dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Iskrzyczyn

Iskrzyczyn,śląskie

140 000 zł3 038 m² 46,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka z częścią budowlaną - Iskrzyczyn, ul. Ładna, 3038 m , cena 140 000 zł Jeśli szukasz spokojnego miejsca na dom w otoczeniu zieleni, z szerokimi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Gliwice,śląskie

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze prestiżowego apartamentowca Carrara, położonego w samym sercu Gliwic, przy ul. Nowy Świat. To wyjątkowa lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bazaltowa

Bielsko-Biała,śląskie

599 009 zł103 m² 5 815,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja Apartament z ogródkiem za cenę 599.000,00 zł! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny, w stanie deweloperskim, położony w Bielsku-Białej przy ulicy Bazaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Letniskowa

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:930 m²

Wyjątkowy dom blisko Jeziora Żywieckiego ,międzybrodzie Bialskie, ul. Letniskowa 930 m działki Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elfów

Tychy,śląskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Tychy, ul. Elfów | 2 pokoje | 2. piętro Do wynajęcia czyste i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone w Tychach przy ul. Elfów , na 2. piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zielona

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 000 000 zł4 582 m² 436,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka inwestycyjna w Dąbrowie Górniczej. Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną zamykającą rekreacyjny kompleks Park Zielona w kierunku ulicy Letniej. Teren ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

265 000 zł52 m² 5 100,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta, 0% prowizji od kupującego! oferta wyłącznie W kk nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w Świętochłowicach, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pasieczna

Bielsko-Biała,śląskie

549 000 zł3 730 m² 147,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom 300 m + działka 3730 m - pełne media, świetna lokalizacja - Bielsko-Biała, ul. Pasieczna 16 Szukasz dużego domu w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum i S1? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Bytom,śląskie

175 000 zł39 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania z ogromnym potencjałem o powierzchni 39,2 m , położonego na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Nickla w Bytomiu - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

364 756 zł40 m² 9 217,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

433 533 zł40 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

655 749 zł75 m² 8 734 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 3 Pokoje | 64m2 | Pełne umeblowanie | Tuż przy dtś | 10 min do Katowic | Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy świetną komunikację z przestrzenią dla rodziny lub pary?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Ruda Śląska,śląskie

173 900 zł33 m² 5 270 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka do odświeżenia/remontu, położona w Rudzie Śląskiej - Wirku przy ul. Jankowskiego o powierzchni 32,30m w bloku po termomodernizacji z windą. Atuty nieruchomości: dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Katowice,śląskie

1 999 zł27 m² 74,04 zł/m²

 

Piętro:25/26

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Katowic, przy ul. Zabrska (róg Mickiewicza i Sobieskiego). Pierwszy wynajem, wszystko pachnące nowością. Położenie sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem na os. Wojska Polskiego II. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w ocieplonym bloku. Wyposażone jest w nowe sprzęty agd Lodówkę, kuchenkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Tychy,śląskie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jeśli poszukujesz mieszkania od razu do zamieszkania lub wynajmu to ta oferta jest dla Ciebie (nie jestem zainteresowany ofertami Pośredników): oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokal w dobrym stanie, odświeżony ok. rok temu. Obecnie wynajmowany generuje ok. 1 800 zł netto miesięcznie (po kosztach zarządzania) - całkowicie pasywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Katowice

Katowice,śląskie

1 500 000 zł2 352 m² 637,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę bliźniaka i szeregówki składającej się z 3 domów. Łącznie pozwolenie na 5 domów. Docelowo ogrzewanie gazowe. Reszta mediów dociągnięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rybnicka

Gostyń,śląskie

268 500 zł1 031 m² 260,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** działka blisko lasu ** przy asfalcie ** blisko przystanek - M12 (katowice) i 594 (mikołów) ** kompleks nowowydzielonych działek! ** prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Żarki,śląskie

154 000 zł881 m² 174,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Akces - udomowimy twoje potrzeby. Działka budowlana położona w centrum Żarek, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miejscowości. powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. 26 Stycznia

Knurów,śląskie

1 390 000 zł193 m² 7 202,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:412 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesny, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 193 m , położony na działce 412 m w spokojnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Katowice,śląskie

28 620 zł1 590 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę wysokiego składowania o powierzchni ok. 1.150 m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi oraz przylegającymi pomieszczeniami magazynowymi, łącznie ok. 1600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łęg

Łęg,śląskie

260 000 zł24 828 m² 10,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łęg / gmina Kruszyna, działka niezabudowana 24828 m2 - sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Na sprzedaż nieruchomość położona pośród otaczających łąk i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarki

Żarki,śląskie

320 000 zł202 m² 1 584,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Biuro Nieruchomości akces oferuje do sprzedaży przestronny dom w centrum miasteczka Żarki, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. wybudowany w 1977 roku z cegły, dom posiada trzy poziomy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum - Dąbrowa Górnicza na ul. Królowej Jadwigi 31 tylko U nas do wynajęcia Przestronne mieszkanie z centralnym ogrzewaniem miejskim o powierzchni całkowitej 34m2 zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Tarnowskie Góry,śląskie

1 490 000 zł177 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Rezerwacja do 30.11.2025R. Oferuję na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z dużym, zielonym ogrodem - idealny dla Twojej rodziny! Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Przemysłowa

Tychy,śląskie

38,89 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Tychy - tereny przemysłowe Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 90m 2 Lokal położony na piętrze, składa się z: 2 sal, aneksu kuchennego oraz toalety. Posiada niezależne wejście. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

745 822 zł84 m² 8 932 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Do wynajęcia oferujemy przestronną, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 38m2 , położoną na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospodarcza

Sosnowiec,śląskie

259 000 zł47 m² 5 475,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferowane jest w pełni funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, francuskim balkonem i wyremontowaną łazienką, zlokalizowane w świetnej okolicy na Pogoni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Oświęcimska

Zabrze,śląskie

1 414 700 zł3 290 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

3290m2 Pozwolenie na budowę 7 budynków Projekt Działka idealna dla inwestora o powierzchni 3290m2 znajduje się w Zabrzu dzielnicy Makoszowy przy ul. Oświęcimskiej. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gospodarcza

Sosnowiec,śląskie

335 000 zł56 m² 5 973,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m w Sosnowcu przy ul Gospodarczej , idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Mieszkanie przeszło generalny remont 8 lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

572 000 zł72 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania zlokalizowanego w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Gliwic. Ta nieruchomość to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wieczorka

Nakło Śląskie,śląskie

1 150 000 zł136 m² 8 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Nowoczesny, komfortowy Dom na Granicy Nakło Śląskie - Orzech - Gmina Świerklaniec! Dom położony na Wzgórzu z Widokiem na Orzech i Piekary Śląskie! Do sprzedaży dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

3 500 zł74 m² 47,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, energooszczędne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w nowo wybudowanym apartamentowcu w Świerklańcu tuż przy lesie. Mieszkanie znajduje się na 1.