dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 786 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 786 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 720 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Witosa w Bielsku-Białej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł27,33 m² 9 147,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 25,85 m , idealna jako inwestycja pod wynajem lub pierwsze mieszkanie. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł49,38 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piekary Śląskie, ul. Ogrodowa, 2 pokoje, po remoncie, balkon. Zapraszam do kupna dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Piekarach Śląskich, przy ulicy Ogrodowej Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena - Sosnowiec - Zagórze | 63 m | 3 pokoje | Balkon | Gotowe do zamieszkania! Szukasz przestronnego, gotowego mieszkania w świetnej lokalizacji? To miejsce spełni Twoje oczekiwania -.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 002 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cztery, atrakcyjne działki budowlane położone w rejonie ulicy Witosa w Bielsku-Białej w Hałcnowie stanowią zwarty teren o powierzchni około 6300mkw plus udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój wymarzony dom! atrakcyjna działka! lokalizacja: częstochowa - Kiedrzyn, ul. Sucharskiego Ofertą jest działka budowlana o powierzchni 968 m2 - główne cechy: - kształt - prostokąt - wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2 , położone w świetnej lokalizacji w Częstochowie dzielnica Tysiąclecie. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 m , położone na 2 piętrze w pięciopiętrowym bloku po termomodernizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł29 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - Raków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29 m , położone w Częstochowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46,43 m² 7 301,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży nowocześnie urządzone i kompleksowo wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w niewielkiej odległości od Rynku 30m2. Nowe. Umeblowana kuchnia otwarta na pokój. Lodówka. Kuchnia 2 palnikowa indukcyjna. Duża ładna łazienka. Nieduża klimatyczna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,6 m na parterze w bloku z windą, blok po termomodernizacji. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, w tym wymianę wszystkich instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 037 332 zł70,09 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które oczekują więcej światła, komfortu i jakości. Apartament o powierzchni 70,09 m zachwyca funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowoczesne mieszkanie z imponującą strefą dzienną na 3 piętrze w zielonej części Bielska-Białej. Idealne dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja. Lokalizacja Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 zł77 m² 44,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo blisko centrum - zamknięte osiedle Z ochroną wygodne mieszkanie po generalnym remoncie - Apartment for rent, the price of 3399pln + cost for Administration 1350 pln (inside payment Water,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł253 m² 3 754,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:598 m²

Atrakcyjna oferta, wyłącznie W naszym biurze! Do sprzedaży dom wolnostojący - posadowiony na działce o powierzchni 598m2 , w Będzinie - Ksawera (w środku osiedla) ul. Kolejowa. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

34,17 zł/m²63,80 m² 2 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa 63,8 m | Żory, kleszczówka Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia powierzchnię biurową 63,8 m , zlokalizowaną w Żorach (dzielnica Kleszczówka), na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,01 m² 9 601,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Gliwice oferuję Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 78.01m.kw. i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 999 zł628 m² 5 732,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:60

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż! Gotowy biznes - wynajem pokoi dla pracowników Z możliwością przekształcenia w dom spokojnej starości! Zarabiaj od pierwszego dnia! Biznes przynosi stałe dochody od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł220 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Tylko U nas! atrakcyjna oferta W świetnej cenie! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w dzielnicy Jastrzębie Górne. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 873 zł57,97 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu rodzinne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,97 m2 na katowickim Ochojcu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 7 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł435 m² 1 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:792 m²

Dom Z widokiem na zamek ogrodzieniec w podzamczu. Idealny dla rodziny, pod działalność typu agroturystyka ale także świetna inwestycja. Tel   Budynek murowany z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Oferujemy do sprzedaży domek rekreacyjny całoroczny o pow. użytkowej ok. 100 m kw., malowniczo położony w Beskidzie Żywieckim Jest on usytuowany na 7-arowej działce z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²41 m² 1 681 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji Do wynajęcia klimatyzowane lokale biurowe znajdujące się w biurowcu przy ul. Ceglanej 4 w Katowicach. Stawka najmu netto: - umowa min na 1 rok- 40 zł m2 + opłaty eksploatacyjne 22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 445 zł45,25 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* 0% prowizji dla biura nieruchomości * 0% pcc * cena ofertowa Z rabatem 20% na zakup mieszkania * nowy budynek (w trakcie budowy) * niskie koszty utrzymania * taras * smart home * W cenie pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²36 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| oferujemy do wynajęcia lokal położony na parterze kamienicy o powierzcghni ok.35m2.Lokal wyposażony w witrynę .Zaplecze socjalne-ubikacja.Ogrzewanie we własnym zakresie -elektryczne. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²160 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o pow. 160 mkw., położony na I piętrze budynku usytuowanego w centrum miasta. Opis dodatkowy: - pomieszczenia: jedno duże.

Szczegóły ogłoszenia

998 500 zł74 m² 13 493,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Wyjątkowy apartament dla osób ceniących komfort, przestrzeń i prywatność Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł72 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w prestiżowej kamienicy - Tarnowskie Góry Na sprzedaż niezwykle oryginalne i pełne charakteru mieszkanie p położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

100 500 zł42,53 m² 2 363,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Piekary Śląskie przy ul. Przy Dworcu 3/2.

Szczegóły ogłoszenia

50,68 zł/m²17,76 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia Jaworzno Do wynajęcia przeznaczony jest lokal o pow.ok 17,76 m2 Lokal znajduję się w ścisłym centrum Jaworzna na 2 piętrze. Przeznaczenie handlowo-usługowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom z dużą działką - Kaczyce Idealna oferta dla inwestora lub rodziny szukającej spokojnego miejsca do życia!

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 260 M2 położony w dzielnicy Jastrzębia- zdroju Bzie Zameckie. Dom został wybudowany w 2005 r; składa się z piwnicy parteru.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 811 m² 135,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa w Rzuchowie - gmina Kornowac Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4811 m w Rzuchowie, położona przy drodze asfaltowej. Teren jest płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

790 650 zł2 510 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się w rejonie ulicy Pukowca, w niedalekiej odległości od nowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł293 m² 3 750,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Luksusowy dom dla wymagających u podnóża gór Rajcza | Beskid Żywiecki Idealny również jako inwestycja pod wynajem Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł176 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom do własnej aranżacji w zabudowie bliźniaczej położony w Częstochowie, w dzielnicy Zawodzie. Dom ma powierzchnię całkowitą ok 176 m i.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł122 m² 11 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²