dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Katowice,śląskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe + odrębna, widna kuchnia, łazienka z ubikacją i dwa przedpokoje, balkon, miejsca postojowe. Wygodne, przestronne , wszystkie pomieszczenia są dobrze rozłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żory,śląskie

499 000 zł154 m² 3 250,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych domów wolnostojących zlokalizowanych na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w bardzo zielonej dzielnicy Żor-Rogoźna. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M 4 ul. Zielona wolne od zaraz oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(55,70 m2) z pięknym widokiem na góry i panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lyski

Lyski,śląskie

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:988 m²

Uwaga! zanim zadzwonisz przeczytaj ofertę do końca! Niewielki dom w zielonej okolicy - w sam raz na Twoje potrzeby Lokalizacja: - lyski - boczna ulica, z dala od ruchu samochodowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bronów

Bronów,śląskie

167 000 zł1 207 m² 138,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1207 m - Bronów, doskonała lokalizacja! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1207 m , zlokalizowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

277 900 zł37 m² 7 492,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne 2 pokoje, balkon, wygodny układ! Syberka! | Będzin ul. Skalskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

164 720 zł568 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki budowlane | nakło śląskie | ul. Urocza Na sprzedaż działki budowlane położone w Nakle Śląskim przy ul. Uroczej, z wjazdem od ul. Lasowickiej oraz ul. Jutrzenki. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Zawiercie,śląskie

2 565 000 zł960 m² 2 671,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość produkcyjno-magazynową położoną w Zawierciu w województwie śląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

556 397 zł55 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konarskiego

Chorzów,śląskie

249 000 zł67 m² 3 716,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

** wynajęte mieszkanie 67 mkw, roi 7% chorzów batory* Mieszkanie jest już wynajęte i od lat przynosi pewny przychód na poziomie 7% w skali roku. Istnieje możliwość zwiększenia czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

670 000 zł59 m² 11 355,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń - Nowoczesny Apartament Premium z Panoramą na Góry. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Beskidów. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piasek

Piasek,śląskie

492 024 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Azaliowe - Nowoczesne Mieszkania w Piasku koło Pszczyny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Piasek koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

495 000 zł44 m² 11 262,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie 44 m na nowoczesnym osiedlu przy ul. Kustronia Eleganckie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Goleszów,śląskie

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w Ustroniu. Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni całkowitej 200m2 na płaskiej działce 1875m2. Atuty nieruchomości: -cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żory,śląskie

749 000 zł155 m² 4 843,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Żory zachód oferta na wyłączność Jeden z tych domów może stać się dla Ciebie miejscem, do którego będziesz chciał wracać nie tylko po ciężkim dniu. Wnętrza przestronne, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lasowicka

Nowe Chechło,śląskie

164 720 zł568 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!Na sprzedaż działka budowlana położone w Nowym Chechle przy ulicy Lasowickiej. Działka jest zlokalizowana w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, przeznaczenie działki zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jasna

Szczyrk,śląskie

827 690 zł48 m² 17 243,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum szczyrku! idealna pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego! O inwestycji: znakomita lokalizacja - apartamenty znajdują się niedaleko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

487 585 zł43 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

477 761 zł42 m² 11 418,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Księżycowa

Żarki-Letnisko,śląskie

1 296 800 zł450 m² 2 881,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony przy ul. Księżycowej w miejscowości Żarki Letnisko, województwo śląskie. Bezpośrednio w sąsiedztwie basenu! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

388 000 zł87 m² 4 479,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe - 2 W 1! Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie składające się z dwóch niezależnych, w pełni umeblowanych części mieszkalnych .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Częstochowa,śląskie

199 000 zł41 m² 4 841,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opis nieruchomości mieszkanie do remontu Atuty mieszkania: osobna kuchnia, komórka lokatorska, balkon, doskonałe usytuowanie i komunikacja, spokojna okolica Opis mieszkania: - mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pawłowice,śląskie

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na trzecim piętrze w bloku przy ul.Górniczej. Składa się z dwóch nieprzejściowych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chorzów,śląskie

1 650 zł27 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone znajduje się na 2 piętrze, z ciekawym układem funkcjonalnym. Pokój dzienny, sypialnia, kuchnia i łazienka. Na wyposażeniu kuchni zabudowa meblowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jasna

Szczyrk,śląskie

1 090 909 zł100 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum szczyrku! idealna dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego! O inwestycji: znakomita lokalizacja - apartamenty znajdują się niedaleko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banachiewicza

Zabrze,śląskie

1 800 zł63 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas w biurze! Szukasz mieszkania w oazie spokoju? Interesuje Cię pełne wyposażenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Oferuję mieszkanie na wynajem w Zabrzu (os. Kopernika).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

439 085 zł40 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goleszów

Goleszów,śląskie

1 070 000 zł161 m² 6 630,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Piękny klasyczny dom Z basenem! tylko U nas bez prowizji dla kupującego! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko lasu? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zabrze,śląskie

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 53m2 usytuowanego na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu "żyj kolorowo" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielęckiego

Katowice,śląskie

1 600 zł53 m² 30,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na prezentację! mieszkanie na wynajem! Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach - Śródmieście przy ul. Mielęckiego! Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

749 000 zł76 m² 9 855,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bliska

Bielsko-Biała,śląskie

2 100 zł37 m² 57,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalny apartament o powierzchni 36,76 m2, z dużymi przeszkleniami oraz balkonem - typu loggia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pionierów

Częstochowa,śląskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom z potencjałem w spokojnej dzielnicy Stradom Częstochowa Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy dla Ciebie dom jednorodzinny o powierzchni 74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

36,36 zł/m²22 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bielsko-biała, komorowice śląskie Do wynajęcia lokal biurowo usługowy o powierzchni 22 m2 usytuowany na 1 piętrze w budynku biurowym Do lokalu przynależy wspólna dla kilku lokali kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

640 000 zł42 m² 15 421,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice, ul. Nadgórników , noho okazja! apartament 2 pokoje 41,5 m2 salon z otwartą kuchnia + sypialnia stan deweloperski duży balkon IV piętro/ X piętrowy budynek mieszkanie bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Żory,śląskie

375 000 zł56 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 po remoncie - 55,7 m - balkon - Os. Korfantego Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, dopracowane w każdym detalu. Gotowe do zamieszkania od zaraz z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brańskiego

Ruda Śląska,śląskie

2 700 zł47 m² 57,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne mieszkanie 47 m z dużym ogródkiem i tarasem Ruda Śląska, ul. Wiktora Brańskiego 101 Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 47,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Gotowy dom pod wynajem W górach - zarabia od pierwszego dnia Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szpitalna

Knurów,śląskie

2 200 000 zł4 619 m² 476,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w centrum Knurowa, przy ul. Szpitalnej Budynek o powierzchni ok. 1500 m posadowiony jest na działce o łącznej powierzchni.