dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 762 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 762 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

1 298 000 zł120 m² 10 801,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Nowy Paryż w Świętochłowicach - funkcjonalny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

699 000 zł52 m² 13 570,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* osiedle Paryskie * Gliwice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zlokalizowanego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51,51m2. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Jaworzno,śląskie

269 000 zł43 m² 6 215,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu Z balkonem O powierzchni 43,28m2 - jaworzno - podłęże ul. Piłsudskiego 76 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43,28m2 w Jaworznie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

329 000 zł55 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Łaziska Górne,śląskie

250 000 zł40 m² 6 220,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3-pokojowe-Łaziska Górne, ul. Wyzwolenia cena 250 000zł Mieszkanie o powierzchni 40,19 m , położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym bloku. Jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Chorzów,śląskie

509 312 zł59 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce na Śląsku, które łączy komfort, styl i bezpieczeństwo finansowe. Zamieszkaj w przestrzeni, która powstaje z myślą o życiu bez kompromisów Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Huberta

Katowice,śląskie

1 750 zł36 m² 48,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Huberta 48. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze , domu. Tylko dwa mieszkania w budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

870 000 zł88 m² 9 920,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 87.70 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Katowice,śląskie

439 895 zł45 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L2 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kopernika

Mysłowice,śląskie

499 000 zł227 m² 2 198,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:474 m²

Magazyn przy S1| świetna lokalizacja | Mysłowice ul. Kopernika Na sprzedaż budynek magazynowy o powierzchni 227 m , zlokalizowany w Mysłowicach przy ul. Kopernika 15a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Huta Stara A,śląskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Huta Stara A, gmina Poczesna Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Huta Stara, gmina Poczesna , która może pełnić funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

99 900 zł738 m² 135,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność. W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Okradzionowie Powierzchnia działki wynosi 738 mkw. Działka w kształcie trapezu, o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

713 630 zł71 m² 10 066,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.89 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Katowice,śląskie

381 307 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L3 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Złota

Katowice,śląskie

801 855 zł78 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Katowice,śląskie

381 307 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Karpacka

Chorzów,śląskie

3 990 000 zł2 466 m² 1 622,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Projekt inwestycyjny działka na sprzedaż z prawomocnym pozwoleniem na budowę w Chorzowie, ul. Karpacka 16 Na sprzedaż działka budowlana z pełną dokumentacją prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Katowice,śląskie

439 895 zł45 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Chorzów,śląskie

398 675 zł43 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Os. Beskidzkie, bielsko-Biała Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Kolonia Zygmunt

Bytom,śląskie

2 946 600 zł19 644 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa budowlana w Bytomiu - Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% vat. Oferta sprzedaży działki Lokalizacja: bytom, ul. Kolonia Zygmunt Numer działki: 134/14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Chorzów

Chorzów,śląskie

2 102 968 zł224 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

LV Development oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,72 m , zlokalizowany na parterze z witryną przy ulicy 3 Maja w Chorzowie, w inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wapienna

Góra Siewierska,śląskie

325 000 zł902 m² 360,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana 902 m Góra Siewierska | Nowe osiedle | Media | Gotowa pod budowę Na sprzedaż działka budowlana Góra Siewierska, gm. Psary Nowe osiedle | Uzbrojona | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Rybnik,śląskie

460 000 zł84 m² 5 452,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny segment - komfort, design i świetna lokalizacja Apartament na piętrze 73,21m2 plus duży balkon powierzchnia całkowita z połową części wspólnych (połowa z wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Rybnik,śląskie

495 000 zł90 m² 5 491,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wygodny, przestronny Apartament A2 o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 90,14m2. Apartament czteropokojowy z balkonem. Na kondygnacji przyziemia znajduje się przynależne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

300 000 zł55 m² 5 488,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,66 m , położone w Bytomiu Stroszku, przy ul. Rydza-Śmigłego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

389 999 zł61 m² 6 393,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 61M: - salon z balkonwm - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Pasaż Północ - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zawadzkiego

Rudołtowice,śląskie

450 000 zł73 m² 6 135,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:961 m²

Umowa przedwstępna - rezerwacja! Nowa ciekawa oferta -tylko w Naszym biurze! Biuro " ajon Nieruchomości " oferuje na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 75m , który usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kijowska

Katowice,śląskie

449 000 zł50 m² 8 938,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kijowskiej, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 50,23 m położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

495 000 zł1 351 m² 366,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Hałcnów - dom do remontu na pięnej działce Prezentuję na sprzedaż duży dom do remontu położony na zadbanej i pięknej działce o powierzchni 1351m2. Teren w całości ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

360 000 zł2 437 m² 147,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę działki z przeznaczeniem podstawowym teren zabudowy usługowej i mieszkaniowej jednorodzinnej (symbol 3umn ) oraz częściowo teren zieleni w dolinie cieków wodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radlin,śląskie

187 000 zł46 m² 4 028,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji - osiedle Wieczorka, radlin Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m , położone na 3. piętrze bloku na os. Wieczorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Antoniego

Rybnik,śląskie

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajmę kawalerkę po generalnym remoncie centrum Rybnika Świetna lokalizacja w centrum miasta przy bardzo niskich kosztach utrzymania, idealne dla jednej osoby! Mieszkanie znajduje się na 3 z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mokierska

Mikołów,śląskie

271 500 zł905 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena - 300 zł/m2 - 271.500 zł! STARA CENA - 360 zł/m2 - 325.800 zł DZIAŁKA WSRÓD TERENÓW ZIELONYCH - WIDOKI NA ŁĄKI, POLA i LASY. Media: prąd, woda, lokalizacja gps poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Focha

Częstochowa,śląskie

40 zł/m²55 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Lokal biurowo-usługowy o powierzchni 55m zlokalizowany w ścisłym Centrum Częstochowy Lokal położony w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Rybnik,śląskie

449 000 zł57 m² 7 860,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium o powierzchni 57,12 m , położony na I piętrze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstania Śląskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

200 000 zł30 m² 6 738,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz przytulnej kawalerki w świetnej lokalizacji, z doskonałym dostępem do komunikacji i pełnej infrastruktury? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

670 000 zł68 m² 9 796,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.39 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

229 900 zł38 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Rybnika idealne pod remont według własnego projektu Szukasz mieszkania w centrum miasta, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Armii Krajowej

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

6 000 zł8 220 m² 0,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem - Działka inwestycyjna 8220 m - Centrum Jastrzębia-Zdroju - mpzp - Usługi, handel, parking, magazyn. Idealna oferta dla inwestora szukającego przestrzeni z potencjałem! Do wynajęcia.