dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rómmla

Kłobuck,śląskie

2 400 zł47 m² 50,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego mieszkania położonego przy ulicy Rómmla 33b/3 w Kłobucku. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa ~ 47,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stanica

Stanica,śląskie

1 939 000 zł6 456 m² 300,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Stanicy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salmopolska

Szczyrk,śląskie

876 941 zł45 m² 19 693,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o inwestycji w sercu gór, która przyciągnie nie tylko turystów, ale i miłośników przygody? Oto twoja szansa! Bezpośrednio od dewelopera! Brak prowizji! Lokalizacja: bike'owe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

250 000 zł55 m² 4 523,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż tuż przy Hali Widowiskowo Sportowej mosir. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 100 zł50 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Telefon : 7.8.6.8.0.9.7.9.6 Noclegi dla pracowników w ścisłym Centrum Dąbrowy Górniczej. Pokoje 2 osobowe i 3 osobowe. Do dyspozycji gości w pełni wyposażona kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: lokal biurowo-usługowy O powierzchni 80m 2 -samodzielne wejście po schodach, -lokal składa się z otwartego pomieszczenia z zabudowaną toaletą oraz antresoli 10m 2 , -lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kukułek

Sosnowiec,śląskie

1 050 zł20 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przyjazne dla zwierząt, przy ulicy Kukułek 18 *nieruchomość* Powierzchnia 20 m2 Parter Ogrzewanie elektryczne Przeznaczone dla 1-2 osób *lokalizacja*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Kalej,śląskie

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szukasz miejsca, w którym stworzysz dom idealnie dopasowany do potrzeb swojej rodziny? Jeśli zależy Ci na spokojnej lokalizacji, funkcjonalnym projekcie i możliwości wykończenia wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Dąbrowska

Niegowonice,śląskie

400 000 zł13 900 m² 28,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyłączna oferta Agencji Gwarek Nieruchomości. Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje do sprzedaży szeroką 139 arową działkę usługową nieopodal Dąbrowy Górniczej w Niegowonicach gmina Łazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Majowa

Gliwice,śląskie

429 000 zł49 m² 8 749,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie trzypokojowe w Gliwicach, przy ul. Alei Majowej z loggią, na dziewiątym piętrze docieplonego dziesięciopiętrowego budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

749 000 zł132 m² 5 657,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Ema Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę nowych domów w zabudowie bliźniaczej, dostępnych do sprzedaży w malowniczej części Częstochowy przy ulicy Warownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lwowska

Częstochowa,śląskie

1 200 000 zł377 m² 3 183,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż dom znajdujący się w atrakcyjnej okolicy przy ulicy Lwowskiej 67 w miejscowości Częstochowa. Dom jest w pełni umeblowany co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

414 000 zł48 m² 8 536,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I ciepłe 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu mieszka I. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze W niskim ocieplonym bloku Z cegły W otoczeniu bujnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Katowice,śląskie

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** for english scroll down *** Mieszkanie w sercu Katowic z klimatyzacją Wyjątkowe mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Opolskiej w inwestycji Dom przy Filharmonii. Dom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Rydułtowy,śląskie

499 550 zł72 m² 6 938,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72 m2 w super lokalizacji. Mieszkanie o wysokim standardzie, pięknie zaaranżowane przez właścicieli. Salon połączony z kuchnią jest ogromny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górska

Szczyrk,śląskie

599 000 zł32 m² 18 919,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Dream Estate Nieruchomości ma do zaoferowania Apartamenty Premium - Górska12. Górska12 to apartamenty inwestycyjne z basenem, saunami i jacuzzi w formule second home. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gliwice,śląskie

395 000 zł61 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Właściciel mieszkania bardzo prosi osoby zainteresowane ofertą o kontakt jedynie z agentem nieruchomości, prosimy o uszanowanie tej prośby. Tylko w naszym biurze. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

353 000 zł26 m² 13 371,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Sosnowiec,śląskie

141 000 zł33 m² 4 290,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec ul. Dworska 56/17 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

391 070 zł58 m² 6 694,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rybna

Zabrze,śląskie

219 000 zł583 m² 375,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w świetnej lokalizacji! Szukasz działki w spokojnej i cichej okolicy? A jednocześnie świetnie skomunikowanej? Ta oferta jest dla Ciebie! Działka budowlana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Żywiec,śląskie

760 000 zł345 m² 2 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w centrum Żywca przy ul. W. Witosa znajdujący się w ciągu kamienic. Nieruchomość położona jest na działce 345mkw., powierzchnia użytkowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

572 910 zł56 m² 10 140 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Będzin,śląskie

242 000 zł31 m² 7 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w Będzinie dzielnicy Syberka, przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gliwice

Gliwice,śląskie

3 700 000 zł2 300 m² 1 608,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Proponujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w centrum Gliwic. Działka o powierzchni 2300 m kw., o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 28m x 93m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Podzamcze

Podzamcze,śląskie

99 000 zł17 844 m² 5,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 17844 m2 położoną w Podzamczu gmina Ogrodzieniec w powiecie zawierciańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 w nowym apartamentowcu w Zbrosławicach, usytuowany na parterze - dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Tychy,śląskie

400 000 zł801 m² 499,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Wszystkie media w ul. Leszczynowej. Cena nie jest ostateczna, a jest jedynie zakładana. Oczekuję cenowej oferty zakupu na maila:   MPZP: teren oznaczony jako MN;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rómmla

Kłobuck,śląskie

570 000 zł47 m² 12 078,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się ze sprzedażą atrakcyjnego mieszkania położonego przy ulicy Rómmla 33b/3 w Kłobucku. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa ~ 47,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klonowa

Rudziniec,śląskie

167 200 zł836 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Rudzińcu przy ul. Klonowej. W granicy działki dostępne media: energia, woda i kanalizacja sanitarna. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wusionka

Górki Wielkie,śląskie

300 000 zł1 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam posiadam do sprzedania działki ok. 1000m w Górki Wielkie i Brenna Działki budowlane 1000 m - Górki Wielkie / Brenna Piękne widoki, cisza i natura Szukasz idealnego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 036 000 zł220 m² 4 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu W ciszy. blisko centrum. zieleń w otoczeniu dla ciebie .kup i zamieszkaj wśród ciszy .pomożemy ci urządzić w stylu jaki lubisz Ofertą jest DOM w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ligota,śląskie

729 000 zł98 m² 7 438,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Polecamy nowy wykończony dom do zamieszkania od zaraz! Dom Bliźniak, na niewielkim osiedlu takich samych domów, o pow. całkowitej 91,41 m2 (użytkowa 81,62 cm2). Gotowa umeblowana kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia