dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 762 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 762 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wilsona

Częstochowa,śląskie

19,20 zł/m²120 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 119,8m Lokal położony w ścisłym centrum miasta Częstochowa ul. Tomasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mokierska

Mikołów,śląskie

931 500 zł3 105 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena - 300 zł/m2 - 931.500,00 zł! STARA CENA - 360 zł/m2 - 1.117.800 zł DZIAŁKA WSRÓD TERENÓW ZIELONYCH - WIDOKI NA ŁĄKI, POLA i LASY. Media przy granicy działki : prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Katowice,śląskie

495 000 zł47 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z widokiem na zieleń gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie to! Lokal po gruntownym remoncie (2021 r.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

671 762 zł74 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okrężna

Paniówki,śląskie

329 000 zł877 m² 375,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną 877m Paniówki ul okrężna oraz ul pośrednia o numerze 1796/331 Działeczka jak widać na foto w kwadracie sąsiadująca z dwoma drogami Ciekawa okolica obok las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

339 000 zł48 m² 7 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m z balkonem , przynależną piwnicą oraz strychem , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 390 000 zł215 m² 6 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:693 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort śródmieścia z ciszą i prywatną enklawą? Ta nieruchomość to unikatowe połączenie funkcjonalności, wyjątkowo dużej działki oraz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieplaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią | balkon | centrum dg Nieruchomości oferuje do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Dąbrowie Górniczej przy ul. Cieplaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łódzka

Częstochowa,śląskie

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż - wyjątkowy lokal usługowy w Częstochowie, ul. Łódzka Przedstawiam Państwu nowoczesny, wyremontowany lokal usługowy o powierzchni 65 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

539 401 zł47 m² 11 469,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziemowita

Gliwice,śląskie

2 300 zł71 m² 32,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Ziemowita w Gliwicach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Katowice,śląskie

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy 11 listopada 9 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. Piętro 2. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

205 000 zł37 m² 5 601,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w przy Al. Niepodległości - dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabrze,śląskie

359 000 zł55 m² 6 501,27 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W pełni wyposażone Przedstawiamy mieszkanie z balkonem na sprzedaż w świetnej lokalizacji Zabrza przy ulicy Gdańskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

339 000 zł68 m² 4 987,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3 pokojowego lokalu o powierzchni całkowitej 68 m2 (w tym przynależna piwnica ok. 3 m2) - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Zabrze,śląskie

1 070 zł29 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie przyjazne dla zwierząt o powierzchni 25 m , położone na 4. piętrze przy ul. Franklina Roosevelta 3 w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarębskiego

Katowice,śląskie

900 zł17 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w dobrej lokalizacji przy ulicy Zarębskiego 7. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

633 457 zł52 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 51.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podmiejska

Piekary Śląskie,śląskie

4 800 000 zł1 596 m² 3 007,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:62

 

Parking:-

Na sprzedaż: budynek hotelowo-restauracyjny w doskonałej lokalizacji Piekary Śląskie, ul. Podmiejska Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o ogromnym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Iglasta

Częstochowa,śląskie

1 500 zł30 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

Wynajmę pokój dla 1 lub 2 osób - samodzielna kuchnia i łazienka, parter, wyposażonie w sprzęd agd. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zachodnia

Radostków,śląskie

329 000 zł4 016 m² 81,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 4016 m2 znajdującą się w Radostkowie, gmina Mykanów koło Częstochowy. Lokalizacja: radostków, ul. Zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marklowice,śląskie

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Przytulny dom Z możliwością prowadzenia biznesu W atrakcyjnej lokalizacji *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Zawiercie,śląskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:10/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Zawiercie, ul. Wyszyńskiego. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 26 m2 składa się z: salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona

Mykanów,śląskie

129 000 zł900 m² 143,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m2 położona w miejscowości Mykanów, przy ul. Zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Sosnowiec,śląskie

216 000 zł44 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone w Sosnowcu przy ul. Reymonta. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku (bez windy), w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Częstochowa,śląskie

270 000 zł62 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

4300 zł/m | 270 000 zł gotowe do wprowadzenia! ul. Przemysłowa - spokojna okolica, a jednocześnie 2 min do centrum przesiadkowego kilka minut do Alei nmp 5 min do Galerii Jurajskiej Odczarujmy tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Wolności

Częstochowa,śląskie

50 zł/m²78 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa, śródmieście, lokal usługowo-biurowy na wynajem. ************wynajęte*********** Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 78 m2, usytuowany w samym centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,51 m2 usytułowane na pierwszym piętrze. Lokal składa się z kuchni z aneksem, dużej sypialni, łazienki. Ogrzewanie miejskie, okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

830 000 zł86 m² 9 645,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż stylowe mieszkanie w domu szeregowym dwulokalowym o powierzchni 86,04 m z dużym balkonem ok. 4 m . Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Rybnik,śląskie

421 500 zł50 m² 8 430 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium 50m2 z ogródkiem , położony na parterze kameralnego budynku, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żelazko

Żelazko,śląskie

280 000 zł1 962 m² 142,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twoja Enklawa na Jurze - Działka 1962 m z Domkiem | Żelazko (gm. Ogrodzieniec). Marzysz o porankach w otoczeniu lasów, śpiewie ptaków i absolutnym spokoju? Odkryj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiertnicza

Katowice,śląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Mieszkanie zlokalizowane jest tuż przy ikea. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Begonii

Tychy,śląskie

1 590 000 zł207 m² 7 669,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny w centrum miasta Lokalizacja: tychy, ul. Begonii Powierzchnia użytkowa: 207,12 m2. Powierzchnia działki: 603 m2. Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

528 185 zł51 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Koszarawa

Koszarawa,śląskie

110 000 zł1 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Koszarawa. W skład oferty wchodzą dwie działki ewidencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Olimpijska

Dąbrowa Górnicza,śląskie

266 510 zł919 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

8 działek do sprzedania Działki o powierzchni 919 m2 każda (prostokąt o wymiarach ok 37x24,5m) Media w ulicy Olimpijskiej Droga dojazdowa szerokości 6 m Udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

492 171 zł53 m² 9 286,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bieruń,śląskie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:571 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Bieruń Stary Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bierunia Starego. Budynek z początku lat 70.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Rybnik,śląskie

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony przy ul. Lipowej w Rybniku, na kameralnym osiedlu składającym się z 11 domów w zabudowie szeregowej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

1 298 000 zł120 m² 10 801,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Nowy Paryż w Świętochłowicach - funkcjonalny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,17.