dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Partyzantów

Choroń,śląskie

139 000 zł4 333 m² 32,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 4333m2 położona na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hałcnowska

Bielsko-Biała,śląskie

659 000 zł80 m² 8 196,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż nowoczesny i zadbany dom o powierzchni 80,4 m , położony przy ul. Hałcnowskiej 18a w Bielsku-Białej, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

578 605 zł60 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu zabytkowego Nikiszowca - nowoczesne mieszkanie w historycznej dzielnicy Katowic! lokal dostępny od 15 stycznia Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Katowice

Katowice,śląskie

1 330 zł28 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 28m2 zlokalizowane na osiedlu Tysiąclecia ul. Piastów. Usytuowane na 10 piętrze w bloku 13 piętrowym. Mieszkanie składa się z pokoju (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sosnowiec,śląskie

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec, ul. Kilińskiego 45. Na wynajem przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

980 000 zł118 m² 8 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wnętrza z duszą, ponadczasowa architektura i urok dawnych lat. Dwupoziomowe mieszkanie w przedwojennej willi z ogrodem i garażem w jednej z najpiękniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Częstochowa,śląskie

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania z tarasem i garażem o powierzchni 43 m , zlokalizowanego na parterze w kameralnym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Katowice,śląskie

950 zł10 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Katowice Ligota pokój w mieszkaniu blisko śum i Akademia Śląska Wynajem pokoju o powierzchni ok. 10m2. Pokój znajduje się w 3 pokojowym mieszkaniu o powierzchni ok. 56,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany

Pogórze,śląskie

1 799 000 zł160 m² 11 243,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 160 m na sprzedaż przy trasie S52, mop Skoczów-Pogórze. Gotowy lokal gastronomiczno-usługowy z witryną, parkingiem i pełnym wyposażeniem. Lokal użytkowy na sprzedaż |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

25 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na chwilę obecną dysponujemy następującymi powierzchniami biurowymi które mieszczą się w biurowcu położonym w Katowicach- załężu W cenę o której wspominam niżej wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mariacka

Katowice,śląskie

45 zł/m²16 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa - centrum Przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia powierzchni biurowej 16 m2 w lokalu przy ulicy Mariackiej. Można wynająć także w tej samej lokalizacji 2 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Świętochłowice,śląskie

275 000 zł44 m² 6 300,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, ul. Korfantego 9 Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w Świętochłowicach przy ul. Korfantego 9. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

230 000 zł36 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m , znajdujące się na 2. piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Syberka. Lokalizacja zapewnia wygodę i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

351 747 zł41 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże oraz lokalizacje Doskonała lokalizacja! 2,6 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Sosnowiec,śląskie

175 000 zł30 m² 5 817,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1878

Ustawna kawalerka w ścisłym Centrum! Niski czynsz! | Sosnowiec ul. Mościckiego 22 zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

1 156 000 zł68 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Pierwsza Dzielnica - apartament w centrum Katowic w sąsiedztwie nospr-u i mck ( Strefa kultury ). Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą wynajmu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Sandomierska

Katowice,śląskie

850 zł15 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:850 zł

Oferta od właściciela, najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia komfortowy pokój w mieszkaniu 4-pokojowym w Katowicach na Oś Kukuczki (ul. Sandomierska) w niskiej odnowionej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mysłowice

Mysłowice,śląskie

1 400 zł36 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, 36 m - ul. Chopina, po remoncie Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? To świeżo wyremontowane, jasne i funkcjonalne lokum czeka na najemcę. - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dubiela

Jaworzno,śląskie

679 000 zł184 m² 3 690,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:861 m²

Dom parterowy na sprzedaż Jaworzno. ul. Ludwika Dubiela | 149,23 m2 | 861 m2 działki Na sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Magazynowa

Kamienica Polska,śląskie

80 000 zł1 336 m² 59,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko w Nieruchomości labirynt Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1336m2 i wymiarach 21m x 64m, oznaczona na mapie literą "f",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Zabrze,śląskie

250 000 zł40 m² 6 228,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 40,14m2 w skład którego wchodzi: - salon - aneks kuchenny - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Gliwice,śląskie

1 550 zł41 m² 37,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przestronna kawalerka o powierzchni 41 m2 składająca się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki, dużej garderoby oraz przedpokoju .W mieszkaniu jest klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Pawła II

Piekary Śląskie,śląskie

289 068 zł33 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32,7 m z balkonem 5,9 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Luxor Residence w Piekarach Śląskich. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapelanów Wojskowych

Knurów,śląskie

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka cenowa O 10 tys zł W dół! Na sprzedaż mieszkanie - Knurów, ul. Kapelanów Wojskowych Atuty mieszkania: świetna lokalizacja - spokojne osiedle blisko centrum Knurowa, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

880 000 zł87 m² 10 126,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

LV Development ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 86,9m2 znajdujący się w inwestycji "rondo Ceglana" przy ul. Ceglana 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

309 000 zł39 m² 7 963,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38,8 m2, położone na 2. piętrze wieżowca Układ pomieszczeń: przestronny salon (nieumeblowany) z wyjściem na duży balkon od strony zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mączna

Częstochowa,śląskie

350 000 zł2 620 m² 133,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2620m2 położona w dzielnicy Mirów, przy ul. Mącznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

310 000 zł60 m² 5 132,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,40m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabik

Ornontowice,śląskie

239 900 zł34 m² 7 161,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | Ornontowice, ul. Żabik | 33,5 m2 | Parter | Wysoki standard po remoncie Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 872 zł52 m² 9 525 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Hutki

Hutki,śląskie

169 000 zł10 480 m² 16,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: działka rolno-budowlana o powierzchni 10 480 m - Hutki, gm. Konopiska Idealna pod dom jednorodzinny i działalność rolną lub hodowlaną. Oferujemy na sprzedaż przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

489 000 zł76 m² 6 400,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania nie wymagającego nakładu? Kochasz duże otwarte przestrzenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnowskie Góry,śląskie

815 000 zł80 m² 10 241,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Luksusowy apartament w sercu Tarnowskich Gór przy ul. Feliksa Piestraka - gotowy do zamieszkania! Przedstawiamy wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 79,58 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Raciborska

Gliwice,śląskie

2 999 000 zł676 m² 4 438,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowa niższa cena - inwestycja W centrum gliwic! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym - hostel z restauracją w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotników

Gliwice,śląskie

430 000 zł54 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Lotników (trynek) nieopodal Politechniki Śląskiej (1 km) idealne jako produkt inwestycyjny lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Gliwice,śląskie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W świetnej lokalizacji W samym centrum miasta Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie mieszczące się w ścisłym centrum Gliwic przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Częstochowa,śląskie

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od listopada. Łazienka po generalnym remoncie. Możliwość wymiany mebli w pokoju. Mieszkanie usytuowane jest w spokojnym miejscu. Idealnie dla jednej osoby lub pary. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jaworzno

Jaworzno,śląskie

175 000 zł38 m² 4 583,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania kawalerka do remontu o powierzchni 38,18m2 w Jaworznie dz. Wesołe Miasteczko. Przed blokiem zielone tereny i las, pod blokiem dużo miejsc parkingowych. Mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sadowie

Sadowie,śląskie

143 000 zł900 m² 158,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 900m2 każda w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 23m i długości 39m, zlokalizowane w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Żytna,śląskie

380 000 zł20 617 m² 18,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Oferujemy wyjątkową.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij