dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 100 zł36 m² 30,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertę najmu okazjonalnego 1 pokojowego mieszkania przy ul. Mickiewicza 10 w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Chorzów,śląskie

219 000 zł48 m² 4 519 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,46 m2, usytuowane na wysokim parterze, znajdujące się w Chorzowie Batorym, przy ul. Długiej. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Armii Krajowej

Bielsko-Biała,śląskie

649 182 zł36 m² 17 958 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam wyjątkowy apartament pod Dębowcem i Szyndzielnią w prestiżowym Platinium Park, aleja Armii Krajowej 190. Vat 23% do rozliczenia przy zakupie na firmę. Apartament w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

340 621 zł46 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

410 000 zł59 m² 6 914 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z oferta nowoczesnych mieszkań przy ul Mirowskiej. Inwestycja składa się z 4 segmentów dwulokalowych. Każdy z nich oferuje dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucjonistów

Będzin,śląskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przestronne, mieszkanie 2 pokojowe ( możliwość przywrócenia układu 3 pokojowego) z ogromnym potencjałem w Będzinie ( Syberka ) przy ul. Rewolucjonistów Mieszkanie o pow. 56,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

349 133 zł47 m² 7 505,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

415 000 zł49 m² 8 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,09 m2 na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze wysokiego bloku z 1983.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

289 999 zł52 m² 5 576,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa instalacja elektryczna w kuchni i w łazience Nowa instalacja gazowa Powierzchnia ok 52M - Salon z balkonem - Garderoba z możliwością przerobienia z na 3 pokój - Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

800 zł18 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Chorzowskiej 37 w Gliwicach *powierzchnia 18,5 m2 *parter *centralne ogrzewanie *idealne dla 1-2 osób *politechnika Śląska 2200 m Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisieckiego

Katowice,śląskie

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na spredaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 39m2, zlokalizowane w Katowichach przy ul. Lisieckiego (śródmieście). Lokal znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowego bloku naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Gliwice,śląskie

325 000 zł29 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna kawalerka z prywatnym ogrodem i parkingiem w Gliwicach Cena: 325 000 pln (oferta czasowo ograniczona) Metraż mieszkania: 29 m Ogród: 31 m Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

593 000 zł85 m² 6 997,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność prezentujemy na sprzedaż bardzo duże 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu karpackim. Lokal znajduje się na parterze W niskim bloku otoczonym bujną zielenią I liczy aż 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleńki

Częstochowa,śląskie

564 288 zł59 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: b-7 Udogodnienia: to najlepiej skomunikowana lokalizacja w całym mieście. Bliskość ważnych dróg dojazdowych, w tym trasy w kierunku Opola oraz węzła autostrady A1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Twoje wymarzone mieszkanie przy Parku Śląskim czeka na Ciebie! Gotowa inwestycja do wynajęcia - szacunkowy roi 6% Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

295 000 zł56 m² 5 296,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia dla rodziny. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, które połączy spokój natury z bliskością centrum? To mieszkanie w Jastrzębiu Zdroju, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

484 810 zł54 m² 8 977,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 7.1.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Najlepszy układ 3 pokoi na inwestycji, dodatkowo przepiękny widok na panoramę miasta. Wyprzedaż apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

542 506 zł66 m² 8 272,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 7.1.2025 lub do wyczerpania puli promocyjnej. w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! już gotowe: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zabrze,śląskie

285 000 zł47 m² 6 040,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Zabrza Powierzchnia: 47,18 m | Piętro: 2. w budynku z windą Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Rybnik,śląskie

329 000 zł57 m² 5 792,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nie przegap tej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania mieszkanie usytuowane w śródmieściu Rybnika przy ul. Tęczowej Powierzchnia: 56,83m2 Piętro - III, niski blok Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikornik

Bielsko-Biała,śląskie

1 650 zł38 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, ul. Sikornik 10a "przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji - zamieszkaj od zaraz!" Proponuję do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

646 515 zł67 m² 9 697,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wisła

Wisła,śląskie

675 000 zł57 m² 11 926 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wisła, kamienna apartamenty, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z dwoma balkonami, lokal M 09: - na pierwszym piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sosnowiec,śląskie

320 828 zł40 m² 7 824,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 07.1.2025 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

417 442 zł64 m² 6 480,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

455 000 zł40 m² 11 335,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

||| oryginalnie urządzone, przy lesie, nowe bud. Z 2020 R. ||| Tychy Żwaków, ul. Żorska 107 a, II piętro z windą 2 pokoje, 40,14 m2 pow., cena 455 000 zł Rozglądasz się za ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 999 zł36 m² 7 323,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Blok w trakcie termomodernizacji Nowoczesne mieszkanie w Śródmieściu wysoki standard, komfort i elegancja Powierzchnia 35,5 m2 -salon z Aneksem -sypialnia -łazienka Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

655 527 zł66 m² 9 894,75 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Limonkowa

Tarnowskie Góry,śląskie

750 000 zł153 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: wyłączność! - apartament dwupoziomowy, ( piętro 1 i 2 ) - duży, ustawny, - 2 miejsca parkingowe, - duży taras, - nowa zabudowa - stan deweloperski, - zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzów,śląskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja oferta bezpośrednio od własciciela Trzypokojowe mieszkanie z dużą garderobą znajdujące się na I piętrze w Chorzowie Batorym przy ulica Kaliny. Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Bielsko-Biała,śląskie

2 400 000 zł70 m² 34 285,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Kup apartament z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Sosnowiec,śląskie

233 900 zł36 m² 6 497,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne 2 pokoje! Obok Parku Stawiki! | Sosnowiec ul. Sobieskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

423 401 zł40 m² 10 665 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

365 000 zł56 m² 6 552,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO wprowadzenia W dogodnej lokalizacji po remoncie. M-4 ul.Wielkopolska. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, o powierzchni 55,70m2 , składającego się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bytom

Bytom,śląskie

41 000 zł20 m² 2 027,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Plac na Bobrku 5/2 Lokal składa się z 1 pokoju. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Tychy,śląskie

1 410 zł28 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy - oś. D - dąbrowskiego Do wynajęcia od Lutego 2024r. Najem okazjonalny Przytulna kawalerka Powierzchnia: 25,6 m Piętro: 9. Rodzaj budynku: blok ocieplony z zamykaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu dobrze utrzymaną kawalerkę w Chorzowie Batory (okolice 16 Lipca, kaliny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mościckiego

Częstochowa,śląskie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m2, zlokalizowane przy ul. Mościckiego w Częstochowie w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

234 999 zł32 m² 7 343,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 32 m2 -salon z balkonem -kuchnia -łazienka Do mieszkania przynależy piwnica Na podłogach panele oraz płytki Okna pcv (nowe) skierowane na zachód Czynsz ok 480 zł (co, śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania dla siebie bądź pod inwestycję, a do tego w świetnej lokalizacji to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Manufaktura Nieruchomości zaprasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

419 000 zł50 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij