dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Katowice

Katowice,śląskie

59 zł/m²180 m² 10 620 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 180m2 w wysokim standardzie.~Obecnie w lokalu wydzielono: salę open space , 4 niezależne powierzchnie biurowe, toalety oraz aneksy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Milówka,śląskie

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Beskid żywiecki - gmina milówka - korzystna I dogodna lokalizacja - dla biura - zapraszamy - Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość zlokalizowaną w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

55 zł/m²90 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice. Przystanki komunikacji miejskiej w odległości ok. 100m (autobus, tramwaj). Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 90 m 2 - samodzielny aneks biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gliwice

Gliwice,śląskie

14 000 zł4 600 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Oferuję teren do wynajęcia w Gliwicach Dodatkowe informacje: cena: 14 000 zł Cena netto do negocjacji. Cena za m: 3,05 zł/m Powierzchnia: 4600 m Posiadamy do wynajęcia plac utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na Parkitce przy Aleji Brzóz. Własne ogrzewanie gazowe, niski czynsz Materiały wykónczeniowe wysokiej jakości. Stała zbudowa w cenie mieszkania Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

250 000 zł71 m² 3 536,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy stanowiący niegdyś miejsce spotkań firmowych Posiada osobne wejście z boku zadbanej kamienicy .Oryginalny wystrój lokalu zapewnia odpowiednią atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

382 000 zł52 m² 7 357,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,93m2, mieszczące się na ulicy Kasprzaka dostępne od zaraz. Własnościowe, księga wieczysta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi salonu, sypialni, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

5 376 zł448 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu halę produkcyjną murowaną ok 448 m kw., nieogrzewaną w Dąbrowie Górniczej. Cena 5376 zł netto plus media. Opis nieruchomości: obiekt ma powierzchnię ok.448 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

3 150 zł45 m² 69,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe, komfortowe, dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

529 000 zł72 m² 7 377,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko w Realton! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie usytuowane w Sosnowcu ul. Ostrogórska. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

699 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w Sosnowcu - Komfort i Prestiż, gotowe do Zamieszkania! Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum, to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na spokojnym osiedlu. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze o powierzchni 36 m2 z oddzielną kuchnią oraz łazienką. Pokoje jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

565 301 zł59 m² 9 504,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj, zainwestuj W nieprzeciętnej dzielicy katowic .apartamenty, które proponujemy są w budynku, który: ma stylowy design architektury jest blisko Parku Wełnowieckiego jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Katowice,śląskie

975 000 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W samym sercu Katowic, w prestiżowym sąsiedztwie Filharmonii Śląskiej, na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane 250 m od Dworca pkp i Galerii Katowickiej. Dom przy Filharmonii, to bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Piekary Śląskie,śląskie

290 000 zł53 m² 5 472 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro wisto Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość - przestronne, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Piekar Śląskich. To miejsce, które zachwyca nie tylko swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Brenna

Brenna,śląskie

1 200 000 zł10 759 m² 111,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża i widokowa działka w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego pod szczytem Równicy. Działka położona jest w terenach typowo rekreacyjno-wypoczynkowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marokanów

Rybnik,śląskie

249 000 zł51 m² 4 911,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Idealna oferta dla osób, które szukają ciszy i spokoju w ścisłym centrum Rybnika. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (50,7 m2) zlokalizowane na wygodnym II piętrze, w samym sercu Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

318 535 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne M w centrum Katowic pod inwestycję mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 33 ,53 m 2 na które składa się: salon połączony z kuchnią, sypialnia oraz łazienka z wc. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bestwinka

Bestwinka,śląskie

220 000 zł2 190 m² 100,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlano-rolna o pow. 2190m2, z tym że części rolnej jest zaledwie ok 350m2. Lokalizacja: bestwinka, gmina Bestwina, powiat bielski Według mpzp 35mn Ustalenia planu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cyprysowa

Bielsko-Biała,śląskie

699 000 zł82 m² 8 547,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wkrótce W oficjalnej sprzedaży! kupujący nie płaci podatku pcc zapraszamy do zapoznania się Z naszą nową ofertą - 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie dwulokalowej (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Tychy

Tychy,śląskie

25 920 zł2 620 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia dwie halę o łącznej powierzchni 380 m na działce o powierzchni 2000 m2. Nieruchomość składa się z następujących obiektów: posadzka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

444 181 zł49 m² 8 987,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Knurów,śląskie

280 000 zł52 m² 5 408,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Knurowie- szczygłowice, które znajduje się w niskim bloku na trzecim piętrze. W klatce mieszkają starsze osoby co zapewnia cisze i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ruda Śląska,śląskie

298 000 zł47 m² 6 300,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atuty mieszkania * 3 pokoje * Balkon * Gotowe do wprowadzenia * Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego Mieszkanie na dziesiątym piętrze, w jedenastokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

393 326 zł40 m² 9 940,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

9 800 zł5 000 m² 1,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do wynajmu plac o powierzchni 5000m2 w Sosnowcu tereny przemysłowe.~Plac jest utwardzony, ogrodzony, szeroka brama wjazdowa 6m, ~Szybki dojazd do drogi 94 i S1.~Na placu jest pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 400 zł56 m² 25,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane M4 wolne od grudnia 2024 R. Najem okazjonalny Oferta dostępna tylko w naszym biurze! odstępne 1400 zł + czynsz (ok. 900 zł) I media (prąd, gaz) według zużycia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

33,33 zł/m²54 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel   Lokal handlowo-usługowy w pierwszej Alei Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie z oknem wystawowym i wejściem bezpośrednio z ulicy: parter od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 700 zł37 m² 72,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia kompletnie wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją oraz dużym balkonem zlokalizowane na 5. piętrze nowego bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banachiewicza

Zabrze,śląskie

1 150 zł34 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na idealna dla studentów! Mieszkanie o powierzchni 34m2, znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w Zabrzu. Mieszkanie składa się z sypialni, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławików

Rybnik,śląskie

250 000 zł52 m² 4 773,73 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Idealna oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum miasta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(52,37 m2) w ścisłym centrum Rybnika! Lokal posiada 3 nieprzejściowe pokoje oraz kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

465 000 zł112 m² 4 151,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje stylowe mieszkanie w samym sercu miasta o powierzchni 108 m2. Charakter mieszkania spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

412 542 zł42 m² 9 859,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Wisła Centrum - ustawne mieszkanie z dużym balkonem w ścisłym centrum Wisły. Lokal znajduje się w 2-piętrowym bloku na wysokim parterze, na zamkniętym osiedlu. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

297 000 zł37 m² 8 005,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy Państwu piękne wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze bloku. Składa się ono z przedpokoju, salonu, sypialni, łazienki i przechodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

478 008 zł52 m² 9 132,75 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jastrzębia

Rybarzowice,śląskie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta wynajmu piętra domu w Rybarzowicach - idealne miejsce do relaksu i pracy, niedaleko Szczyrku! Zapraszamy do wynajmu samodzielnego mieszkania o powierzchni ok. 80 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

1 041 065 zł76 m² 13 626,50 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z pokoju z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

341 334 zł42 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Katowice,śląskie

22 620 zł780 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajęcia od zaraz halę ogrzewaną o powierzchni 780 m2. Pow. całkowita 780 m Wysokość pomieszczeń: 6m Podłoga pylna. Stan do wprowadzenia Brama wjazdowa 2 szt ( 3,m wysokość.