dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

289 000 zł49 m² 5 928,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zagórska

Tarnowskie Góry,śląskie

215 000 zł163 m² 1 319,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż w Tarnowskich Górach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą lokalu z przeznaczeniem handlowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sosnowiec,śląskie

1 250 000 zł182 m² 6 868,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 182 m2 (pow. podłogi 200 m2), usytuowany na działce o powierzchnia 230 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

10 000 000 zł15 000 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni łącznej 15000m2! Możliwość zakupu części nieruchomości! Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Myszkowa jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

210 000 zł17 m² 12 055,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Kawalerka umeblowana. Gotowa do zamieszkania! Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

1 649 000 zł214 m² 7 688,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo/usługowy w Katowicach - ścisłe centrum miasta. Lokal został częściowo wyremontowany czeka na nowego właściciela, który go zaaranżuje wg własnych potrzeb. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Katowice,śląskie

3 500 zł103 m² 33,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości revelio (oferta na wyłączność!) Jeżeli szukasz dużego mieszkania z pięknym salonem, zaledwie 5 minut autem od centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Suwalska

Bielsko-Biała,śląskie

1 440 000 zł158 m² 9 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Chcesz zamieszkać w domu, ale nie masz ochoty na formalności urzędowe ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiamy do sprzedaży segment domu w zabudowie bliźniaczej w pięknej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Boronów,śląskie

865 000 zł120 m² 7 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Boronów Ul. Grabińska 7 Oferujemy do sprzedaży zadbaną nieruchomość w Boronowie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zwardoń

Zwardoń,śląskie

120 000 zł768 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Odkryj wyjątkową ofertę - malownicza działka budowlana zlokalizowana zaledwie kilka minut od granicy ze Słowacją, w spokojnej i urokliwej okolicy. To idealne miejsce dla miłośników natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

219 000 zł46 m² 4 719,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Sosnowiec, ul. Szpaków Na życzenie przesyłam link do wirtualnego spaceru. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46.4 m (+piwnica), położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Chorzów,śląskie

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= oferta bez prowizji od najemcy = chorzów batory | 2 pokojowe mieszkanie po remoncie | odnowiony blok Do wynajęcia oferujemy stylowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 45m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Chruszczobród,śląskie

618 000 zł7 272 m² 84,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

=cena do negocjacji= Do sprzedaży oferujemy dużą działkę budowlaną o powierzchni 0,7272 ha, położoną w Chruszczobrodzie (powiat zawierciański, łazy), przy ul. Leśnej Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

2 500 zł39 m² 63,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia - Przytulny dom 40 m z dużym ogrodem i tarasem Oferujemy na wynajem wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 40 m , położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Piekary Śląskie,śląskie

279 000 zł48 m² 5 752,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Królowej Jadwigi w Piekarach Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Bytom,śląskie

1 450 zł34 m² 42,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu oferuję mieszkanie położone bezpośredni przy Rynku w Bytomiu. Mieszkanie o powierzchni 33,9 m2 składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferujemy na sprzedaż czterokondygnacyjny dom w Tucznawie, wybudowany w 1982 r o pow.mieszkalnej 126 m2,(całkowita 260 m2),położony na działce 697 m2. Dom idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbnika

Zabrze,śląskie

950 zł14 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ulicy Skarbnika 21. Nieruchomość: powierzchnia 14 m2 Piętro 1 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: 1,5 km od booster Zabrze by lemontree Bliskość dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brzozowa

Częstochowa,śląskie

155,34 zł/m²10 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia niewielki lokal handlowy znajdujący się w Centrum Handlowo-Usługowym Jagiellończycy w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak. Lokal ma powierzchnię 10,30 mkw, wymiary 3x3,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

1 850 zł52 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wisto prezentuje w pełni umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Lokalizacja: ul. Wrocławska- spokojna okolica, bezpośrednio przy Parku Kachla. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom - ul. Wrocławska - Wynajem 2-pokojowego mieszkania - III piętro - Balkon Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o układzie przechodnim , zlokalizowane na III piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

2 500 zł33 m² 75,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogródkiem na wynajem w Tychach na osiedlu Cztery Pory Roku składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki i osobnej sypialni. Bezpłatny parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

399 774 zł37 m² 10 692 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

1 060 290 zł79 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Myszków,śląskie

10 000 000 zł15 000 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

3 240 000 zł320 m² 10 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 392 m²

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny dwupoziomowy dom z wyjątkowym ogrodem, w prestiżowej oraz spokojnej okolicy - dzielnica Ratanice w Dąbrowie Górniczej, niedaleko Pogorii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

725 000 zł100 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż gotowy dom o podwyższonym standardzie deweloperskim po odbiorach. Możliwość wykończenia pod klucz. Największą zaletą oferowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

543 973 zł44 m² 12 490,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

252 411 zł27 m² 9 482,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

438 111 zł57 m² 7 713,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji Przy zakupie nie zapłacisz podatku pcc 2%- oferta bezpośrednio od dewelopera Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa i umów się na spotkanie. Data wydania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Mysłowice,śląskie

800 000 zł2 020 m² 396,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka uzbrojona W wodę Mysłowice - Wesoła, ul. Graniczna | tuż przy granicy z Katowicami (3km od granicy miasta). jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na mapie aglomeracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwakowska

Tychy,śląskie

2 400 zł45 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Oferta mieszkania do Wynajęcia. Tychy osiedle H ulica Żwakowska mieszkanie 2 pokojowe po remoncie i odświeżeniu. Najważniejsze atuty mieszkania. - zadbany wieżowiec z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Solskiego

Bielsko-Biała,śląskie

949 000 zł226 m² 4 199,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 226 m (pow. użytkowa ok. 159 m), położony we wschodniej, spokojnej części Bielska-Białej na urokliwym wzgórzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jana Sobieskiego

Chorzów,śląskie

38 zł/m²100 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferujemy przestronny lokal użytkowy, położony w śródmieściu Chorzowa, przy ul. Jana III Sobieskiego (boczna od ul. Wolności). Lokal o powierzchni użytkowej ok 100m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Żywiec,śląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Już u nas! nowy, komfortowy 3 - pokojowy apartament premium W pobliżu centrum w kameralnym nowym budynku. W cenie miejsce postojowe na zamkniętym monitorowanym parkingu! Nowe Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prusa

Blachownia,śląskie

509 000 zł120 m² 4 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Promocja! Nowoczesny dom wolnostojący w Blachowni - tylko 509 000 zł! Taka okazja nie zdarza się często! Nowy dom wolnostojący w spokojnej części Blachowni przy ul. Prusa - teraz dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wierzchowisko,śląskie

1 349 000 zł194 m² 6 935,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:916 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w Wierzchowisku. Wspaniała okolica, dużo zieleni, cisza spokój. Sam dom położony jest na działce 916 mkw. Ma powierzchnię 194,51 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Bytom,śląskie

190 000 zł52 m² 3 675,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 51,m 2 znajdującego się na 2 piętrze w budynku przy ul. Tuwima w Bytomiu. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sejmowa

Częstochowa,śląskie

730 000 zł116 m² 6 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Tylko U nas! Proponujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Kiedrzyn, w rejonie ul. Sejmowej, wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Bytom,śląskie

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Mickiewicza 15 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. 4 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone dla 1-2 osób. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

238 999 zł39 m² 6 128,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się blisko uczelni Powierzchnia 39M: salonsypialniakuchnia łazienka Czynsz - 540 zł Komunikacja: tramwajautobus Lokalizacja: blisko uczelniacentrum miastaw pobliżu wiele sklepów.