dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 785 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 785 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

16 000 €5 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjna powierzchnia logistyczna z dostosowaniem pod produkcję. Metraż proponowanej powierzchni to ok. 5000 mkw. pow. produkcyjnej wraz z przynależącą do niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Gliwice,śląskie

340 000 zł51 m² 6 715,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie w centrum Gliwic - ul. Powstańców Warszawy Powierzchnia: 50,63 M2 Piętro: 1 Stan prawny: odrębna własność z czystą kw Wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

468 336 zł53 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

1 120 zł19 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Wolności 302 w Zabrzu. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2 3 piętro Elektryczne ogrzewanie Lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

999 405 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie / ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Solidarności

Ustroń,śląskie

73 000 zł35 m² 2 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy położony w malowniczym Ustroniu blisko rzeki Wisły. Lokalizacja tego obiektu to prawdziwa gratka dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Przemysłowa

Tychy,śląskie

32,94 zł/m²50 m² 1 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tychy - tereny przemysłowe - przemysłowa Elastyczny wynajem wybranych przestrzeni biurowych lub całego obiektu Szukasz przestrzeni biurowej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Józefa Piłsudskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

95 000 zł41 m² 2 334,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Taka cena to prawdziwa okazja! Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 40,7 m , usytuowany na parterze pasażu handlowego w centrum Jastrzębia-Zdroju - przy Alei Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dąbrowskiego

Katowice,śląskie

780 000 zł102 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe z wyodrębnioną księgą wieczystą o pow. 102m2 - Katowice Śródmieście ul. Dąbrowskiego. Na sprzedaż duże i bezpieczne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

100 000 zł25 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży pawilon murowany o powierzchni 25mkw w całości podpiwniczony położony przy al. Armii Krajowej i bliskości Jana Pawła II. Budynek posiada prąd i wodę. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gliwice,śląskie

499 000 zł47 m² 10 563,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z ogródkiem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską - Gliwice, ul. Poezji (łabędy). Miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska dodatkowo płatna. Komórka lokatorska- 15 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Na Okrzeszyńcu

Rybnik,śląskie

639 000 zł74 m² 8 592,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,37 m z dużym ogródkiem 190 m , położone w inwestycji Kaskada Kompleks IX (rybnik, zamysłów, na Okrzeszyńcu). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

329 000 zł62 m² 5 349,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 o powierzchni 62 m2 usytuowane na VI piętrze przy ul. Przemysława na osiedlu Piastów w Wodzisławiu Śląskim. W skład mieszkania wchodzi : trzy nieprzejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młyńska

Żarki,śląskie

419 000 zł109 m² 3 831,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Brak prowizji od kupujących! Na sprzedaż nowy, parterowy dom wolnostojący ze strychem i zadaszonym tarasem, położony w zielonej części miejscowości, tuż obok lasu. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu wynajem lokalu użytkowego w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal cechuje się przestronnym rozkładem, oferując łączną powierzchnię wynoszącą 40 m . Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Gliwice,śląskie

429 000 zł54 m² 7 988,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, o powierzchni 53,70 m , w centrum Gliwic, przy ul. Częstochowskiej, blisko Politechniki Śląskiej, zaledwie 700 m od gliwickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Obwodowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

399 000 zł1 330 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży oferujemy działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 1330 m2 , położoną w Siemianowicach Śląskich, przy ul. Obwodowej. Wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy Obwodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł1 094 m² 228,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1094 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Tąpkowice. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Świerkowa

Pszczyna,śląskie

409 000 zł57 m² 7 044,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja Apartamenty Świerkowa - mieszkanie w idealnej lokalizacji Firma Buduje.my ma zaszczyt przedstawić Państwu swoją kolejną inwestycję! Apartamenty Świerkowa kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 800 zł46 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na wynajem w centrum Czechowic-Dziedzic! Nieruchomość o powierzchni 46,10 m 2 mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Starcza,śląskie

409 000 zł69 m² 5 927,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:228 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? ema Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę - osiedle ośmiu domów w zabudowie szeregowej przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Darwina

Tychy,śląskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Obłędna kawalerka dla wymagających mieszkanie Mieszkanie w nowoczesnym standardzie, o powierzchni 36 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

249 000 zł52 m² 4 813,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 51,73 m w doskonałej lokalizacji Bytom Stroszek przy ul. Strzelców Bytomskich. Lokal znajduje się na parterze ocieplonego, zadbanego budynku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

379 000 zł59 m² 6 423,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m z balkonem - doskonała lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż komfortowe i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 697 000 zł164 m² 10 367 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja Dom klasy premium jakość, prywatność i design | Bielsko-Biała Spojrz na video, wiecej zdjec na naszej stronie. Sprzedajemy nasz prywatny dom wybudowany w 2021 roku i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

799 000 zł267 m² 2 992,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:676 m²

Tylko tu! Nietuzinkowa i wyjątkowa nieruchomość zaprasza pod swój dach i czeka na nowego właściciela. Tak zwany dom z duszą i dobrą energią. Pięknie doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

448 895 zł52 m² 8 679,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łączna

Mikołów,śląskie

799 000 zł88 m² 9 127,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Na sprzedaż bezczynszowe apartamenty z własnym ogrodem o powierzchniach od 50-250 m , z ogrzewaniem podłogowym, w spokojnej części Mikołowa przy ul.Łącznej. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kłobuck,śląskie

1 300 000 zł12 555 m² 103,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż położoną w okolicy zalewu, przy ulicy Stawowej w miejscowości Kłobuck. Cechy nieruchomości: - powierzchnia ~ 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Zawiercie,śląskie

1 999 zł34 m² 58,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie w Zawierciu przy ul. Pomorskiej. Polożenie w centrum Zawiercia gwarantuje bliski dostep do sklepów, restauracji, obiektów użytecznosci publicznej oraz jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu apartament na parterze o pow. 70m 2 z ogródkiem o pow. 72m 2 (wymiary ogródka 12x6) w Tarnowskich Górach dzielnica Opatowice. Lokal mieszkalny składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

383 090 zł38 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

255 000 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Świetna lokalizacja, niedaleko znajduję się: - szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

415 000 zł48 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie położone w topowej lokalizacji śródmieścia Katowic, w budynku 'Superjednostki' przy Al. Korfantego. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bytom,śląskie

285 000 zł48 m² 5 935,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kłobuck,śląskie

129 000 zł3 485 m² 37,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Kłobucku przy ul. Piaskowej. Numer działki: 173/1, obręb Smugi Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Nowa Wieś,śląskie

326 000 zł1 626 m² 200,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy działkę inwestycyjną położoną przy lotnisku w Pyrzowicach, działka o regularnym kształcie, idealnie skomunikowana, mająca 2 niezależne wjazdy. Powierzchnia: 1626m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Katowice,śląskie

25 zł/m²480 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia biura z częścią socjalną o powierzchni ok. 488 m2 znajdujące na I piętrze biurowca z pełną infrastrukturą (możliwość wynajęcia całego piętra dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Rybnik,śląskie

490 000 zł64 m² 7 669,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Kaskada Kompleks, okrzeszyniec Powierzchnia: 63,89 m Piętro: 1 Balkon: 8 m Miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

360 386 zł40 m² 8 973,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

326 635 zł36 m² 9 152 zł/m²