dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 155 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Urodzajna

Bielsko-Biała,śląskie

610 000 zł51 m² 11 960,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku Białej na ul. Urodzajnej Powierzchnia: 51 mkw Cena 630 000 zł Rok budowy 2020 Osiedle Urodzajna to nowoczesny kompleks mieszkaniowy w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

486 654 zł39 m² 12 402 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

326 082 zł40 m² 8 147,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

530 700 zł45 m² 11 888,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym budynku na osiedlu przy ulicy ceglanej/metrologów w Katowicach. Dzięki stanie deweloperskiemu masz nieograniczoną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Witosa

Zabrze,śląskie

119 000 zł20 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka w Zabrzu przy ul. Witosa o powierzchni 20,23 m. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 3 piętrze. - budynek z lat 70-tych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

465 720 zł54 m² 9 817,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup Bezpośrednio od dewelopera_oferta w najlepszych cenach tylko u nas ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) Wyprzedaż Mieszkań w dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości przedstawia na wynajem mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na 4. piętrze w niskim bloku. Składa się z kuchni, łazienki, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy | ul. Strzelców Bytomskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

273 794 zł31 m² 8 877,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 30,84 m , położoną w nowej inwestycji na Osiedlu Kościuszki w Chorzowie. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

799 000 zł59 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1864

Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta bezpośrednia! Bez prowizji! Wyjątkowy apartament w sercu Katowic - unikatowa przestrzeń z dużym tarasem! Marzysz o życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Katowice,śląskie

495 000 zł40 m² 12 243,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Ceglana Park, które świetnie sprawdzi się jako inwestycja do wynajmu. Świetna komunikację, bliskość centrum miasta jak i Parków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny i komfortowy 2 pokojowy apartament o powierzchni ok.52 m2. Apartament urządzony funkcjonalnie, wynajmowany z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowomiejska

Siewierz,śląskie

425 000 zł59 m² 7 158 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie numer 14 położone na 2. piętrze w inwestycji Nowomiejska 9. To wyjątkowy lokal o powierzchni 59,37 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

668 325 zł51 m² 13 096,70 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

A 3/10/329 bez prowizji! - Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - dawny dworzec pks, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Przedmiotem oferty jest apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

383 332 zł34 m² 11 415,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura Wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Tysiąclecia - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

349 000 zł46 m² 7 603,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis: mam przyjemność zaprezentować Państwu Nieruchomość typu M-4 o powierzchni 49,90 m2 zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta Rybnika przy ulicy Dworek. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Zabrze,śląskie

169 000 zł36 m² 4 661 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tuż przy sum Dobra inwestycja pod wynajem Teren zamknięty 2 pokoje Centralne ogrzewanie Mieszkanie przy ulicy Niedziałkowskiego w Zabrzu. Lokal usytuowany na drugim piętrze trzykondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

299 999 zł50 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie do odświeżenia w świetnej lokalizacji! Oferujemy mieszkanie, które stanowi idealną bazę do własnej aranżacji. Jest to przestronny lokal, który wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

311 144 zł35 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,96 m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy Al. Józefa Piłsudskiego 6. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

329 000 zł67 m² 4 882,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukają Państwo przestronnego i przytulnego mieszkania, gdzie z pewnością odnajdzie się spokój po ciężkim dniu w pracy; ta oferta jest idealna! Polecamy mieszkanie stanowiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 1 marca 2025 roku. Opcjonalnie na życzenie Najemcy możliwość doposażenia mieszkania! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.49 m2 świeżo po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

235 000 zł75 m² 3 141,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Silesia Cztery Kąty prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze, w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy Zamenhofa. Lokal składa się z: - 3 niezależnych pokoi - oddzielnej kuchni - spiżarki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 650 zł28 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz Do wynajęcia kompaktowa, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 28 m usytuowane na parterze nowego bloku z 2022 roku. Do mieszkania przynależy prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Będzin,śląskie

289 000 zł63 m² 4 587 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim ,kameralnym bloku po termomodernizacji , zlokalizowanym w Będzinie przy ulicy Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Katowice

Katowice,śląskie

749 914 zł99 m² 7 606 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera. Bez prowizji! inwestycja oddana do uzytkowania. Dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na kameralnym osiedlu w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

882 525 zł84 m² 10 496 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc! Unikatowy apartament z dwoma dużymi zielonymi balkonami (po 10mkw każdy). Całe wnętrze zaplanowane bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baildona

Katowice,śląskie

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania w Katowicach przy ul. Baildona na Dębowych Tarasach. Mieszkanie wynajmowane wraz z prywatnym miejscem parkingowym w hali garażowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Katowice,śląskie

379 456 zł34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis 2-pokojowe mieszkanie numer P.I.03 na parterze w budynku P w Inwestycji Korczaka Apartamenty w KatowicachPark Tysiąclecia (5 minut rowerem)Teren spacerowy przy Stawie Borki (20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Zabrze,śląskie

1 040 zł31 m² 33,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Gagarina 11 w Zabrzu *powierzchnia 31m2 *parter *miejskie ogrzewanie *idealne dla 1-2 osób Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botaniczna

Częstochowa,śląskie

170 000 zł41 m² 4 146,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Powierzchnia 41 m2: -Pokój z balkonem -pokój -kuchnia duża -łazienka -piwnica duża Drzwi antywłamaniowe Okna pcv Na podłogach panele oraz płytki Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

430 101 zł46 m² 9 301,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

386 588 zł36 m² 10 783,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w Dąbrowie Górniczej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

399 785 zł51 m² 7 860,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

540 212 zł57 m² 9 457,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Siewierz,śląskie

369 000 zł48 m² 7 612 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie numer 8 położone na parterze w inwestycji Nowomiejska 9 w Siewierzu. To wyjątkowy lokal o powierzchni 48,47 m kw. Cechą inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

397 806 zł34 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025