dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 889 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 889 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrębowa

Rybnik,śląskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.05 Dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku, ul.Wrębowa, częściowo umeblowane, balkon, centralne ogrzewanie. W okolicy sklepy, szkoła. Czynsz 1000zł z wodą, odstępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeleńskiego

Katowice,śląskie

349 000 zł60 m² 5 828,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** idealnie czyste, bardzo zadbane ** z możliwością dzierżawy działki o pow 136 m2 z altanką i drzewkami owocowymi ** garaż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Łodygowice,śląskie

890 000 zł119 m² 7 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny w Łodygowicach Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy w Łodygowicach przy ul. Wrzosowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 272 804 zł142 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Unikalny apartament z dużym (40 m2) tarasem w ścisłym centrum miasta! | Cała kondygnacja do wyłącznej dyspozycji właściciela lokalu! | Dąbrowa Górnicza ul. Cieplaka Współpracując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

415 000 zł56 m² 7 450,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m2, które mieści się na trzecim piętrze przy ul. Sobieskiego w Częstochowie. Mieszkanie ma duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mikołowska

Tychy,śląskie

799 000 zł290 m² 2 755,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szukasz nieruchomości gdzie mogą zamieszkać pracownicy ? Oferujemy nieruchomość położoną w Tychach przy ulicy Mikołowskiej. Dom wybudowany około 1926 roku częściowo podpiwniczony posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sójki

Pyskowice,śląskie

199 000 zł628 m² 316,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Adres:Pyskowice, gliwicki, śląskie Opis nieruchomości Mala działka budowlana 628m2 na osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu Jezior! Główne atuty nieruchomości: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zrębowa

Tychy,śląskie

1 099 000 zł133 m² 8 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:293 m²

||| zamieszkaj już dziś W domu na sublach ||| ||| na sprzedaż ||| || dom W zabudowie bliźniaczej, do wprowadzenia ||| || tychy, ul. Zrębowa || 150 M od ul. Harcerskiej ||| ||| 133 M2, 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

326 548 zł39 m² 8 307 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

430 000 zł64 m² 6 767,39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy widne mieszkanie 63,54 m2 , wysoki parter, , ogrzewanie miejskie mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, osobnego wc, przedpokoju oraz kuchni. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

259 000 zł48 m² 5 396 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Bytom Miechowice Powierzchnia: 47,9 m | 8. piętro | Winda | Blok po termomodernizacji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Błękitna

Rybnik,śląskie

170 000 zł922 m² 184,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Ta urokliwa działka w sercu Boguszowic, nie tylko zapewnia ustronność, ale również oferuje szereg korzyści,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

396 000 zł50 m² 7 983,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

#M4 dla singla, studenta.na nie dużą inwestycję BEZ PROWIZJI .ciepłe i ciche mieszkanie dla CIEBIE .mnóstwo zieleni w otoczeniu .pomożemy ci urządzić w stylu jaki lubisz Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliwice

Gliwice,śląskie

3 605 000 zł5 150 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana położoną ok. 2km od ścisłego centrum Gliwic. Cała nieruchomość składa się z kilku działek gruntu o kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

339 000 zł46 m² 7 434,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2, które mieści się na trzecim piętrze przy ul. Sobieskiego w Częstochowie. Mieszkanie ma duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bytom

Bytom,śląskie

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** kawalerka po remoncie *** do wynajęcia *** Oferta na wyłączność *** Bytom Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny - kawalerkę , położoną na dogodnym I piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

344 000 zł2 292 m² 150,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Bielsku-Białej. Nieruchomość zlokalizowana w okolicy ulicy Krakowskiej tuż przy węźle S1-Lipnik. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

350 000 zł49 m² 7 185,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania Lokal mieszkalny o powierzchni 48,71m2 połozony na 9 piętrze w budynku 11-piętrowym. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi , kuchni , łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siedliszowice

Siedliszowice,śląskie

170 000 zł2 361 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana o powierzchni 2361 m2 zlokalizowana w miejscowości Siedliszowice gm. Kroczyce na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Miarki

Rzuchów,śląskie

120 000 zł1 086 m² 110,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Jeśli marzysz o miejscu, gdzie poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a za oknem rozciąga się zieleń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

265 000 zł48 m² 5 487,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m , znajdujące się na 4. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Konstytucji 3 Maja w Piekarach Śląskich. Lokal składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

1 700 zł51 m² 33,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

309 000 zł800 m² 386,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: malowniczo położona działka - z oczkiem wodnym i domem do rozbudowy Lokalizacja: zbrosławice, powiat tarnogórski Powierzchnia działki: 800 m Cena: 309 000 pln Media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

500 000 zł51 m² 9 765,63 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

140 000 zł62 m² 2 273,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w Bytomiu Śródmieście ul. Kolejowa. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 61,57 m2 na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

705 000 zł59 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jankowice

Jankowice,śląskie

785 000 zł131 m² 5 976,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 586 m²

Brak wolnych miejsc na dzień otwarty! Zapisz się na listę rezerwową wysyłając sms o treści: dom Jankowice Nowoczesny dom z 2013 roku komfort, przestrzeń i cisza! Gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Chorzów,śląskie

1 836 759 zł134 m² 13 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy projekt w sercu Chorzowa łączący zabytkowy budynek z nowoczesną bryłą. Lokal od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Cena brutto. Mieszkania i lokale gotowe w 3q 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

1 800 zł49 m² 36,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta najmu mieszkania - Gliwice, ul. Łokietka 11 Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grzawa

Grzawa,śląskie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości Grzawa, gmina Miedźna, o powierzchni 1000 mkw. Nieruchomość położona w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tychy,śląskie

389 000 zł50 m² 7 702,97 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący: nie płaci prowizji Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms. Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Znajduje się na ul. Nałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łąkowa

Gorzyce,śląskie

25 000 zł6 102 m² 4,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej części Gorzyc o powierzchni 6102m2 zlokalizowaną przy ul. Łąkowej otoczoną terenami zielonymi. Działka o numerze ewidencyjnym 53/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wierzchowisko,śląskie

650 000 zł76 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży komfortowe mieszkanie na Wierchowisku. Lokal ma powierzchnię 76m2, usytuowany jest na 1 piętrze budynku jednopiętrowego oraz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Gliwice,śląskie

369 000 zł43 m² 8 521,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Myślisz o zamieszkaniu w samym sercu najpiękniejszego miasta na Śląsku? Centrum dużego miasta wcale nie musi być pełne zgiełku - w tym mieszkaniu naprawdę da się odpocząć!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Drzymały

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 015 740 zł4 617 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka czechowice-dziedzice ul. Drzymały powierzchnia 4617M2 cena : 1 015 740 zł Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4617m2 usytuowaną w Czechowicach-Dziedzicach na rogu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

****** Bytom - ul. Wrocławska 102 - mieszkanie na sprzedaż - duża kawalerka ********* - oferta na wyłączność - Z przyjemnością proponuję zakup mieszkania idealnie położonego wgłąb osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, centrum, dąbrowskiego, lokal biurowy na wynajem. Lokal o powierzchni 35 m2 na pierwszym piętrze, po remoncie, w kamienicy w centrum miasta. Doskonały na siedzibę firmy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Bytom,śląskie

239 000 zł41 m² 5 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na start lub pod wynajem Bytom, szombierki! Idealne dla Ciebie! Powierzchnia: 41 m Piętro: 4/4 Cena: do uzgodnienia Dlaczego warto? To mieszkanie to doskonała okazja, idealne na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Częstochowa,śląskie

435 000 zł68 m² 6 397,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż słoneczne, dwustronne rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

285 000 zł41 m² 7 177,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dobrze skomunikowanej dzielnicy Wrzosowiak. Nieruchomość o powierzchni 41,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Będzin,śląskie

319 900 zł47 m² 6 855,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokoje Os. Syberka | Będzin ul. Biskupa Adama Śmigielskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.