dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

24 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! ścisłe centrum! Do sprzedania przestronny apartament usytuowany w jednej z lepszych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rybnik

Rybnik,śląskie

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 20m2 położony w ścisłym centrum miasta. Jedno pomieszczenie biurowe. Czynsz najmu obejmuje opłatę za centralne ogrzewanie, dodatkowo płatny prąd wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

2 600 zł43 m² 59,95 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Park przy stawach' to inwestycja z genialną lokalizacją na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach. Cała inwestycja powstała z myślą o osobach ceniących bliskość terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczęśliwa

Żory,śląskie

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,80 m , położone w kameralnym, czterolokalowym budynku szeregowym w dzielnicy Osiny, w południowej części Żor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1-go Maja

Piekary Śląskie,śląskie

490 000 zł94 m² 5 200,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferujemy Państwu Gotowiec Inwestycyjny znajdujący się w Piekarach Śląskich przy ul. 1 maja usytuowany na parterze w 2 piętrowej kamienicy - naprzeciwko Szpitala Urazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 mkw połozone w ścisłym centrum Gliwic. 200 metrów do Urzędu Miasta, 400 metrów do Rynku, 500 metrów do Politechniki Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bładnicka

Międzyświeć,śląskie

750 000 zł99 m² 7 539,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Międzyświeć k/skoczowa ul. Bładnicka - Nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Rozpoczęta budowa we wrześniu 2024 roku. W tej chwili budowany jest bliźniak nr B1 i B2 /zdjęcia z marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mostowa

Jaworzno,śląskie

365 000 zł200 m² 1 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:547 m²

Promocja! uwaga już teraz nowa niższa cena! tylko przez dwa tygodnie~! Dom do własnej aranżacji Jaworzno ul. Mostowa 36. Na sprzedaż dom do remontu w jednej z najlepszych dzielnic Jaworzna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

464 386 zł52 m² 8 872,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zakupu mieszkanie dwupokojowe go o powierzchni około około 54 m2 usytuowanego na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym. Blok z 2011 roku, ocieplony z zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Olimpijska

Szczyrk,śląskie

1 092 215 zł56 m² 19 406,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu świetnie prosperującego apartamentu położonego w Szczyrku w topowej lokalizacji piechotą ok 500m od stacji kolejki gondolowej Szczyrk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wysoka

Puńców,śląskie

380 000 zł3 000 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek widokowych W puńcowie koło cieszyna Na sprzedaż trzy widokowe działki o łącznej powierzchni 3000 m . Każda z nich ma około 1000 m . Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Olimpijska

Szczyrk,śląskie

553 325 zł30 m² 18 444,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

4 500 zł93 m² 48,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, bez wkładu finansowego! Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia komfortowego i wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

339 000 zł29 m² 11 669,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka. szyki dojazd. gotowa do zamieszkania. Ofertą jest przytulna kawalerka o pow. 29,05 m2 na czwartym piętrze w bloku z windą (nowe budownictwo), a w niej: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,78 m2 Rewelacyjna lokalizacja na południu Katowic, ulica radockiego, dzielnica Piotrowice-Ochojec Mieszkanie wymaga remontu Wymienione kaloryfery oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnowskie Góry,śląskie

549 000 zł70 m² 7 843 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych apartamentów znajdujących się w Tarnowskich Górach - Starych Tarnowicach. Chcesz zamieszkać w nowym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01 maja. Wspaniała oferta. Komfortowe mieszkanie dwupokojowe na obrzeżach osiedla sikornik po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokojów. Właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Gródków,śląskie

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gdzie? 17 km od Katowic 7 km do centrum handlowego M1 w Czeladzi 500m do szkoły i przedszkola w Gródkowie 1500m sklep z polskimi produktami dino, obok stokrotka, pepco i stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wisła

Wisła,śląskie

370 000 zł1 350 m² 274,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w drugim pasie zabudowy z przestrzenią i widokiem na góry. Teren znajduje się na delikatnym wzniesieniu i graniczy z obszarem rolnym i leśnym. Prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Katowice

Katowice,śląskie

95 zł/m²168 m² 15 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja :katowice - Brynów , południowa dzielnica. Budynek położony bezpośrednio przy głównej drodze, w niewielkiej odległości skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrawska

Katowice,śląskie

599 900 zł51 m² 11 762,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam urządzone, gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkania składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

549 000 zł130 m² 4 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Śródmieściu Gliwic, w okolicy Hali Gliwice. Bardzo dobra lokalizacja - dobry dojazd / dojście do centrum, do wyjazdu na dtś - 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gerberowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

750 000 zł136 m² 5 514,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ostatni nowy domy Z widokiem na pole golfowe! oraz pcc2%! Możliwość wykończenia pod klucz! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy- działka 260m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

24 000 zł1 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : moduł magazynowy o powierzchni 998m 2 Specyfikacja : bramy z poziomu "0", doki -hydrauliczne Nośność posadzki: 5 T/m , bezpyłowa impregnowana Wysokość składowania: 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

250 000 zł57 m² 4 378,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 850 000 zł5 560 m² 512,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta ds-1-Dąbrowa Górnicza Oferuję do sprzedaży obiekt biurowy z częścią produkcyjną zlokalizowaną w Dąbrowie Górniczej. Całość obiektu przeznaczenie produkcyjne. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witosa

Rybnik,śląskie

850 000 zł162 m² 5 246,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Idealna oferta dla rodzin, które pragną zamieszkać w cichej i zielonej okolicy - z dobrą lokalizacją! Na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. 162 m2, usytuowany przy ul. Witosa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Gorzyczki

Gorzyczki,śląskie

620 000 zł4 137 m² 149,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Szukasz miejsca gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

440 000 zł62 m² 7 085,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,10 m zlokalizowanego na 5. piętrze bloku. Budynek wyposażony jest w dwie windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Kobiernice,śląskie

199 000 zł90 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Do sprzedania segment domu w Kobiernicach przy ulicy Krakowskiej 7a. Budynek w zabudowie bliźniaczej z 1960 roku, o powierzchni użytkowej ok 90m2, powierzchnia zabudowy 68m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Armii Krajowej

Katowice,śląskie

689 000 zł66 m² 10 456,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko W realton umowa na wyłączność Na sprzedaż 4-pokojowy, gotowy do wprowadzenia apartament (65,89 m2) przy ul. Armii Krajowej 439 w Katowicach-Podlesiu. Apartament znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Częstochowa,śląskie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości locatus przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Częstochowa, północ - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż ustawne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

210 000 zł47 m² 4 511,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie 46,55 m - idealne do własnej aranżacji. Kluczowe informacje: - powierzchnia: 46,55 m - Piętro: 2. - kamienica - Ogrzewanie: miejskie - Ciepła woda: z piecyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

1 280 000 zł184 m² 6 939,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** widok! rewelacyjny z dwóch tarasów! ** nowoczesna bryła domu ** klimatycznie urządzony ** podpiwniczony w całości ** siłownia, pralnia **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Bytom,śląskie

40,70 zł/m²172 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Lokal w doskonałej lokalizacji, lokal wyremontowany gotowy do wynajmu od zaraz! Lokal znajduje się w ścisłym centrum miasta na przeciwko galerii handlowej, możliwość wynajmu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja : Katowice, koszutka Do wynajęcia : Lokal o powierzchni 60 m znajdujący się na piętrze biurowca. Istnieje możliwość aranżacji / podziału powierzchni pod kątem przyszłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliwice

Gliwice,śląskie

3 450 000 zł350 m² 9 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Elegancki dom z garażem i biurem w prestiżowej dzielnicy Gliwic - Szobiszowice! Nowoczesny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 190 m , położony na działce 757 m ,.