dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 164 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,50 m , zlokalizowane na parterze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie, położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Tessin Park przy ul. Marii Konopnickiej w Cieszynie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

692 172 zł61,20 m² 11 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji brak pcc! Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m z dużym ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku oddawanego w 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie - Chorzów, ul. Kościuszki Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82.64 m2 , położone w Chorzowie, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 433 zł47,15 m² 11 461,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł70,10 m² 11 269,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej 15c. Jest to prestiżowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł115 m² 39 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament przy Bulwarach Wiślanych nad Wisłą. Dwupoziomowy Apartament z Prywatną Plażą i spa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży bezprecedensowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł34,30 m² 3 935,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju w kształcie litery L, oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Parkowe Wzgórze to niezwykła inwestycja dla każdego, kto ceni funkcjonalność, wygodę, bezpieczeństwo oraz bliskość centrum miasta, jednocześnie w zielonej okolicy. Osiedle Parkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 000 zł51 m² 20 039,22 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zabrska, w doskonałej i poszukiwanej części miasta , centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,70 m² 7 455,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje komfortowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 61,70 m , usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł49,30 m² 6 288,03 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz przestrzeń, światło i spokój. To właśnie jedno z nich. Na sprzedaż jasne i świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznej nieruchomości położonej w doskonałej lokalizacji w pobliżu Politechniki Śląskiej. Parametry mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest Bytków.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie M-5 położone przy ulicy Zielonej. Powierzchnia ok 63 mkw. Niski, ocieplony blok, 4 piętro. 4 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc. Typ nrd. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po generalnym remoncie, 2 pokoje-idealne pod inwestycję! przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu M-2 (2 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,49 m² 5 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokojowe mieszkanie po remoncie, w bardzo ustronnym miejscu. Mieszkanie w małym, kameralnym budynku wielorodzinnym. 1,5 kilometra do centrum Koniakowa. Bardzo łatwy dojazd do wyciągów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do najmu. Oferta najmu dużego jednopokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Ostatni Grosz przy ul. Niepodległości. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł48,54 m² 7 622,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy w Zabrzu. Funkcjonalny układ: dwa niezależne pokoje (brak pomieszczeń przechodnich), osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54,32 m² 7 271,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Jeśli szukasz mieszkania funkcjonalnego, zadbanego, ciekawie zaprojektowanego gdzie możesz wypić kawę na zewnątrz w loggi z widokiem na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł22 m² 58,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Kozielskiej 20 w Gliwicach. -Nieruchomość- powierzchnia 22 m2. Piętro 1. Ogrzewanie gazowe. Możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł67,72 m² 8 845,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamenty parkowe Tylko w Best Nest Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł83,79 m² 8 939,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na piętrze, położonego w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne i umeblowane mieszkanie o pow. 46.56 mkw. Duży przestronny pokój, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc. Spokojna klatka. Centralne igrzewanie miejskie. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł33 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka w Wodzisławiu Śląskim z balkonem. Mieszkanie znajduje się w bloku po termomodernizacji, co wpływa na estetykę budynku oraz komfort użytkowania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł67 m² 8 044,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe bezczynszowe apartamenty 3km od centrum pszczyny W pobliżu sklep, szkoła, kościół. 1,5 km do wjazdu na dk1 bielsko-tychy. Mieszkania o powierzchniach: 67mkw na parterze, 83mkw na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł52,63 m² 31,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne mieszkanie utrzymane w stonowanej, jasnej kolorystyce, dominują odcienie bieli oraz neutralne wykończenia, które tworzą uniwersalną bazę do własnej aranżacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

715 320 zł59,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 59,61 m . Mieszkanie położone na parterze w nowym bloku w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zadzwoń już dziś! Komfort i wygoda na co dzień To kameralna inwestycja, stworzona dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł29,43 m² 12 572,21 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

890 zł17 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka, niedaleko centrum, przy ul. Gliwickiej 111 w Katowicach. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 17 m . Piętro 2. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł53,23 m² 1 540,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 53,23 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Palińskiego 2 wraz z udziałem wynoszącym 210/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł100 m² 7 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Chopina oraz głównej ulicy miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł94 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże , przestronne mieszkanie do wynajęcia! Zabrze Centrum ul. De Gaulle'a ( na wysokości restauracji Balaton ) Metraż 94m2, 3 odzielne pokoje - w tym naprawde duży salon, łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane pod tzw. "klucz" mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni z balkonem, garderoby, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku z cegły na Rakowie. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł66,91 m² 7 995,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do centrum? Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią komfort, kameralną zabudowę oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł36,55 m² 1 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie mikołowskim przy ul. Sikorskiego 2/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 169 zł39,18 m² 9 243,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkania o pow. 59 mkw i 70 mkw w zabudowie jednorodzinnej w Ustroniu czekają na Ciebie! Oferujemy komfort, przestrzeń i bliskość natury. Idealne dla rodzin ceniących.