dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

311 572 zł40 m² 7 848,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drzwi Otwarte 01-07.08 ( w godzinach 9-18, w sobote od 9-14) gdzie znajdzecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszych CENACH! NAJLEPSZY układ 2 pokoi na inwestycji, dużym balkon na zachód lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gliwice,śląskie

599 000 zł102 m² 5 872,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja! Agent odpowiedzialny za ofertę: brak prowizji ze strony kupującej! Świetne 2-poziomowe mieszkanie w pięknym stylu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! obowiązuje najem okazjonalny- wskazanie lokalu zastępczego Zapraszam do Wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Tychach na os M od 01 września 2024r. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

382 961 zł55 m² 6 962,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bytom,śląskie

215 000 zł49 m² 4 369,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko w Realton! Umowa na wyłączność! Zobacz Film : Lokal znajduje się Bytomiu, ul. Kochanowskiego. Mieszkanie w standardzie do kapitalnego remontu. Nieruchomość składa się z: trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mariacka

Sosnowiec,śląskie

1 350 zł22 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka studio przy ulicy Mariackiej 12 *powierzchnia 22 m2 *parter *ogrzewanie centralne *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł49 m² 6 152,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje w super okazyjnej cenie M3 po generalnym remoncie o powierzchni 48,6 m2, położone na 4 piętrze, w 4 - piętrowym budynku. Dzielnica Raków. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morcinka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

44,95 zł/m²198 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:własny parking

0% prowizji! Oferujemy wynajem lokalu usługowego w zadbanym budynku po termomodernizacji przy ulicy Gustawa Morcinka w centrum Dąbrowy Górniczej. Lokal położony jest na parterze, bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

281 183 zł29 m² 9 695,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Najmniejsza kawalerka na inwestycje. w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega dużym salonem w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie prawie W centrum. Umowa rezerwacyjna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

434 500 zł43 m² 10 104,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! najlepszy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubuska

Katowice,śląskie

1 400 zł49 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie (48,52 m2) położone w bliskiej odległości od Centrum miasta oraz Uniwersytetu Ekonomicznego jak i Śląskiego, przy ul. Lubuskiej w Katowicach-Bogucicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

87,50 zł/m²80 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ema Nieruchomości proponuje na wynajem lokal o powierzchni 80 m zlokalizowany przy al. Kościuszki w Częstochowie. Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grodziecka

Czeladź,śląskie

254 000 zł28 m² 9 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne Mieszkanie Bezczynszowe w Ścisłym Centrum Czeladzi na Sprzedaż Cena ofertowa: 254 000zł Lokalizacja: czeladź Centrum, ul. Grodziecka Wnętrze: 1 piętro, 2 pokoje- 28m a w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Pyskowice

Pyskowice,śląskie

28,48 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę funkcjonalny lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji Pyskowic. To oferta, która przyniesie Ci wiele korzyści! Lokal usytuowany znajduje się na parterze w odnowionej i ocieplonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

468 794 zł57 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 1b Udogodnienia: tereny zielone wokół inwestycji, nowoczesna architektura, panoramiczne okna, asfaltowy dojazd do posesji, przestrzeń wokół budynków. Przynależności: każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

388 000 zł42 m² 9 216,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Nasyp

Gliwice,śląskie

1 190 zł17 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Nasyp 2 *powierzchnia 17 m2 *parter *centralne ogrzewanie *idealne dla 1-2 osób *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ciupki

Zabrze,śląskie

375 000 zł102 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Rezerwacja do 13.09.2024! Na sprzedaż Dom szeregowy do generalnego remontu o powierzchni 100m2 usytuowany na działce o powierzchni 225m2 w Centrum Zabrza! Tylko w Realton Nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Bytom,śląskie

125 000 zł30 m² 4 106,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jasne, odświeżone, wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30,44 m2 w Bytomiu, w sercu województwa Śląskiego! Mieszkanie jest dodatkowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Tychy,śląskie

45 zł/m²22 m² 983 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prowizja 0%! Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Tychach przy ul. Fabrycznej o powierzchni 21,85 m2. Lokal znajduje się na parterze w biurowcu po remoncie. Opłata za wynajem lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

266 757 zł20 m² 13 398,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z tarasem 3,96 m2 ,na siódmym piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową i monitoringiem w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

493 429 zł50 m² 9 902,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

384 034 zł36 m² 10 712,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Osiny

Osiny,śląskie

49 000 zł1 728 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa Działka w Osinach - Idealne Miejsce do Realizacji Marzeń. Informacje o Działce: lokalizacja: osiny, gmina Kamienica Polska Numer Geodezyjny Działki: 363/3 Powierzchnia Działki: około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

266 757 zł20 m² 13 398,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z tarasem 9,18 m2 ,na drugim piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową i monitoringiem w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

500 373 zł43 m² 11 510,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, nasze Biuro świadczy dla Naszych Klientów usługi komplementarne od transakcji sprzedaży nieruchomości, przez finansowanie po remont i wykończenie mieszkania pod klucz! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

446 992 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub ogródkiem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Gliwice,śląskie

425 000 zł51 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis: na sprzedaż komfortowe mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy na Trynku w trzypiętrowej kamienicy. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 51 m Liczba pokoi: 2 Piętro: II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

125 000 zł617 m² 202,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta! Do sprzedania działka budowlana w Dąbrowie Górniczej, ząbkowicach. Działka o powierzchni 617 m2, z przeznaczeniem w planie zagospodarowania przestrzennego 27 mn pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Gliwice,śląskie

399 800 zł49 m² 8 233,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 48,56m2 W pełni wyposażone Balkon Ogrzewanie z sieci miejskiej Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jakuba Jasińskiego w Gliwicach. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goethego

Zabrze,śląskie

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Goethego 18 *powierzchnia 34 m2 *8 piętro *ogrzewanie centralne *lokalizacja kawalerki zapewnia dostęp do wszelkich usług na wyciągnięcie ręki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrowążów

Chorzów,śląskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W realton! od 1 lipca Na wynajem mieszkanie w Chorzowie przy ul. Odworażów Nieruchomość znajduje sie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy. Parking przed budynkiem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mikołowska

Orzesze,śląskie

147 000 zł870 m² 168,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W realton! oferta na wyłączność! Na sprzedaż dwie działki budowlane zlokalizowane przy ul. Mikołowskiej w Orzeszu - Zawiść. Przy zakupie dwóch działek 286 000 zł za 1740 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Katowice

Katowice,śląskie

302 000 zł1 803 m² 167,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość ma kształt nieregularny, teren nie wskazuje znaczących zmian rzędnych wysokości. Działka porośnięta drzewami i krzewami wymagającymi usunięcia. Przez działkę nie przebiega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Będzin

Będzin,śląskie

19 900 zł912 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Witam Oferuje do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 912 m kw, nieogrzewaną. Obiekt murowany Posadzka. niepylna częściowa , częsciowo pylna Wysokość hali. do belki 6,2 m do dachu.