dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wanaty,śląskie

550 000 zł101 m² 5 439,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowy, parterowy dom z 2025 roku. Szukasz miejsca, gdzie cisza, spokój i kontakt z naturą będą codziennością? Oto propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Knurów

Knurów,śląskie

549 000 zł4 694 m² 116,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji Szukasz działki w zielonej okolicy? Jednocześnie cenisz sobie wygodę i dobrą lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę w Knurowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

514 215 zł43 m² 12 000,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.85 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zawada

Zawada,śląskie

3 240 000 zł21 577 m² 150,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witam. Teren ( ok. 2,15 ha - usługowy położony przy drodze krajowej w kierunku (ok.15km. ) a1. Szerokość od drogo krajowej ok. 160m. Mpzp "u" w tym m.innymi pod ; usługi , logistykę, stację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

163 000 zł25 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-2 położonego na dogodnym drugim piętrze w bloku przy ul.Śląskiej. W skład wchodzi przestronny pokój, z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

860 000 zł88 m² 9 801,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 87.74 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Kosmowskiej 6. Cechy nieruchomości:powierzchnia: 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

165 000 zł40 m² 4 109,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej Chebzie. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 40,15 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy 2-piętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Częstochowa,śląskie

365 000 zł65 m² 5 683,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,10 m , położone na 3. piętrze w budynku w samym sercu Częstochowy Śródmieście. Nie pobieram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

490 000 zł92 m² 5 297 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne 3 pokoje | 92,5 m | Centrum Gliwic | 3 min od Rynku | Zabytkowa kamienica kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 92,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Skrzyszów,śląskie

159 000 zł1 583 m² 100,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w Skrzyszowie w powiecie Wodzisławskim w gminie Godów o powierzchni 1583 m2 zlokalizowaną przy ul. Krótkiej w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

1 890 zł68 m² 27,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms, whatsapp (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie w Centrum Chorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

615 153 zł52 m² 11 768,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Partyzantów

Choroń,śląskie

119 000 zł4 333 m² 27,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 4333m2 położona na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tarnopolska

Zabrze,śląskie

900 000 zł1 800 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren pod zabudowę jednorodzinną Teren o powierzchni ok. 1 800 m (do wydzielenia) - idealne miejsce pod małą inwestycję deweloperską. Działka o regularnym, prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrów

Ruda Śląska,śląskie

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane przy ulica Chabrów 5. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego, ocieplonego i zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

399 616 zł36 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Konopiska

Konopiska,śląskie

235 950 zł1 573 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Konopiska, idealna dla osób ceniących ciszę, naturę oraz wygodny dostęp do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł214 m² 5 145,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 228 m²

Dom wolnostojący na dużej działce .Powierzchnia całkowita 213,60 m kw, użytkowa 142,10 m kw ,powierzchnia działki 2228 m kw. Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, dach konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacaja Na sprzedaż - funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją Katowice, ul. Słoneczna 83f Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji blisko centrum Katowic, uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego! Zwierzęta nie są akceptowane. Na wynajem 3-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w świetnej lokalizacji w Katowicach na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz. Umeblowane, ze sprzętem agd. Proponujemy do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku, który znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmiemy lokal stanowiący część budynku biurowo - usługowo - handlowego o powierzchni 45 m2, położony w centrum Bielska-Białej, zbezpośrednio przy ul. Michała Grażyńskiego, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

250 000 zł50 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze przy ul. 11 listopada w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Gliwice,śląskie

8 000 zł220 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 220 m , zlokalizowane w reprezentacyjnej kamienicy z 1919 roku przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sosnowiec,śląskie

1 700 zł38 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,96 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja: sosnowiec, ul. Hallera 50 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

495 457 zł53 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 21 Stycznia

Przeczyce,śląskie

795 000 zł139 m² 5 719,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa oferta domów na sprzedaż Piękne, malownicze miejsce niedaleko zalewu w Przeczycach, spokojna okolica, las i natura a przy tym nowoczesność, przestrzeń i komfort. Brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kustronia

Bielsko-Biała,śląskie

2 200 zł44 m² 50,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - ul. Kustronia Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł133 m² 6 376,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedamy budynek usługowo - handlowy o powierzchni 133,3 m2, położony w centrum Bielska-Białej, zbezpośrednio przy ul. Michała Grażyńskiego, na działce o powirzchni 1,61a. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Zajęcza

Bielsko-Biała,śląskie

49,25 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bez prowizji Lokal biurowo-usługowy z dobrym dojazdem, bielsko-Biała, ul. Zajęcza 6. Lokal biurowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalno-biurowego. Budynek po gruntownej przebudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

518 992 zł57 m² 9 085,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Dom z garażem

Aleksandria,śląskie

948 000 zł217 m² 4 368,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 505 m²

Szukasz komfortowego domu dla swojej rodziny? Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma dla Ciebie idealną propozycję sprzedaży domu. Ta wyjątkowa nieruchomość jest w Aleksandrii Drugiej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gościnna

Katowice,śląskie

1 800 zł51 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne 2-pokojowe mieszkanie Katowice, giszowiec, ul. Gościnna Oferuję do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze wysokiego bloku w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10 Winda Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Gliwice,śląskie

265 000 zł26 m² 10 172,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! najważniejsze informacje 26,05 m : kompaktowa, funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym Parter w 2-piętrowym, ceglanym bloku po termomodernizacji W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Na powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

552 510 zł53 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 52.54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pszczyna

Pszczyna,śląskie

249 500 zł1 200 m² 207,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki budowlanej położonej 2km od Centrum Pszczyny rejon Stara Wieś. Znakomita lokalizacja: 2km od Centrum Pszczyny oraz 1,5 km do wjazdu na obwodnice Pszczyny ,która łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

3 200 zł103 m² 31,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu luksusowego mieszkania o powierzchni 102,6 m , zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ul. Mickiewicza 28. To propozycja dla wymagającego klienta,.