dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

479 000 zł216 m² 2 217,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pakiet 6 lokali mieszkalnych - na 4 poziomach: parter, pierwsze, drugie piętro, poddasze, plus piwnice, o powierzchni całkowitej 216 m2 - do kapitalnego remontu. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Parkowa

Chorzów,śląskie

2 999 zł42 m² 71,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton! english -> Please contact via whatsapp apartamenty parkowa, ul. Parkowa, chorzów Mieszkanie dostępne od 19 października! Oferujemy Państwu na wynajem 2-pokojowy apartament (42 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

499 000 zł46 m² 10 831,30 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny Apartament w Sercu Katowic Cena: 499 000 pln | Powierzchnia: 46,07 (+21 taras) m2 | Liczba pokoi: 2 | Liczba pięter: 15 | Rok budowy: 2014 | Winda: tak | Taras: tak | Komórka Lokatorska: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

399 493 zł55 m² 7 298 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Częstochowa,śląskie

140 000 zł20 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 20 m , zlokalizowaną w sercu Częstochowy, tuż przy Katedrze. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

309 000 zł53 m² 5 850,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy al. Niepodległości. Jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,67 m2 na IV piętrze w 10-piętrowym bloku usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

3 700 zł79 m² 47,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje z pełnym wyposażeniem i ogródkiem | Sosnowiec ul. Klimontowska zadzwoń Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

355 679 zł52 m² 6 889 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rómmla

Kłobuck,śląskie

434 772 zł56 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 3 B w stanie deweloperskim o powierzchni 55,74 m2. Zlokalizowane na parterze w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie znajdziecie pachnące nowością, umeblowane i wyposażone mieszkanie w niskim bloku na ul. Zielonej w Rybniku. Lokal posiada duży pokój, w którym jest duża szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zarzecze,śląskie

619 000 zł36 m² 17 300,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy dwu pokojowy apartament w kompleksie Laguna Beskidów w Zarzeczu na Żywiecczyźnie. Idealna oferta inwestycyjna pod całoroczny wynajem lub jako twój second home. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Piekary Śląskie,śląskie

694 636 zł76 m² 9 151,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Do końca roku promocja - Miejsce postojowe Gratis! Service in English - read below. Zadzwoń Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddanie do użytkowania 4q.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

475 727 zł51 m² 9 275,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Jest cicho, spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

544 016 zł55 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

325 931 zł40 m² 8 240,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastów

Katowice,śląskie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Katowicach Osiedle 1000 - lecie Mieszkanie o powierzchni 28m 2 składa się z 1 pokoju z dużym balkonem, kuchni otwartej, przedpokoju oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Częstochowa,śląskie

1 000 zł48 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania na Rakowie z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,2 m2, zlokalizowane przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Katowice,śląskie

329 000 zł35 m² 9 426,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Okrzei 15 w budynku popularnie zwanym "podkową". Na terenie wspólnoty znajduje się parking oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalmacha

Pogwizdów,śląskie

210 000 zł35 m² 5 937,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mamy do zaoferowania w pełni wyposażoną, gotową do zamieszkania kawalerkę o powierzchni 35 m2 w Pogwizdowie koło Cieszyna w cenie 210 tys. zł. Mieszkanie - 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

349 390 zł35 m² 9 939,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie własnościowe w Czeladzi na osiedlu Saturna. Mieszkanie o powierzchni 48,5 m przeszło kilka lat temu generalny remont, co zapewnia nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

649 000 zł141 m² 4 615,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 140,62 m2. Na mieszkanie składa się aż pięć pokoi , kuchnia ze spiżarką, osobne łazienka i toaleta. Dużym atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziętka

Piekary Śląskie,śląskie

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania po remoncie w Piekarach Śląskich ? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,00m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Zabrze,śląskie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 na zamkniętym osiedlu "park Słowackiego" w Zabrzu. Atuty Parku Słowackiego: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

489 176 zł53 m² 9 275,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

505 620 zł52 m² 9 817,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waculika

Piekary Śląskie,śląskie

265 000 zł48 m² 5 543,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko w Realton! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych! 0% Prowizji! 3 Pokoje | 47,8 m2 Z Balkonem Idealne dla rodziny W pełni wyposażone Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Sosnowiec,śląskie

309 000 zł59 m² 5 222 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rodzinne, komfortowe 4 pokoje po remoncie! | Sosnowiec ul. Śliwki zadzwoń: współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Będzin,śląskie

179 000 zł37 m² 4 822,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe znajdujące się na 2 piętrze mieszkanie do odświeżenia o powierzchni użytkowej 37.12 m2 zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Będzina przy ul.Konopnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliny

Chorzów,śląskie

187 000 zł43 m² 4 348,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 43m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Biegusa

Gliwice,śląskie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja na skraju osiedla - cisza i spokój. Dobry wyjazd z osiedla w kierunku centrum i autostrady A-4 Mieszkanie ma powierzchnię 28mkw i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Bytom,śląskie

150 800 zł40 m² 3 749,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu, szombierki Cena: 150 800 zł (4100 zł/m ) Powierzchnia: 36,78 m Liczba pokoi: 2 Szukasz przytulnego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

199 000 zł40 m² 4 988,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Nowe Mieszkanie 2 pokoje. Mieszkanie jest zaaranżowane od podstaw, idealne na start lub wyjątkowo korzystna inwestycja. Lokalizacja w centrum Świętochłowic. Nieruchomość ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

602 416 zł65 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w zielonej i spokojnej dzielnicy sosnowca osiedle "na Wzgórzu" to: zrównoważona technologia chroniąca środowisko 5 min. do Centrum łatwy i szybki odjazd do miast Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

301 443 zł42 m² 7 128 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

493 647 zł53 m² 9 358,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025