dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 757 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzymały

Bielsko-Biała,śląskie

299 000 zł29 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub do dalszego wynajmu. Nieruchomość o powierzchni 29 m2 znajduję się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

932 000 zł87 m² 10 712,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Posiadamy na sprzedaż przestronne 86 metrowe mieszkanie w Parku Chopina. W części projektu dewelopera jeszcze odbiegającej od klasycznej "deweloperki" - osiedle jest niezwykle przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Ornontowice,śląskie

569 476 zł72 m² 7 956,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń I dowiedz się szczegółów Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z ogródkiem 133 m2 w Ornontowicach. W ramach kompleksu oferujemy 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stażystów

Bielsko-Biała,śląskie

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wyjanęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 32m2, położoną na parterze 4-piętrowego bloku w Bielsku-Białej na ul. Stażystów. Mieszkanie całkowicie wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mysłowice,śląskie

1 900 000 zł218 m² 8 721,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w Mysłowicach. Oferta skierowana do Klientów zainteresowanych kupnem domu którzy nad wszystko cenią sobie przestrzeń i swobodę. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

479 500 zł50 m² 9 605 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bytom

Bytom,śląskie

359 000 zł104 m² 3 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Rezerwacja Sprzedaż Domu Szeregowego przez Biuro Wisto Nieruchomości Wisto Nieruchomości - Biuro Godne Polecenia Opis nieruchomości: sprzedam dom szeregowy o powierzchni użytkowej około 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

2 600 000 zł862 m² 3 016,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO sprzedaży: działki w użytkowaniu wieczystym o łącznej powierzchni 1975m 2 zabudowane budynkiem biurowo usługowym w bardzo dobrym standardzie. Budynek murowany z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2-pokojowego mieszkania w Bielsku-Białej przy ulicy Lenartowicza Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

760 000 zł64 m² 11 834,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe i słoneczne trzypokojowe mieszkanie (ekspozycja zachodnia) z dużym balkonem usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

40 zł/m²140 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy na spacer wirtualny bielsko - centrum - bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, blisko dworzec pkp, pks - dobra lokalizacja. Lokal handlowo - usługowy O pow.140 mkw W PRZYZIEMIU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko - centrum - bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, bardzo dobra lokalizacja. Lokal biurowo - usługowy O pow.200mkw na 2 piętrze 3-piętrowym budynku całkowicie przeznaczonym na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

236 805 zł29 m² 8 202,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Parterowa kawalerka idealna pod wynajem lub nieuciążliwą działalność gospodarczą- np. salon kosmetyczny lub biuro. Zaoszczędź już na starcie- deweloper pokryje koszty notarialne zawarcia umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

500 000 zł54 m² 9 293,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nowa cena! Sprzedajemy nasze przytulne wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. O powierzchni 53,8m2. Pośrednikom dziękujemy-prosimy o uszanowanie. Jeśli poszukujesz "ciepłego".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

243 989 zł30 m² 8 092,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Tylko W ten weekend- kup mieszkanie ze zniżką I dobierz tańsze miejsce postojowe Cena regularna: 293 963 zł Cena po rabacie: 243 989 zł Zaoszczędź już na starcie- deweloper pokryje koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 280 000 zł504 m² 2 537,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:203 m²

Kamienica - atrakcyjna nieruchomość Z projektem I aktualnym pozwoleniem na remont I modernizację. Bielsko - centrum - sąsiedztwo rynku bielskiej starówki - bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

519 680 zł74 m² 7 008,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 56,4 m2 - ekspozycja na wschód. Mieszkanie 5a , o metrażu 74,15 m2 składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 950 000 zł1 288 m² 2 290,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 268 m²

Uwaga - bielsko - centrum - bezpośrednio przy skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulicy w sąsiedztwie obiektów użytkowych - bez ograniczeń w transporcie samochodowym - bardzo dobra lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Knurów,śląskie

318 000 zł60 m² 5 274 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe Z pięknym widokiem Piękne duże mieszkanie, w świetnej lokalizacji w centrum Knurowa. Mieszkanie idealne dla rodziny, kameralne osiedle, niska zabudowa, dopasowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie M4, 3-pokojowe w centrum Rybnika. 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój oraz balkon. 47 m kw. Po generalnym remoncie. Kuchnia jasna z oknem wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zakupu urokliwego mieszkania o powierzchni 65m2, położonego w zabytkowej dzielnicy Nikiszowiec w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

4 900 zł62 m² 79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia luksusowy apartament w samym centrum Gliwic o powierzchni 62 m kw. Apartament znajduję się na parterze budynku. Składa się z: salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Sosnowiec,śląskie

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52m2 w Sosnowcu (zagórze) przy ul. Białostockiej w skład którego wchodzi: - przestronna kuchnia z oknem - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

336 000 zł1 204 m² 278,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Uwaga: nowa niższa cena bielsko - lipnik - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. Działka O pow. 1204,41mkw z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grottgera

Bytom,śląskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie na 3 piętrze. Drewniane, zadbane podłogi. Mieszkanie w rustykalnym stylu. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

2 360 000 zł9 808 m² 240,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mazańcowice - spokojna, miejscowość granicząca z Bielskiem - dobra lokalizacja, dobry dojazd do drogi szybkiego ruchu Cieszyn - Katowice. Działka O pow.9808mkw. Cześć gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiertnicza

Katowice,śląskie

813 390 zł86 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I dowiedz się szczegółów Inwestycja zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic przy ul. Wiertniczej. Starannie dopracowany projekt obejmuje mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Przyszowice,śląskie

699 000 zł126 m² 5 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Pośrednikom nieruchomości uprzejmie dziękuję. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (prawa strona) w Przyszowicach przy ulicy Brzozowej 6C, druga linia zabudowy. Atuty: bliska lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

599 000 zł124 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi ul. Widokowa. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bańgowska

Siemianowice Śląskie,śląskie

362 186 zł44 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja- siemianowice Śląskie Bańgów- 2 pokoje Z balkonem, 15 minut jazdy od centrum Katowic - 44,44 m2 +13,24 m2 taras z ładnym widokiem! zadzwoń I dowiedz się szczegółów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

335 439 zł37 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Osiedle Kościuszki Salon z kuchnią 16,64 m2 / Sypialnia 10,47 m2 / Łazienka 3,91 m2 / Przedpokój 4,54 m2 / Balkon 4 m2 Gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Chorzów,śląskie

391 325 zł28 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ze względu na wyjątkowy charakter inwestycji i najlepszą lokalizację w mieście, jest to idealny produkt inwestycyjny- pod najem krótko- i długoterminowy. Unikalny projekt W sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł89 m² 5 606,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkania powstające na nowej kameralnej inwestycji w Mikuszowicach Śląskich. Mieszkanie dwupoziomowe znajduje się na piętrze i posiada blisko 89 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

3 000 zł56 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe Mieszkanie na Wynajem przy ul. Bytkowskiej 107a w Katowicach Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo wykończone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Bytkowskiej 107a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Księcia Władysława

Żory,śląskie

280 000 zł56 m² 5 026,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, które możesz urządzić według własnych pomysłów, to to ogłoszenie jest dla Ciebie! Na sprzedaż M4 o powierzchni całkowitej 55.70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszewnia

Gruszewnia,śląskie

769 000 zł145 m² 5 312,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja W gruszewni! pełny stan deweloperski! wysoka jakość wykonania! Dom będący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bańgowska

Siemianowice Śląskie,śląskie

468 391 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja- siemianowice Śląskie Bańgów- 3 pokoje Z tarasem 11m2, 15 minut jazdy od centrum Katowic - 59,29m2 + 11 m2 taras! zadzwoń I dowiedz się szczegółów kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Chorzów,śląskie

318 310 zł30 m² 10 621 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja- chorzów Centrum- kawalerka - 26,04m2 Parterowa kawalerka z ogórkiem- idealna pod najem lub nieuciążliwą działalność- np. salon kosmetyczny lub biuro. Szukasz mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

339 000 zł71 m² 4 774,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-6 w układzie 2x2 położonego na dogodnym drugim piętrze w bloku przy ul.Zielonej. Mieszkanie do zamieszkania lub lekkiego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wojska Polskiego

Sosnowiec,śląskie

95 000 zł266 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z 6 działek, zlokalizowaną w Sosnowcu, niwka przy ul. Wojska Polskiego. Cała nieruchomość objęta jest 2 księgami wieczystymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Niwecka

Poręba,śląskie

519 000 zł83 m² 6 271,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnych domów z ogrodem, gotowymi miejscami postojowymi, możliwością doposażenia w instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła.