dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sokoła

Gliwice,śląskie

255 000 zł26 m² 9 922,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawna i klimatyczna kawalerka, świeżo wyremontowana i umeblowana od podstaw, gotowa do zamieszkania. Po remoncie, wszystko nowe / nieużywane, czeka na pierwszego mieszkańca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

270 000 zł56 m² 4 847,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie M-4 o pow. 55,70 m2 położone na 3 piętrze niskiego bloku w poszukiwanej okolicy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

1 550 zł33 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2 w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Katowice,śląskie

589 000 zł39 m² 15 102,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dodatkowe informacje: mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Dzięki temu doskonale sprawdzi się jako inwestycja, również w zakresie wynajmu krótkoterminowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriana

Zabrze,śląskie

1 500 zł35 m² 43,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty mieszkania: * 34,6 m2 - po remoncie, gotowe do wprowadzenia * Lokalizacja * Umeblowane i wyposażone * Garderoba 1-pokojowe mieszkanie znajduje się przy ul. Św. Floriana w Zabrzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

529 000 zł79 m² 6 686,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

> nowe mieszkanie - piętro domu - odrębne mieszkanie O powierzchni 79,11 mkw, 4 pokoje - stan deweloperski W nowym budynku jednorodzinnym W goczałkowicach - zdroju Z balkonem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wadowicka

Bielsko-Biała,śląskie

410 000 zł52 m² 7 961,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej na ul. Wadowickiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 51,5 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Radlin,śląskie

349 000 zł59 m² 5 953,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Obniżka aż o 20,000.00 PLN - nie możesz tego przegapić. Szukasz mieszkania, którego nie będziesz musiał dostosowywać i remontować? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

355 000 zł76 m² 4 664,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 76,1 m 2 usytuowane na jedenastym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Sportowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia luksusowe, kompletnie wyposażone mieszkanie w Katowicach, w pobliżu Muchowca. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

419 000 zł49 m² 8 612,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w niskiej zabudowie, dobrze skomunikowanego, blisko wylotu na A4? Jednocześnie zależy Ci na ciszy i spokoju? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Najważniejsze atuty: znane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

249 000 zł38 m² 6 622 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz taniego mieszkania, w świetnej lokalizacji, które jest idealnie umiejscowione pod względem stron świata, to ta alternatywa jest dla Ciebie! nieruchomość: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miejska

Rybnik,śląskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie M3 w ścisłym centrum miasta Rybnik, obok urzędu miasta. W okolicy znajdują się wszystkie punkty usługowe, restauracje, przychodnie, sklepy, wszelka infrastruktura na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skrzyneckiego

Częstochowa,śląskie

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w centrum Częstochowy przy ulicy Skrzyneckiego 20. *Powierzchnia 19m2. *2 piętro. *Ogrzewanie miejskie. *Doskonała lokalizacja, blisko przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mysłowice,śląskie

422 509 zł35 m² 11 905 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2% - sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni! rolety zewnętrzne I ogrzewanie podłogowe! Mieszkanie o powierzchni 35,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

2 132 974 zł120 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament z wielkim tarasem na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

259 000 zł16 m² 16 107 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zastanawiasz się nad ciekawą lokatą kapitału lub zyskowną inwestycją w kawalerkę pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania kawalerkę przy ul. Pszczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

279 000 zł57 m² 4 929 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56,60 m położone w wyjątkowym miejscu- w sąsiedztwie parku Fazaniec. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł60 m² 4 956,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 60,32m2 usytuowane w niskim bloku przy osiedlu Bogoczowiec. W skład nieruchomości wchodzą: salon, kuchnia z oknem, przedpokój, dwa pokoje, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

778 304 zł84 m² 9 321,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na drugim piętrze w nowym budynku osiedla " Nowa Dąbrowa " przy ul. Granicznej. Największe atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

470 169 zł53 m² 8 950,49 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, 3-pokojowe mieszkanie wraz z komórką lokatorską i miejscem w hali garażowej. Umeblowane jak na zdjęciach, świetnie wyposażone. Położone w apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

298 000 zł52 m² 5 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 52 m2. W pełni urządzone wnętrze, po generalnym remoncie. Na tą jasna i przestronna przestrzeń składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Bytom,śląskie

123 000 zł35 m² 3 563,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Morcinka 12/8 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju oraz wc. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

629 000 zł82 m² 7 641,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie pięciopokojowe w kamienicy bezpośrednio przy Parku Grunwaldzkim. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrowążów

Gliwice,śląskie

269 000 zł51 m² 5 235,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Unikalne, dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,38 m , zlokalizowane w Gliwicach - Sośnicy ul. Odrowążów. Atuty nieruchomości: * Bardzo dobra lokalizacja, blisko wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łacznej pow 38 mkw. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nadaje się na gabinet , biuro, do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje całkowicie po generalnym remoncie także nowe wszystkie instalacje. . Przytulne mieszkanie w kamienicy na 4 p./5 ulica monitorowana 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

409 812 zł57 m² 7 215 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Bytom,śląskie

135 000 zł36 m² 3 751,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

! r E Z E R W A C J A! Mieszkanie o powierzchni 35,99 m2 składa się z: ustawnego salonu, dużej widnej kuchni z jadalnią, którą można zaaranżować jako pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chorzów,śląskie

239 000 zł75 m² 3 172,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w zadbanej kamienicy w Chorzowie Batorym? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Łukasińskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

432 264 zł41 m² 10 471,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankowicka

Tychy,śląskie

870 000 zł88 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Parterowy apartament z tarasem i ogródkiem. Bezpośrednio od właściciela. Wygodny apartament do sprzedaży, w całości na parterze. Stan bardzo dobry, nowocześnie urządzony. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

395 205 zł35 m² 11 415,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Tychy,śląskie

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna! Jeśli szukacie mieszkania w zielonej okolicy na os M, to lepiej nie mogliście trafić. Do sprzedania poszukiwane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

394 177 zł35 m² 11 415,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Róż

Dąbrowa Górnicza,śląskie

222 169 zł27 m² 8 268,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc 2%. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie objęte wiosenną promocją! Lokalizacja mieszkania na granicy Sosnowca i Dąbrowy Górniczej, 3 minuty do Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Katowice,śląskie

697 000 zł42 m² 16 595,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam nowoczesny apartament zaprojektowany ze szczególną dbałością o detale w każdym calu. Dobrej jakości materiały, doskonałe wykończenie, podnoszą standard i komfort żucia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Róż

Dąbrowa Górnicza,śląskie

571 458 zł70 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

215 000 zł15 m² 13 906,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania apartament inwestycyjny, ulokowany w zespole apartamentowym - Barbara Jaszowiec na stokach Palenicy z pięknym widokiem na Czantorię. Apartament o powierzchni 15,5 m2,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij