dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Cmentarna

Chorzów,śląskie

990 zł17 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę jasne, przestronne mieszkanie, przyjazne dla zwierząt, cmentarna 26 Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. I piętro. Przeznaczone dla 1-2 osób. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

359 000 zł70 m² 5 092,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż słoneczne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70,50 m2, usytuowane na osiedlu Księcia Władysława w Żorach. Lokal mieszkalny dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia: 65 m2 układ: 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

2 125 zł125 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajmu murowany magazyn z biurem w Gliwicach, o powierzchni ok 230 m kw. Opis nieruchomości: obiekt o powierzchni ok 230 m kw. Jedna z nich jest wyższa ok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wierzbowa

Boguchwałowice,śląskie

185 000 zł41 m² 4 512,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż działka w malowniczej okolicy jeziora przeczyckiego (400 metrów do jeziora) , mieszcząca się w Boguchwałowicach przy ul Wierzbowej , z domem typu Brda + drugi budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

128 000 zł35 m² 3 681,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie do sprzedaży w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie, które położone jest przy ul. Strzelców Bytomskich w bliskiej okolicy ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wypoczynkowa

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

2 190 000 zł163 m² 13 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:638 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękną nieruchomość położoną w Międzybrodziu Bialskim na południowych zboczach Magury, z niepowtarzalnym widokiem na Górę Żar oraz jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

594 176 zł56 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Gliwice,śląskie

2 200 zł32 m² 68,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, świeżo wyremontowana kawalerka - gotowa do zamieszkania od zaraz! Oferujemy przestronne mieszkanie typu studio, podzielone na część dzienną i sypialnianą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

450 000 zł48 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Profit Home przedstawia mieszkanie z rynku wtórnego w budynku Superjednostki w Śródmieściu Katowic przy al. Korfantego. Powierzchnia nieruchomości wynosi 47,5 m2 (dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:24/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni 40 m2 znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments w Katowicach na 24 piętrze. * 23 piętro * idealne pod inwestycje * bez pcc * do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Targiela

Tychy,śląskie

2 290 130 zł7 897 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Okazja inwestycyjna! Przedmiotem oferty jest działka położona w Tychach przy ul Targiela, obręb Cielmice. Nieruchomość tj. działka o łącznej powierzchni 7897 m2. Warunki techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasickiego

Knurów,śląskie

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni ok. 29 m , położoną na 2 piętrze w kameralnym i spokojnym budynku przy ul. Krasickiego w Knurowie. Warunki najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Zabrze,śląskie

159 000 zł32 m² 5 012,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w centrum Zabrza, przy ul. Zofii Nałkowskiej 1. Kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji - w pobliżu sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Katowice,śląskie

449 000 zł62 m² 7 253,63 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie, usytuowane w Katowicach w dzielnicy Zawodzie, z możliwością inwestycji, mieszkanie o powierzchni 61,90 m2, dodatkowo pomieszczenie przynależne, sprzedam, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

42 zł/m²139 m² 5 838 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 134 m2, położony na pierwszym piętrze nowoczesnego biurowca na Parkitce. W budynku znajduje się winda, a lokal jest idealnym miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

766 743 zł78 m² 9 825 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

393 309 zł42 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Rybnicka

Katowice,śląskie

990 zł18 m²

 

Piętro:3/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:990 zł

Witam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przerwy-Tetmajera

Częstochowa,śląskie

2 495 000 zł960 m² 2 598,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Obiekt wielofunkcyjny - Idealny pod Centrum medyczne/fitness klub/siłownię - Bliski Dojazd z dk1. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

345 000 zł41 m² 8 449,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,83 mkw położone na 2. piętrze w kamienicy po termomodernizacji przy ul. Wandy 1. Tylko U nas! - oferta na wyłączność Dlaczego warto? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Częstochowska

Michałów Rudnicki,śląskie

369 000 zł11 023 m² 33,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 11 023 m2 w Michałowie Rudnickim przy ulicy Częstochowskiej. Numer ewidencyjny działki: 2915/2916 Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Katowice,śląskie

890 zł24 m² 37,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24 m , zlokalizowana na 2. piętrze budynku przy ul. Lisa 14c w dzielnicy Załęże. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozowicka

Będzin,śląskie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowe mieszkanie O powierzchni 78 M2. Salon Z aneksem kuchennym, pokój, sypialnia, wc, łazienka, garderoba, przedpokój. W zestawie Z prywatnym garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Rodziewiczówny

Chorzów,śląskie

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę jasną kawalerkę przyjazną dla zwierząt przy ulicy Rodziewiczówny 10a Nieruchomość: powierzchnia 26 m2 Parter Elektryczne ogrzewanie Idealne dla 1-2 osób Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 200 zł38 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 35,13m2 - Rybnik Nowiny - widok na panoramę miasta. Do wynajęcia nowoczesna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 35,13 m , zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

265 000 zł2 513 m² 105,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w Komorowicach Krakowskich o powierzchni 2512 m 2! Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lexa

Ruda Śląska,śląskie

189 000 zł38 m² 4 986,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu - Ruda Śląska, ul. Ks. Pawła Lexa 9a Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bytom

Bytom,śląskie

20,03 zł/m²308 m² 6 169 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnie użytkowe pod każdą inwestycję! zrealizuj twój pomysła na. Restaurację kawiarnię salę konfercyjną salę bankietową adaptację powierzchni biurowych halę koncertową idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Katowice,śląskie

256 000 zł38 m² 6 684,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu przytulne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie usytuowane jest w czteropiętrowym bloku na ostatnim piętrze. 3 minuty spacerem od dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

551 532 zł65 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Majowa

Gliwice,śląskie

279 000 zł39 m² 7 111,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bez prowizji Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę, ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jasienica,śląskie

299 000 zł1 633 m² 183,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jasienica, powiat bielski Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Działka pod zabudowę jednorodzinną w sąsiedztwie pól i łąk oraz z widokiem na góry Proponuję Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Tychy,śląskie

610 000 zł1 519 m² 401,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tychy, glinka Oferta na wyłączność! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną lub wielorodzinną w Tychach! Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Tychach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz własnego M3 po remoncie? Jest dla Ciebie i Twojej rodziny istotna lokalizacja w pobliżu szkoły czy przedszkoli? Jeśli tak, to na pewno spodoba Ci się ta oferta! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Katowice,śląskie

348 000 zł44 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m 2 zlokalizowane w Katowicach, zawodzie ul Niedurnego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Wiejska

Ruda Śląska,śląskie

125 000 zł397 m² 314,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Odsprzedam dzierżawe ogrodka działkowego. Na działce znajduje się domek 2 piętrowy 46m2 altana nowa drewniana +pomieszczenie gospodarcze meble ratanowe kokon duży basen ogrzewanie na pelet piec wc woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 34,90m2 z balkonem, znajduje się na nowym osiedlu w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej, blisko Kauflandu, politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

12 470 €2 900 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w Bielsku-Białej o powierzchni ok. 2600 mkw. wraz z zapleczem biurowo-socjalnym (ok. 300 mkw.) Istnieje możliwość wynajęcia również większej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 750 zł45 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament W atrakcyjnej cenie! Do wynajęcia apartament położony w Wapienicy w Bielsku-Białej. Zlokalizowany został na 2 piętrze apartamentowca z windą, wybudowanego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij