dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 853 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 853 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Drzymały

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 015 740 zł4 617 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka czechowice-dziedzice ul. Drzymały powierzchnia 4617M2 cena : 1 015 740 zł Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4617m2 usytuowaną w Czechowicach-Dziedzicach na rogu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

****** Bytom - ul. Wrocławska 102 - mieszkanie na sprzedaż - duża kawalerka ********* - oferta na wyłączność - Z przyjemnością proponuję zakup mieszkania idealnie położonego wgłąb osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, centrum, dąbrowskiego, lokal biurowy na wynajem. Lokal o powierzchni 35 m2 na pierwszym piętrze, po remoncie, w kamienicy w centrum miasta. Doskonały na siedzibę firmy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Bytom,śląskie

239 000 zł41 m² 5 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na start lub pod wynajem Bytom, szombierki! Idealne dla Ciebie! Powierzchnia: 41 m Piętro: 4/4 Cena: do uzgodnienia Dlaczego warto? To mieszkanie to doskonała okazja, idealne na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Częstochowa,śląskie

435 000 zł68 m² 6 397,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż słoneczne, dwustronne rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

285 000 zł41 m² 7 177,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dobrze skomunikowanej dzielnicy Wrzosowiak. Nieruchomość o powierzchni 41,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Będzin,śląskie

319 900 zł47 m² 6 855,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokoje Os. Syberka | Będzin ul. Biskupa Adama Śmigielskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Harbutowice

Harbutowice,śląskie

920 000 zł100 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Przedstawiamy ofertę przytulnego, pięknie wykończonego domu w miejscowości Harbutowice. Ten wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej około 100m 2 składa się z dwóch części, murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biegusa

Gliwice,śląskie

660 000 zł60 m² 11 060,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i klimatyzacją - gotowe do wprowadzenia! Gliwice - Nowy Sikornik, ul. Biegusa Powierzchnia: 59,67 m 3. piętro w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

3 800 zł129 m² 29,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne, ponad 100. metrowe mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic, na 2. piętrze kamienicy. Lokal bardzo dobrze sprawdzi się dla studentów chcących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bożka

Bytom,śląskie

199 000 zł46 m² 4 369,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu na Osiedlu Arki Bożka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym niskim bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

428 289 zł53 m² 6 541 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! nowe mieszkanie W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bytom

Bytom,śląskie

689 000 zł277 m² 2 487 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom dwurodzinny na sprzedaż Bytom Miechowice, prestiżowe osiedle! Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 185 m , położony na prestiżowym osiedlu w Bytomiu dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 999 zł49 m² 6 122,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia ok 50M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Czynsz - 650 zł Dobra lokalizacja - C.H. M1 - Promenada Niemena Komunikacja: - tramwaj -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gliwice

Gliwice,śląskie

50 600 zł1 100 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnie: biurowe magazynowe handlowe Najważniejsze informacje: całkowita dostępna powierzchnia do wynajmu to około 1300 m2 lokalizacja w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sielankowa

Boguchwałowice,śląskie

669 000 zł60 m² 11 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Cena do negocjacji.Sprzedam dom w Boguchwałowicach.Dom znajduje się w przepięknej, spokojnej okolicy, niedaleko jeziora przeczyckiego.w pobliżu dużo miejsc spacerowych,pola,lasy.Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Gliwicka

Paniówki,śląskie

279 000 zł1 358 m² 205,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie z wydzielonych kilkunastu działek w Paniówkach przy ul. Gliwickiej na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych. 12 z nich zostało już sprzedanych i na wiosnę rozpoczynają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Bytom,śląskie

1 150 zł49 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Proponuję do wynajęcia w atrakcyjnej części Miechowic przy ul. Nickla mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

638 692 zł67 m² 9 587,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sól

Sól,śląskie

750 000 zł1 841 m² 407,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 841 m²

Przed Państwem oferta sprzedaży z powodzeniem aktywnie działającej agroturystyki pod nazwą " Smerekówka " w Soli -kiczorze , gmina Rajcza. Z uwagi na położenie nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

560 000 zł3 453 m² 162,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa będącaw użytkowaniu wieczystym Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. z siedzibą w Bytomiu, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu - Parkitka, ul. Poleska Oferujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

25 900 zł1 000 m² 25,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do wynajmu halę produkcyjną o powierzchni ok. 1070 m kw w Rudzie Śląskiej,8t suwnica. Opis nieruchomości: obiekt składa się z: 1) hali przemysłowej zbudowanej z płyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starokościelna

Tychy,śląskie

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie - Idealne dla singla lub pary - Do wynajęcia Nowoczesne Mieszkanie w centrum Tychów, przy ul. Starokościelnej. Rozkład pomieszczeń: - nowoczesny salon, połączony z duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 10. piętrze w budynku przy ul. Księcia Adama Czartoryjskiego 15,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

389 000 zł54 m² 7 257,46 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokoje! dane techniczne: do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 13 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czarnieckiego

Zabrze,śląskie

1 100 zł27 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Zabrze, ul. Stefana Czarnieckiego 14 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26 m2, położone w Zabrzu przy ul. Stefana Czarnieckiego 14. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarków

Lędziny,śląskie

369 000 zł75 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Lędziny, ul. Gwarków Cechy: - cena: 369 000 pln - Powierzchnia: 74,49 m - - piwnica - 2 piętro z 4 - Liczba pokoi: 4 - Przestronny balkon - Czynsz: 1100 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Radlin,śląskie

1 100 zł43 m² 25,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wynajem mieszkania Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,30 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się na II piętrze. Blok 4 piętrowy. Ekspozycja Południowa. Dobrze doświetlone. 2 niezależne pokoje i aneks z przeznaczeniem na sypialnie lub garderobę. Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

220 000 zł52 m² 4 271,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m , usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w ścisłym centrum Siemianowic Śląskich. Do lokalu przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pietrzykowice

Pietrzykowice,śląskie

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:716 m²

Pietrzykowice - Jezioro Żywieckie - dom w cenie mieszkania Spełnij marzenie o małym domku na wsi, gdzie dodatkowo masz góry i jezioro. Przytulny dom jednorodzinny na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Marklowice,śląskie

180 000 zł17 090 m² 10,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja! Grunt rolny z możliwością zabudowy siedliskowej! nowa cena! tylko 10,50 zł/m2! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 17.080 m2, położoną w Marklowicach w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gliwice

Gliwice,śląskie

11 132 400 zł18 554 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjna położoną w Gliwicach w dzielnicy Bojków, przy drodze wojewódzkiej. Powierzchnia działki wynosi 18554 m 2 i ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do sprzedania mieszkanie które mieści się na ulicy Ignacego Daszyńskiego 21 mieszkanie jest do lekkiego odświeżenia, w trzech pokojach ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Olsztyn,śląskie

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w Olsztynie przy ulicy Ogrodowej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 300 m (220 m użytkowej), położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzin

Będzin,śląskie

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Na sprzedaż ekonomiczny i przestronny dom o powierzchni 300 m , położony w malowniczej miejscowości Gródków. Budynek został wzniesiony z cegły z dylatacją, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Rybnik,śląskie

218 000 zł29 m² 7 478,56 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta właściciela - bez prowizji! Proponujemy zakup mieszkania o powierzchni 29,15 mkw, przy ul.Dąbrówki 3, idealnego dla jednej lub dwóch osób. Powierzchnia obejmuje pokój dzienny, odrębną.