dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 776 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 776 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Kanałem

Zabrze,śląskie

1 400 000 zł120 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sypialnia z garderobą i wyjściem na balkon (powierzchnia balkonu 27,5m2) Sypialnia z łazienką i osobnym balkonem (powierzchnia balkonu 5m2) Kuchnia umeblowana wyposażona w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 700 zł49 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta Wynajmu Mieszkania w Gliwicach, ul. Kozielska 106 Lokalizacja: gliwice, ul. Kozielska 106 Opis: do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Kozielskiej 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Katowice,śląskie

419 000 zł57 m² 7 363,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko w Realton! Dwupak inwestycyjny w lokalizacji idealnej pod wynajem długo i krótkoterminowy. Nieruchomość składa się z kawalerki i mieszkania z osobną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

721 875 zł131 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie z balkonem i wykuszem usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowej odrestaurowanej i prestiżowej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

410 000 zł1 390 m² 294,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o wymiarach ok.21 x 60 o powierzchni 1390 m2 z dostępem do planowanej drogi publicznej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

2 200 zł47 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowo wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone w Wodzisławiu Śląskim - Radlińskich Chałupkach. - mieszkanie mieści się na piętrze/poddaszu 4 rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żwirki i Wigury

Mikołów,śląskie

25 zł/m²174 m² 4 352 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

0% prowizji dostępne inne metraże Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się przy ul. Żwirki i Wigury 65 A w Mikołowie. Budynek z ochroną całodobową. Dostęp do lokali: pon-Pt: 6-22,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzierżona

Zabrze,śląskie

342 976 zł54 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji dla Kupującego! Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości! Klucze w biurze. Atuty nieruchomości: * Mieszkanie idealne dla rodziny *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Katowice,śląskie

391 400 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic, przy ulicy Styczyńskiego 2. Możliwość urządzenia mieszkania dwupokojowego lub dwupaku inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

308 134 zł40 m² 7 703,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goduli

Ruda Śląska,śląskie

510 000 zł130 m² 3 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w centrum Goduli, ruda Śląska.Możliwość zrobienia dwóch odrębnych mieszkań! Bardzo interesująca oferta zważywszy na lokalizację która wręcz zachęca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

381 175 zł51 m² 7 474,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapachu Lasu

Żory,śląskie

598 000 zł73 m² 8 198,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, cicha i spokojna okolica. Apartament wyróżnia się balkonem z bezpośrednim widokiem na las, a także prywatnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem kawalerkę w znakomitej lokalizacji w Katowicach - os. Paderewskiego przy ul. Granicznej! Świetna komunikacja z centrum miasta! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

57 zł/m²436 m² 24 852 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia : powierzchnia biurowa ok. 436m2 - 1 piętro wolno stojącego, dwukondygnacyjnego budynku biurowego .Elegancki postindustrialny biurowiec w Katowicach Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

308 134 zł40 m² 7 703,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zaborze

Zaborze,śląskie

160 000 zł2 515 m² 63,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2515 m 2 , położona w miejscowości Zaborze w gminie Chybie. Składa się z 2 działek ewidencyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł51 m² 3 323,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M 4 (50,85 m2) ul. Kurpiowska wolne od zaraz Oferta na wyłączność biura Do sprzedaży mieszkanie M 4 ( 50,85 m2) usytuowane na IV piętrze wysokiego bloku, winda zatrzymuje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

662 873 zł71 m² 9 382,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc nowy budynek - w trakcie budowy niskie koszty utrzymania Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Osiedle Szafirove w Gliwicach. Lokal mieszkalny usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

310 020 zł40 m² 7 809,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drzwi Otwarte 01-05.08 ( w godzinach 9-18, w sobote od 9-14) gdzie znajdziecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszych CENACH! NAJLEPSZY układ 2 pokoi na inwestycji, dużym balkon na zachód lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

382 961 zł55 m² 6 962,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wolności

Ruda Śląska,śląskie

470 000 zł95 m² 4 928,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1894

Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji dla Kupującego! Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości! Atuty nieruchomości: * Bardzo dobrze skomunikowane(komunikacja miejska, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damrota

Tychy,śląskie

370 000 zł83 m² 4 466,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferta na wyłączność! zapraszamy inne biura do współpracy! Oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane w Tychach, okolice ulicy Damrota (stare Tychy). Usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

278 000 zł26 m² 10 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! najlepszy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wyzwolenia

Gołkowice,śląskie

81 000 zł902 m² 89,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność naszego biura Partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne działki budowlane, usytuowane w Gołkowicach (gmina Godów) przy ul. Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jesionowa

Katowice,śląskie

40,68 zł/m²98 m² 4 007 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Umów się na prezentację jeszcze dzisiaj! Sprawdź poniżej dostępne metraże! Do wynajęcia lokale biurowe w Katowicach przy ul. Jesionowa 9a. Wysoki standard pomieszczeń i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,70 m2, usytuowane na szóstym piętrze. Lokal mieszkalny zlokalizowany w Żorach na osiedlu Korfantego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rybnik,śląskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - centrum rybnika! Do wynajęcia przytulna kawalerka znajdująca się w ścisłym Centrum miasta Rybnika przy ul. Mariańskiej Mieszkanie o pow. 30 m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pawłowice,śląskie

288 000 zł65 m² 4 449,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 typu szwedzkiego o powierzchni 59,84m2, na czwartym piętrze- idealne dla rodzin lub osób ceniących komfort i funkcjonalność. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 3 Maja

Dąbrowa Górnicza,śląskie

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! pawilon/lokal Użytkowy na Sprzedaż w Dąbrowie Górniczej bez prowizji! Lokalizacja: dąbrowa Górnicza ul. 3 maja. Lokal jest usytuowany obok jednej z najbardziej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

381 175 zł51 m² 7 474,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! narożne 3pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Zabrze,śląskie

275 145 zł71 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tuż przy sumteren zamknięty2 pokoje Mieszkanie przy ulicy Niedziałkowskiego w Zabrzu. Lokal usytuowany na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 70,55 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. 1 Maja

Łubie,śląskie

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Sprzedam dom całoroczny, murowany, wolniostojacy, parterowy położony na działce o powierzchni 778 m2. Posiada piwnicę , w kórej znajduje sie kotłownia. Dom położony jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. PCK

Katowice,śląskie

35 zł/m²75 m² 2 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Katowice Śródmieście Katowic - ulica pck 10. Lokal biurowy znajduje się na parterze reprezentacyjnej modernistycznej kamienicy, która jest ikoną katowickiego Szlaku Moderny. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

424 354 zł36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

* 0% prowizji * 0% pcc * nowy budynek (w trakcie budowy) * niskie koszty utrzymania * smart home * W cenie pakiet antysmogowy * atrakcyjne rabaty Mieszkanie znajduje się na parterze z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Będzin

Będzin,śląskie

24 000 zł800 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: wydzielona powierzchnia magazynowo/produkcyjna 800m 2 specyfikacja techniczna: -posadzka betonowa niepylna -nośność posadzki 5t/m2 -wysokość 10m do belki stropowej, -wjazd z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia