dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 846 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 846 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Wolności

Częstochowa,śląskie

48,75 zł/m²40 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Częstochowa, centrum, lokal na wynajem. Przedmiotem wynajmu jest lokal o powierzchni 40 m.kw. znajdujący się w ścisłym centrum Częstochowy. Ładny lokal w suterenie doskonały na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chorzów,śląskie

449 000 zł42 m² 10 572,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko u nas, bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż piękne, słoneczne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Chorzów blisko aks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowanego na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brynek,śląskie

208 767 zł1 313 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1313 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Tychy,śląskie

17 600 zł880 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia : wydzielona powierzchnia magazynowa 880m2 Dane techniczne: -wjazd z poziomu 0, -wysokość 4,5m-5,2m, -bramy o szer. 3,5m, wys. 3m, -posadzka niepylna, -dojazd dla Tira, -powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

43,15 zł/m²292 m² 12 599 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, budynek biurowy położony jest w centralnej części Katowic, z bardzo dobrym dojazdem od dtś (ul.Chorzowska). W pobliżu znajdują się budynki biurowe klasy A, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Częstochowa,śląskie

42,03 zł/m²69 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Częstochowa, al. Nmp, śródmieście, centrum, lokal na wynajem, M5. Oferujemy na wynajem ładny lokal handlowo-biurowo- usługowy o powierzchni 69 mkw zlokalizowany w samym Centrum miasta przy II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ogrodzieniec

Ogrodzieniec,śląskie

83 000 zł694 m² 119,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, w naszej ofercie mamy do sprzedania piękną działkę pod zabudowę o powierzchni 694 m2. Lokalizacja: pilica, kocikowa 8 km od ogrodzieńca! Wymiary: 22 m x 27 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Będzin

Będzin,śląskie

1 340 000 zł2 742 m² 488,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży: działka 2742m2 zabudowana budynkami biurowym /magazynowym/serwisowym o powierzchni łącznej 202m2. Na budynki składają się: -biuro 77m kw. - 1 otwarte pomieszczenie, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Będzin

Będzin,śląskie

9 998 zł417 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1.powierzchnia magazynowo -produkcyjna 322m2 SPECYFIKACJA TECHNICZNA: -posadzka betonowa niepylna, -wysokość 5,2m do 5,8m, -wjazd z poziomu "0" (brama o wys. 4,3m i szer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Częstochowa

Częstochowa,śląskie

662 450 zł13 249 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Częstochowa, mirów, działka na sprzedaż. Bardzo ładna posiadłość w dzielnicy Mirów. Działka orna z przeznaczeniem pod zabudowę siedliskową. Działka o szerokości 400 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sikorskiego

Zabrze,śląskie

190 000 zł640 m² 296,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niekonwencjonalne, mieszkanie dwupokojowe, w czteropiętrowym bloku z cegły, na pierwszym piętrze, z dużym balkonem. Blok z nową elewacją zewnętrzną, z zadbaną i czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Graniczna

Gierałtowice,śląskie

285 000 zł1 147 m² 248,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 1147 m Cena: 285 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1147 m położona w spokojnej i malowniczej części Gierałtowic, przy ul. Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wisła

Wisła,śląskie

14 700 000 zł2 019 m² 7 280,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 898 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy hotel położony w malowniczej Wiśle Hotel Jarzębata. To nowoczesny obiekt, który łączy w sobie luksus, funkcjonalność oraz wyjątkowe położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mysłowice,śląskie

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Mysłowice, brzęczkowice, ul. Gen. Ziętka (boczna) Numer działki: 4155/165 | Powierzchnia: 1000 m Działka dojazdowa: 4154/165 Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

69 000 zł9 m² 7 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal Handlowy w C.H. Promenada - Świetna cena. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i estetyczny lokal handlowy o powierzchni 9 m2, położony w tętniącym życiem Centrum Handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Piekary Śląskie,śląskie

1 200 000 zł439 m² 2 733,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Przestronny dom (439m ) z sauną i siłownią - idealny dla rodziny, pod biznes lub inwestycję! Szukasz nieruchomości, która nie ogranicza Twoich możliwości? Zależy Ci na komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferujemy na sprzedaż czterokondygnacyjny dom w Tucznawie, wybudowany w 1982 r o pow.mieszkalnej 126 m2,(całkowita 260 m2),położony na działce 697 m2. Dom idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza

Częstochowa,śląskie

380 290 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

332 332 zł37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wolna

Rybnik,śląskie

120 zł/m²15 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem witryna sklepowa idealna pod pieczywo lub punkt handlowy Na wynajem samodzielna witryna sklepowa o powierzchni ok. 15 m , zlokalizowana w centrum dzielnicy Paruszowiec-Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Dekabrystów

Częstochowa,śląskie

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa, tysiąclecie, ul. Dekabrystów, lokal handlowo - usługowy na wynajem. Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal, który jest zlokalizowany w ciągu lokali handlowych, usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wybickiego

Mysłowice,śląskie

1 100 000 zł122 m² 8 986,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Wśród łąk i ciszy. Zaprojektowany, by żyło się pięknie. Wchodzisz do środka. Drzwi zamykają się za Tobą miękko, a cisza otula Cię jak ciepły koc. Stajesz w jasnym holu miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rolnicza

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

625 000 zł93 m² 6 695,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera- bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom parterowy na kameralnym osiedlu Zielone Zameckie w malowniczej dzielnicy Bzie Zameckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

279 000 zł1 462 m² 190,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu, gdzie będziesz mógł cieszyć czasem spędzonym z rodziną? Zapoznaj się ze szczegółami oferty. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

64,29 zł/m²28 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: katowice, okolice pl. Andrzeja. Oferujemy do wynajęcia biuro o powierzchnia 28m2 - 1 pokój. Toalety w części wspólnej. Stan lokalu bardzo dobry. Strefa płatnego parkowania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wybickiego

Mysłowice,śląskie

1 100 000 zł116 m² 9 459,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Luksusowy, parterowy dom o architekturze, która nie ma sobie równych w okolicy. Podwyższona bryła nad salonem i kuchnią wypełnia wnętrze światłem i powietrzem, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Żory,śląskie

68 zł/m²25 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony na parterze o powierzchni 25 m2 przeznaczony na działalność biurową lub usługową. Lokal gotowy do wprowadzenia, nie wymaga remontu. Ogrzewanie miejskie. Bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Zabrska

Paniówki,śląskie

620 000 zł2 823 m² 219,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa w Paniówkach, gmina Gierałtowice, powiat gliwicki, województwo śląskie, przy ul. Zabrskiej Lokalizacja i opis: do sprzedaży oferujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czesława

Gliwice,śląskie

449 000 zł67 m² 6 677,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Witam na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe z kuchnią i łazienką o łącznej powierzchni 67m2, położone na trzecum piętrze w trzy piętrowej kamienicy przy ul. Błogosławionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 3 pokojowe/m4! Mieszkanie o pow. 56 m2 znajduje się na 6 piętrze z windą! Mieszkanie składa się z: - salonu -kuchni ( zabudowa na wymiar, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Chorzów,śląskie

279 000 zł68 m² 4 072,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

278 316 zł27 m² 10 187,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

!oferta tylko do poniedziałku! Kawalerka inwestycyjna z garażem | Klucze od ręki | Bez pcc i prowizji | Trzy Lipki Szukasz mieszkania, które możesz kupić dziś i praktycznie od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilimowskiego

Katowice,śląskie

5 500 zł207 m² 26,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości! Do wynajęcia wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic - tuż przy placu Rostka. Lokalizacja: w pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Wolności

Chorzów,śląskie

1 650 000 zł494 m² 3 341,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Chorzowa ul. Wolności 65 Na sprzedaż kamienica o łącznej powierzchni użytkowej 493,79 m , położona w doskonałej lokalizacji przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Bytom,śląskie

1 150 zł39 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Bytomiu przy ul. Matejki 28. Nieruchomość: powierzchnia 39 m2. Piętro 1. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Plac Sportowy

Myszków,śląskie

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 130 m , położony w dzielnicy Mrzygłód, ul. Plac Sportowy. Nieruchomość usytuowana jest na ustawnej działce o powierzchni 1077.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Zabrze

Zabrze,śląskie

7 500 zł375 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: powierzchnia magazynowo-produkcyjna 375m 2 Dane szczegółowe: -poziom 0, -1 brama wjazdowa, -brak ogrzewania, -możliwość najmu dodatkowo pomieszczeń socjalnych i biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 036 750 zł160 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Osiedlu Sandacza, idealnie skomunikowanego z centrum Katowic i autostradą A4, jednocześnie otoczonego zielonymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jabłoniowa

Kozy,śląskie

185 000 zł910 m² 203,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie trzy działkim2) ,m2) ,m2) Jeśli szukasz miejsca , gdzie można zacząć nowy rozdział - oto idealna przestrzeń do życia. Wśród nowo wybudowanych domów , na spokojnym osiedlu młodych rodzin.