dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 849 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 849 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kiczerowska

Wisła,śląskie

1 750 000 zł300 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:37 921 m²

Umowa na wyłączność nie szukaj dalej :) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3,7921 ha, położona w malowniczej Wiśle, przy ulicy Kiczerowskiej, na wysokości około 680.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

315 000 zł51 m² 6 152,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2 m z balkonem, położone na 3. piętrze w bloku z windą, w i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

359 000 zł59 m² 6 104,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 55,07 m 2 , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

505 747 zł43 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 490 000 zł360 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy o łącznej powierzchni 360 m , położony w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Idealny pod działalność biurową. Obiekt jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tczewska

Częstochowa,śląskie

2 280 000 zł299 m² 7 625,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż generujący duży dochód - wyjątkowy - 7-pokojowy dom w prestiżowej lokalizacji. Dom na Lisińcu - idealny dla wieloosobowej rodziny lub firmy, która chce mieć siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

430 000 zł53 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 52,7 m | parter | blisko scc i Parku Śląskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzkie

Mikołów,śląskie

2 000 zł48 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego na drugim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z dwóch bardzo dużych pokoi ( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plaka

Wojkowice,śląskie

425 000 zł76 m² 5 592,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń, położone w spokojnej i zielonej części Wojkowic przy ul. Plaka. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

490 000 zł198 m² 2 474,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Inwestycja w stanie surowym otwartym możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! Cena 490 000,00 zł brutto! Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orzechowa

Meszna,śląskie

1 297 000 zł221 m² 5 868,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Sprzedam dom w Mesznej spokój, przestrzeń i natura Parterowy z zaadaptowanym poddaszem Jeśli marzysz o domu w zielonej, spokojnej okolicy z pięknym ogrodem, dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

850 000 zł139 m² 6 115,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na 1 piętrze segmentu w prestiżowej dzielnicy willowej. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m2 z balkonem, usytuowanego na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

435 000 zł70 m² 6 248,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bez pośredników, co gwarantuje brak dodatkowych kosztów, komfortowe M5 w układzie 2x2 na osiedlu Pawlikowskiego. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

35 zł/m²253 m² 8 855 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice, biurowiec doskonale położony w stosunku do tras komunikacyjnych (a4, dtś ), ok.2 km od centrum miasta. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mierzęcice,śląskie

199 000 zł850 m² 234,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana W malowniczej, spokojnej okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 850 m2 - położona w Mierzęcicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pszów,śląskie

850 zł42 m² 20,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! 42,25 m2 dla singla albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Orzesze,śląskie

1 090 000 zł131 m² 8 320,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony w Orzeszu, w powiecie mikołowskim, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 131 m2, usytuowany na działce o powierzchni 626 m2, sprzedam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł396 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Czyżowice,śląskie

486 000 zł8 094 m² 60,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowo - usługowa blisko strefy gospodarczej ***oferta na wyłączność*** Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłowo - usługową o powierzchni 8094 m 2 , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Я також готую договори для громадян України - забезпечую зрозумілі умови та повну формальну підтримку. Запрошую.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bromboszcza

Katowice,śląskie

409 000 zł54 m² 7 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w Katowicach Ligocie przy ul. Bromboszcza. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mikołowska

Tychy,śląskie

65 zł/m²265 m² 17 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja : Tychy Wilkowyje, dogodny dojazd do dk 44 (ul. Mikołowskiej), stacja kolejowa (dworzec Główny w Tychach)- ok. 5 min., przystanki komunikacji miejskiej - 5 min. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Ruda Śląska,śląskie

209 000 zł46 m² 4 514,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,3 m2, usytuowanego na 8 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja kapitału ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Częstochowa,śląskie

750 000 zł34 507 m² 21,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, mirów, grunty rolne z możliwością przekształcenia, na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy do sprzedaży grunty rolne z możliwością przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kiczerowska

Wisła,śląskie

1 750 000 zł37 900 m² 46,17 zł/m²

 

 

 

Bielsko-Biała,śląskie

939 000 zł165 m² 5 690,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyjątkowa oferta - dom szeregowy W olszówce! wyłączność - oferta dostępna tylko W naszym biurze! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w Olszówce w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

3 050 zł74 m² 41,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Nowy Apartament o powierzchni 74m zlokalizowany na czwartym piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworowa

Katowice,śląskie

2 000 zł60 m² 33,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi nieruchomości Revelio. **3 duże pokoje **mieszkanie po remoncie **w pełni wyposażone **2 duże szafy w zabudowie **zielona okolica, balkon i ładny widok **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

M4 na sprzedaż - Częstochowa Północ, 61 m , duży balkon Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (M4) o powierzchni 61 m , położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

3 960 €600 m² 6,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesne powierzchnie typu sbu (small Business Unit) w Sosnowcu. Proponowana powierzchnia może być wykorzystywana między innymi do: konfekcjonowania towarów, logistyki, umiejscowienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

299 500 zł48 m² 6 239,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

**2 pokoje, sosnowiec, zagórze, ul dmowskiego 34 A/14** mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub adaptacja pod najemcę: układ pomieszczeń: - kuchnia - 2 osobne nieprzechodnie pokoje - Łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Astrów

Myszków,śląskie

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, zaprojektowany i wykończony z najwyższą dbałością o detale. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę oraz funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w centrum Siemianowic Śląskich Lokalizacja: siemianowice Śląskie, ul. Ogrodowa 4 Opis nieruchomości Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Potok

Buczkowice,śląskie

490 000 zł2 892 m² 169,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych z niepowtarzalnym widokiem w atrakcyjnej lokalizacji, w Buczkowicach, dojazd od ulicy Potok. Proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tunelowa

Katowice,śląskie

739 000 zł69 m² 10 710,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokoje z tarasem wśród zieleni Katowice (miłe Zacisze) Jeśli szukasz miejsca, w którym po pracy można złapać oddech, usiąść z kawą na tarasie i naprawdę poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja gen. Władysława Andersa

Bielsko-Biała,śląskie

22 zł/m²100 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok.100 m2 na działalność w Bielsku-Białej przy Alei Gen.Władysława Andersa 19. Przy obiekcie znajduje się parking. Lokal na parterze, na którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Ogrodowa

Częstochowa,śląskie

125 000 zł82 m² 1 524,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa - Śródmieście, lokal na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 82 m2 z dwoma oddzielnymi wejściami z chodnika, na parterze, przy ulicy Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sikorskiego

Zabrze,śląskie

1 100 000 zł4 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną,wszystkie media są na działce czyli woda,kanalizacja,prąd i gaz w chodniku.Działka idealna dla dewelopera można na niej zmieścić ciąg domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie, wynajem za odstępne. Do wynajęcia mieszkanie w okolicy Placu Daszyńskiego o powierzchni 47 m2 usytuowane w kamienicy na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Pakiet inwestycyjny - 2 lokale, 2 księgi wieczyste Na sprzedaż wyjątkowy pakiet inwestycyjny w Zabrzu przy ul. Księdza Brzóski - dwa niezależne lokale sprzedawane wyłącznie łącznie. Idealna.