dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Maciejowicka

Zabrzeg,śląskie

389 000 zł100 m² 3 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość położonej w Zabrzegu - dom wolnostojący na działce o pow. ok. 6 arów. Budynek oddalony od głównej ulicy co zapewnia ciszę. W otoczeniu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

427 948 zł64 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

17 500 zł1 250 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halą produkcyjną lub magazynową w Sosnowcu o powierzchni ok. 1.250 m2 i wysokości ok. 10 m, wyposażona w suwnicę o udźwigu 12 t (2 x 6 t),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

455 000 zł49 m² 9 266,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz gotowego M4 do zamieszkania. .trafiłeś idealnie .ciepłe i ciche mieszkanie dla CIEBIE .kup i zamieszkaj, blisko wszędzie tak jak lubisz .po GENERALNYM REMONCIE Z SŁONECZNYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Kusocińskiego

Częstochowa,śląskie

19 000 zł504 m² 37,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę rod Sarenka II - Częstochowa, bleszno ul.Kusocińskiego 504 M2, prąd i woda w granicy .Własną droga dojazdowa dla samochodu bezpośrednio pod działkę. Gotowe fundamenty pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 550 000 zł162 m² 9 583,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Osiedle eleganckich domów z ogródkami 16 domów w zabudowie typu bliźniak 1 dom wolnostojący Prywatność i swoboda Domy dopasowane do różnych potrzeb Nowoczesne budownictwo 0 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

270 000 zł36 m² 7 403,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum - Rybnik ul. Sławików - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-3 w centrum miasta przy ulicy Sławików. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Katowice

Katowice,śląskie

46 zł/m²89 m² 4 094 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Katowice, okolice ścisłego centrum. W najbliższej okolicy liczne biurowce oraz powierzchnie handlowe. Rozpoznawalne miejsce pozwalające na łatwą identyfikację. Dogodny dojazd komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anny

Katowice,śląskie

488 500 zł68 m² 7 237 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opis Urokliwe mieszkanie w sercu zabytkowego Nikiszowca - przy ul. św. Anny -doskonała lokalizacja i potencjał! Układ mieszkania: 2 przestronne pokoje Oddzielna, funkcjonalna kuchnia Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Racibórz,śląskie

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Raciborzu przy ulicy Królewskiej 45, położone na 1. piętrze w budynku z wyremontowaną klatką schodową. Lokal o powierzchni 63 m jest przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliny

Chorzów,śląskie

310 000 zł44 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż, 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 składa się z: przestronnego, ustawnego salonu z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Katowice,śląskie

836 160 zł52 m² 16 043 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Złota Inwestycja położona jest tuż obok Parku Śląskiego, gdzie możesz odetchnąć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

455 000 zł84 m² 5 447,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność! Mieszkanie do remontu! Wizualizacje mają na celu przedstawienie możliwości aranżacji nieruchomości w oparciu o aktualny układ pomieszczeń. W przyszłym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

347 672 zł26 m² 13 199,40 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sosnowiec,śląskie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowiec Inwestycyjny, 4 pokoje po remoncie! Osiedle Piastów! | Sosnowiec ul. Wysoka zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon - biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zapolskiej

Sosnowiec,śląskie

160 000 zł32 m² 5 047,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Nigdzie wcześniej niepublikowane! Pierwsza możliwość obejrzenia mieszkania podczas dni otwartych 17.10.2024r. w godzinach 16-18. Mieszkanie w świetniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Żory,śląskie

1 750 000 zł175 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Dom dwurodzinny położony przy ulicy Rybnickiej w bardzo dobrej lokalizacji od centrum miasta oraz autostrady A1. Dom wybudowany z pustaka ceramicznego Porotherm 44, ogrzewany gazem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bytom

Bytom,śląskie

2 300 000 zł619 m² 3 715,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 912 m²

- dochodowy pawilon handlowo-usługowy - Bytom, miechowice - Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży pawilonu handlowo-usługowego o powierzchni 619 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Żory,śląskie

356 000 zł56 m² 6 402,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania o powierzchni 55,6 m2 położonego na os. Korfantego w Żorach. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

321 067 zł40 m² 8 118 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mszana

Mszana,śląskie

615 000 zł150 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Ten wyjątkowy dom o pow 150m2 położony tuż pod lasem na dużej 14 arowej działce, to propozycja dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

334 960 zł43 m² 7 789,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) Rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

735 000 zł63 m² 11 600,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas W ofercie! Mam do zaoferowania wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem. Zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Szafirowej o powierzchni 64 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

193 999 zł30 m² 6 633,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia ok 30 m2: -Salon z balkonem -kuchnia -łazienka Na podłogach panele oraz płytki Piwnica Dużo miejsc parkingowych pod blokiem Bardzo dobra lokalizacja W pobliżu szpital, M1, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Katowice,śląskie

53,33 zł/m²375 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia cały budynek biurowo usługowy, wolnostojący o powierzchni ok. 375 m2 z 20 miejscami parkingowymi gratis. Budynek o nowoczesnym wyglądzie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

320 000 zł60 m² 5 369,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51 m 2 znajdujące się na I piętrze ładnego, ocieplonego dwupiętrowego budynku w doskonałej lokalizacji Łabęd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janty

Piekary Śląskie,śląskie

188 000 zł34 m² 5 497,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferuję bardzo ładną, przestronną kawalerkę położoną w Piekarach Śląskich przy ul. Janty, w bloku na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni otwartej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

920 292 zł58 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko teraz - 1500 pln /M2! Inwestycja w sercu Katowic bez prowizji i pcc! Global Office Park zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Dąbrówki w Katowicach to pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

70 zł/m²434 m² 30 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesne Biura Klasy A z możliwością adaptacji ul. Ceglana 7! top lokalizacja Biura dostępne od 01.09.2024! Doskonała Lokalizacja: Bliskość centrum Katowic (2 km) i autostrady A4 (300 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gliwice

Gliwice,śląskie

970 000 zł90 m² 10 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny Dom Szeregowy w Gliwicach Cena: 970 000 pln | Powierzchnia: 90 m | Kondygnacje: 3 | Rok budowy: 2022 | Ogrzewanie: podłogowe | Liczba pokoi: 4 | Miejsca parkingowe: 2 Szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

799 000 zł77 m² 10 376,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agent prowadzący: | Telefon: zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 77 m , zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Dębowy Park w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krokusów

Mikołów,śląskie

40 zł/m²57 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 57 m2 składający się z dużego pomieszczenia o pow. 41 m2, poczekalni, łazienki i przedsionka. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

199 000 zł40 m² 4 988,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie przegap tej okazji! promocja ograniczona czasowo! Tylko teraz możesz kupić to mieszkanie w cenie obniżonej z 229000 zł na 199000 zł. Klient kupujący oszczędza aż 30 000 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

261 914 zł26 m² 10 073,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo naszą inwestycję : najmniejsza kawalerka na inwestycje. w lokalizacji Oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

55 zł/m²375 m² 20 625 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: wolno stojący budynek 2 kondygnacyjny o charakterze handlowo / usługowo / biurowym o powierzchni 375m. Na powierzchnię składają się: -parter - jedna otwarta powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mickiewicza

Rędziny,śląskie

150 000 zł25 m² 5 942,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne M-2 usytuowane w Rędzinach przy ul. Mickiewicza 2, łączy w sobie wygodę, dostępność wszystkich niezbędnych udogodnień. Mieszkanie o powierzchni 25,24 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 086 zł43 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczytowa

Wilkowice,śląskie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:994 m²

Do sprzedania Piękny dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych rok budowy 1985 kapitalny remont 2021 rok położony na dużej przestronnej i ładnie zagospodarowanej działce powierzchni 994 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Katowice,śląskie

946 262 zł60 m² 15 800 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

605 955 zł61 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W tychach - dowiedz się więcej Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim, zakończenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Zabrze,śląskie

1 222 zł12 m² 100,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 12,1 m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - antresola - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z pełnym.