowiec , przy ul. Józefowskiej. Mieszkanie jest.