dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

1 300 zł41 m² 31,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Housestate oferuje na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41,11 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Kilińskiego 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

232 345 zł17 m² 13 391,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe gotowe 1-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Częstochowa,śląskie

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy przy ulicy Kopernika. Mieszkanie w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

486 000 zł70 m² 6 960,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 70 m2 na os. Karpackim w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

779 000 zł73 m² 10 671,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego Apartamentu w zabudowie szeregowej o powierzchni 73m2, położonego w dzielnicy Lisiniec. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

439 845 zł53 m² 8 460,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

355 000 zł51 m² 6 960,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Przestronne Mieszkanie 2-Pokojowe na Północy, ul. Kukuczki - Idealne dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży rozkładowego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Housestate zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 o powierzchni 52,44 m2 położonego na 3 piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Gwiezdnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie M-2 w Jastrzębiu-Zdroju o powierzchni 34,50m2, duży balkon. Ul. Wielkopolska, wygodne 6p na którym zatrzymuje się winda. Bardzo dobra lokalizacja. Czynsz ok. 540 zł (przy jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

199 000 zł18 m² 11 313,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

238 000 zł43 m² 5 534,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,9m2, z balkonem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- - - super okazja - - - bez prowizji! komfortowe 3 pokoje po generalnym remoncie! Do sprzedania mieszkanie położone na os. Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

480 000 zł64 m² 7 556,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta, wyjątkowe mieszkanie! Lokalizacja : Gliwice, osiedle Kopernika. Rodzaj nieruchomośc i: lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość. Układ : mieszkanie rozkładowe , salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrowążów

Katowice,śląskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w sercu Nikiszowca - Idealna lokalizacja w Katowicach Cena: 599 000 pln | Powierzchnia: 70 m | Liczba pokoi: 4 | Wyposażenie: all Inclusive Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Częstochowa,śląskie

629 400 zł84 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja Nieruchomości Housestate posiada w swojej ofercie Apartamenty Zimowa to kameralne osiedle o niskiej zabudowie składające się z czterech budynków mieszkalnych. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Chorzów,śląskie

2 000 zł66 m² 30,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Szukasz komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy na wynajem mieszkanie w Chorzowie przy ulicy Wolności, w pobliżu wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Bytom,śląskie

1 150 zł29 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokoje przy ulicy Powstańców Warszawskich 17 *powierzchnia 29 m2 *parter *ogrzewanie elektryczne *miejsce doskonale skomunikowane, w pobliżu jest dworzec autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

2 200 zł54 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Drzymały. Kamienica w oficynie, dzięki temu mieszkanie jest ciche i spokojne. Doskonała lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Gliwice,śląskie

395 000 zł68 m² 5 808,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z powodów osobistych W dniach 10 i 13 stycznia (piątek I poniedziałek) nie będziemy mieli możliwości odbierania telefonów - odpowiemy tylko na zapytania W formie elektronicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gliwice,śląskie

535 000 zł78 m² 6 897 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku, z możliwością zamiany na inne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na ulicy Ligonia w Gliwicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 56 m2 po generalnym remoncie w położonego na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym, dzielnica Parkitka. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubliniec

Lubliniec,śląskie

2 000 zł210 m² 9,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia poddasze użytkowe na cele mieszkaniowe w centrum Lublińca o powierzchni 210 m 2. Umowa długoterminowa z gwarancją niskiej ceny. Zgoda na podnajem, dobra inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

235 000 zł49 m² 4 815,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże (48 mkw) dwupokojowe mieszkanie na Rakowie, położone na pierwszym piętrze w bloku niskim z cegły. Mieszkanie posiada wystawę okien na dwie strony świata. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Częstochowa,śląskie

422 320 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

493 640 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Częstochowie - Osiedle Mazowiecka agencja nieruchomości housestate ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję składającą się z 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 2-pokojowa, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 390 zł3 m² 796,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament w budynku oddanym do użytku w 2019 roku. Bardzo ładnie zaaranżowane mieszkanie, przeznaczone dla jednej, maksymalnie dwóch osób. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

222 169 zł27 m² 8 228,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Specjalna okazja na zakup inwestycyjnego studia w wyjątkowej cenie: ostatnie sztuki 1pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko w grudniowej promocji. Świetnia lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wilsona

Częstochowa,śląskie

850 zł16 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia studio z aneksem kuchennym przy ulicy Wilsona 66/66a *powierzchnia *parter 17 m2 *ogrzewanie centralne *bardzo łatwo dojechać do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 310 000 zł153 m² 8 580,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy apartament W standardzie premium położony W bielsku-białej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu w kameralnej inwestycji w Mikuszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mikołów

Mikołów,śląskie

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w Mikołowie. Nieruchomość stanowi pełną własność z założoną księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dworska

Katowice,śląskie

1 042 298 zł98 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English text scroll down We speak English, deutsch, italiano, українська, polski - Call or text us anytime Nowe 4-pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 98,33 m 2 z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

1 350 zł43 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wolności 302 *powierzchnia 43 m2 *1 piętro *ogrzewanie gazowe *politechnika Śląska niecałe 2 km Wyposażenie: *pokój nr 1: kanpa stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

350 000 zł26 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości housestate prezentuje - mieszkanie na wynajem - centrum częstochowy, 47 m Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47 m w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Zabrze,śląskie

62 000 zł40 m² 1 543,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Władysława IV 18/2 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huta Amalii

Mysłowice,śląskie

353 190 zł39 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddane do użytkowania! bez prowizji oraz podatku pcc 2%. Piętro- 5 Pokoje- 2 Komórka lokatorska: tak Garaż: tak Szczegółowy metraż według rzutu: 01- salon.