dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

525 000 zł87 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! ścisłe centrum! możliwe wykończenie pod klucz! Do sprzedania przestronny apartament usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ożarowice

Ożarowice,śląskie

370 000 zł19 950 m² 18,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną z bardzo dużym potencjałem ze względu na swoje położenie. Dojazd do działki odbywa się od gminnej ulicy asfaltowej, wszystkie media dostępne w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Częstochowa,śląskie

415 000 zł62 m² 6 693,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62m2 położone na trzecim piętrze w bloku w Śródmieściu w okolicy ulicy Glogera w Częstochowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Gliwice

Gliwice,śląskie

670 000 zł105 m² 6 400,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży przestronny,funkcjonalny lokal usługowy z zapleczem socjalno-sanitarnym,w kamienicy w centrum Gliwic na parterze z dużymi witrynami.Sala główna o pow.80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

646 000 zł102 m² 6 353 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie w samym centrum Katowic do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w odnowionej i zadbanej kamienicy. Dwustronny układ mieszkania, wysokość pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

2 400 zł72 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w okolicy Placu Grunwaldzkiego Idealne dla rodziny lub dla pracowników firm (do 8-miu osób). Świetna lokalizacja. Najbardziej zielona dzielnica Gliwic. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Częstochowa,śląskie

1 200 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka na parterze przy Al. Pokoju z wyposażeniem. Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Al.Pokoju, dzielnica Raków O MIESZKANIU Mieszkanie znajduje się na parterze. Przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Cmentarna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

69 500 zł22 m² 3 159,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:53 m²

Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 22m2. Usytuowany przy ulicy Cmentarnej w Czechowicach-Dziedzicach w zabudowie szeregowej. Garaż posiada dostęp do prądu z licznikiem energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

500 zł160 m² 3,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Wynajmę duże mieszkanie pod pracowników z 2 łazienkami , dużą kuchnią , z 7 pokojami. Minimalna ilość 6 osób. Koszt wynajmu od jednej osoby wynosi 500 złotych od osoby. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

308 900 zł40 m² 7 722,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najmniejsze 2 pokoje.Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie GOTOWYCH. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł * Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Plac Szkolny

Ruda Śląska,śląskie

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe wyposażone mieszkanie po remoncie w Rudzie Śląskiej! Oferuję Państwu do wynajęcia ustawne i funkcjonalne 2 pokoje w Rudzie Śląskiej przy ul. Plac Szkolny 1!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

209 000 zł39 m² 5 358,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Chorzowskiej. Nieruchomość mieści się w ocieplonym wieżowcu (winda) na 3 piętrze. W skład mieszkania wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sosnowiec,śląskie

1 950 zł44 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowane oraz wyposażone mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Sieleckiej. Mieszkanie jest położona na drugim piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 280 000 zł163 m² 7 856,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Zamieszkaj z rodziną w przestronnym domu z garażem, ogrodem, na zamkniętym osiedlu w Katowicach Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Bytom,śląskie

174 900 zł46 m² 3 794 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja! Wisto Nieruchomości prezentuje unikalną ofertę - sprzedaż rozkładowego mieszkania 2-pokojowego w sercu Bytomia. Zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 500 zł96 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja! najem W formule- najem okazjonalny. Koniecznie przeczytaj O procedurze zanim nawiążesz kontakt W sprawie spotkania: procedura Najem okazjonalny Na wynajem dwu poziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bystrzańska

Bielsko-Biała,śląskie

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego w nowym budownictwie przy ulicy Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Katowice

Katowice,śląskie

860 zł14 m²

 

Piętro:4/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Do wynajęcia umeblowany pokój /dwa pokoje/ w mieszkaniu w chorzowie przy dtś. Dobry dojazd do Centrum Katowic. - bez najmu okazjonalnego; - duży pokój , dostawi się szafę na rzeczy oraz wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szyb Andrzeja

Ruda Śląska,śląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas! Kawalerka na wynajem znajduje się w Rudzie Śląskiej, ul. Szyb Andrzeja 12 Składa się z: pokoju z wyjsciem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie składające się z 2 pokoi , w cichej części dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze , w bloku 4 piętrowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu , przestronne i słoneczne mieszkanie na jednym z ładniejszych osiedli zamkniętych w Gliwicach. Mieszkanie mieści się na osiedlu Radosnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

822 298 zł85 m² 9 657,05 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa nieruchomość dostępna od ręki w gotowej inwestycji. Najbardziej prestiżowa lokalizacja w samym centrum miasta zapewnia możliwość korzystania ze wszystkich uroków wielkomiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

150 000 zł53 m² 2 838,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, bielsko-Biała, komorowice Krakowskie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym, ostatnim piętrze, w niskim bloku. Nieruchomość świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jaworzno,śląskie

599 000 zł1 352 m² 443,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

dla dewelopera * z pnb * zab. wielorodz. * 808 pum Do sprzedania - działka z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Miejscowość: jaworzno, ul. Insurekcji Kościuszkowskiej. 808 m2 pumu 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Janasa

Katowice,śląskie

720 zł9 m²

 

Piętro:11/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Witam, wynajmę pokój w mieszkaniu przy ulicy Janas 3a w Katowicach na zasadzie cesji. Nowa osoba wskakuje za obecną. Wprowadzka będzie możliwa od 8.01.2024. Osoba decydująca się na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

485 000 zł41 m² 11 829,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 41 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na czwarty piętrzę. Mieszkanie wykończone na wysokim standardzie. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 890 zł635 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 635 m2 i wysokości max 5,60 m. Dostęp do hali możliwy z rampy przez bramę o wysokości max 3,0 m i szerokości 6,9 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

439 900 zł60 m² 7 331,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio do wprowadzenia Piękne 3 Pokojowe Mieszkanie z Dużym Balkonem. Mieszkanie W trakcie generalnego remontu zdjęcia Z ogłoszenia pokazują poprzednie nasze realizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Bytom,śląskie

1 500 zł49 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 mkw w samym centrum Bytomia. Mieszkanie na 2 piętrze w Kamienicy z domofonem. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzyce

Gorzyce,śląskie

449 000 zł74 m² 6 041,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny, który jest w atrakcyjnej cenie i spokojnej okolicy? Marzysz o swoim miejscu, gdzie będziesz mógł wypocząć? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krupski Młyn

Krupski Młyn,śląskie

129 000 zł34 m² 3 751,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż po remoncie mieszkanie o powierzchni 34,39 m2 na parterze w dwupiętrowym bloku w Krupskim Młynie-Ziętek W skład mieszkania wchodzą : - 1 pokój, - kuchnia duża widna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

570 000 zł64 m² 8 912 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł64 m² 8 912 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

335 000 zł38 m² 8 816 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-