dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 757 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Dąbrowa Górnicza,śląskie

273 554 zł46 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Doradcy Home Drop mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ul. 3 maja! Mieszkanie położone jest na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

1 450 zł41 m² 35,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 m2 w wyremontowanej kamienicy w Stolarzowicach - dzielnica Bytomia, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 850 000 zł6 456 m² 441,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 456 m²

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 piętrową kamienicę 660 m2 w dzielnicy Śródmieście. W skład nieruchomości wchodzą: kamienica o kubaturze ok. 1600m3 dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

520 000 zł40 m² 13 013 zł/m²

 

Piętro:16/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis ogólny: dobrze rozplanowane, ustawne, dwupokojowe mieszkanie. Ciche i przytulne, mili, spokojni sąsiedzi. Mieszkanie położone z najlepszej możliwej strony, jest jasne ale nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kawek

Katowice,śląskie

49 zł/m²102 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio Jeśli szukasz lokalu na prestiżowym Ptasim Osiedlu - to właśnie jest szansa! ** ul. Kawek - Ptasie osiedle - topowa lokalizacja ** blisko parking, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

2 900 zł48 m² 60,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie na Sikorniku w Gliwicach. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, przejściowy salon, kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

229 000 zł987 m² 232,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dmdg Sosnowiec ul. Gałczyńskiego prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 2/23 o powierzchni 987 m 2 , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Zabrze,śląskie

950 zł29 m² 32,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu kawalerkę, w świetnej lokalizacji w centrum miasta Zabrze ul. Broniewskiego 12, budynek to wysoki blok w ostatnim czasie przeszedł termomodernizację, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworzno

Jaworzno,śląskie

369 000 zł111 m² 3 327,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:506 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

1 600 zł47 m² 34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na spokojnym osiedlu, otoczonym zielenią. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z częścią wypoczynkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z garażem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

629 000 zł136 m² 4 628,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Siemianowicach Śląskich. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż położonego w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone jest na 1-szym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²