dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 924 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 600 zł50 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia: 49,60 m + piwnica Piętro: 4 (balkon z pięknym widokiem) Układ: 2 pokoje + kuchnia z jadalnią Nowoczesne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Tarnogórska

Gliwice,śląskie

3 599 000 zł1 203 m² 2 991,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 505 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania nieruchomość położoną w dzielnicy Gliwice- żerniki w odległości kilku kilometrów od centrum miasta w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Katowice Janów apartament 3 pokoje Oferujemy wynajem apartamentu o wysokim standardzie o powierzchni 83m2 zlokalizowanego w dzielnicy Katowice Janów. Usytuowane w 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cierpioła

Rybnik,śląskie

243 000 zł49 m² 4 989,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji na parterze w niskim budynku przy ulicy Pawła Cierpioła w Rybniku. Powierzchnia lokalu to 48,7m2. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Katowice,śląskie

256 000 zł38 m² 6 684,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu przytulne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie usytuowane jest w czteropiętrowym bloku na ostatnim piętrze. W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

615 000 zł62 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, gotowe do wprowadzenia | Sarni Stok Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Sarni Stok 92 Powierzchnia użytkowa: 62,28 m Ogród: ok. 80 m Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wallisa

Bytom,śląskie

850 zł35 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Wallisa 17. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: w pobliżu sklepy, dworce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

402 292 zł36 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Karchowice,śląskie

204 750 zł975 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Karchowicach, gmina Zbrosławice o powierzchni 975 m kw za 204750 zł. Kształt regularny prostokątny. Przeznaczenie budownictwo mieszkaniowe niskie. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mościckiego

Częstochowa,śląskie

588 000 zł56 m² 10 407,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny apartament na osiedlu zamkniętym, w dzielnicy Parkitka, przy ul. Mościckiego z roku 2015. Mieszkanie jest położone na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

189 000 zł1 930 m² 97,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym. Działka o przeznaczeniu budowlanym - w miejscowym planie zagospodarowania oznaczona jako mn1. Działka w całości przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

868 000 zł168 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej ok. 168 m2 powierzchni całkowitej w tym mieszkalnej ok. 123 m2 + ok. 45 (garaż + pomieszczenia gospodarcze). Do zamieszkania, przy jeziorze Pogoria. 1km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

551 524 zł68 m² 8 149 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Biuro umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

95,24 zł/m²105 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal W ścisłym centrum bytomia! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 105 m2. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

423 672 zł53 m² 8 050 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

690 950 zł62 m² 11 175 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa Góra

Sławków,śląskie

900 000 zł245 m² 3 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom wolnostojący ze spektakularną działką - komfort i przestrzeń Cena: 900 000 zł | Powierzchnia całkowita: 245 m | Powierzchnia mieszkalna: 200 m | Powierzchnia działki: 1 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 040 000 zł180 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

612 890 zł67 m² 9 175 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł92 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta tylko w naszym biurze! Posiadamy klucze! Zapraszamy na prezentację. Na sprzedaż polecamy przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

11 984 000 zł37 450 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Logistyka, przemysł, park handlowy powierzchnia ok. 37 450m2 z możliwością powiększenia o kolejne 26 000m2 (2,6ha) Wyjazd na autostradę A1 - 300m Widoczność działki doskonała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

310 435 zł26 m² 11 750 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednorza

Pszczyna,śląskie

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nadszedł ten czas w naszym życiu, że przestaliśmy się mieścić w naszym uroczym mieszkanku. Mimo wielu miłych wspomnień musimy je sprzedać. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

749 000 zł68 m² 10 942,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** salon z otwartą kuchnią ** duży salon z balkonem ** po remoncie ** efektowna łazienka Mieszkanie o powierzchni 68,45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

400 000 zł105 m² 3 809,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal W ścisłym centrum bytomia! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 105 m2. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Katowice,śląskie

369 000 zł36 m² 10 281,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie w trakcie remontu - ul. Piotra Ściegiennego 90, katowice Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,89 m , położone na wysokim parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

2 100 000 zł210 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 210 m , usytuowany w samym centrum Gliwic przy ul. Zwycięstwa 16. To doskonała lokalizacja dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

279 000 zł38 m² 7 400,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie w bloku na 1 piętrze w ścisłym centrum miasta - al. Niepodległości 122 w Tychach Mieszkanie do generalnego remontu. Na końcu zdjęcia przedstawiające realny stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

790 zł32 m² 24,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Armii Krajowej 102 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 32 m2 Piętro 1 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: bliskość trasy średnicowej dtś,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mszana,śląskie

350 000 zł138 m² 2 536,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Prezentujemy na sprzedaż dwu rodzinny dom w Mszanej Informacje ogólne: nieruchomość wybudowana z cegły, o powierzchni użytkowej ok 140 mkw składa się z trzech kondygnacji tj: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bystra,śląskie

597 000 zł404 m² 1 477,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:707 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Bystrej! Wszystkie zdjęcia, film oraz wirtualny spacer znajdują się na na oficjalnej stronie Biura Nieruchomości. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

879 000 zł240 m² 3 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:825 m²

Na sprzedaż dom dla dużej rodziny lub pod inwestycje, dostępny od zaraz ,w atrakcyjnej lokalizacji Jastrzębia-Zdroju. Budynek składa się z trzech niezależnych mieszkań, każde z nich posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Katowice,śląskie

2 700 zł85 m² 31,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne w ramach najmu okazjonalnego. Lokalizacja: katowice ul. Sienkiewicza 12, dzielnica - Śródmieście. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 85 m położone jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ściegiennego

Katowice,śląskie

85 zł/m²114 m² 9 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność Lokalizacja : Katowice ul. Ściegiennego -dobry dojazd do Drogowej Trasy Średnicowej ok. 100m od przystanków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus). Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, umeblowane M3 w Centrum Tarnowskich Gór! Gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone! Nowoczesne Osiedle z dużym parkingiem oraz windą! Niskie koszty utrzymania! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Buczyna

Ochaby Małe,śląskie

115 000 zł829 m² 138,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 829 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy, z widokiem na góry. To miejsce, które od pierwszej chwili urzeka swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

45 zł/m²206 m² 9 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo Usługowy na parterze w nowym budynku wielorodzinnym przy ulicy Okulickiego, osiedle Parkitka w Częstochowie. Rynek pierwotny - do adaptacji pod pierwszego najemcę. Stan aktualny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

364 108 zł36 m² 10 025 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

368 999 zł65 m² 5 676,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia 65M:salon z balkonemotwarta kuchnia z agd (zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa)sypialnia sypialniałazienka z wc (po remoncie) W mieszkaniu została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lisów

Mikołów,śląskie

699 000 zł1 652 m² 423,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** blisko lasu ** w sąsiedztwie tylko nowe wille ** media w drodze ** wymiary około 40x40! ** wjazd od wschodu - idealna pod willę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Zabrze,śląskie

75 zł/m²211 m² 15 854 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: nowoczesna powierzchnia biurowa w prestiżowym budynku Z1 Point, zabrze Lokalizacja: zabrze, ul. Juliusza Słowackiego 2a Powierzchnia: 211,39 m Czynsz za m : 75,00 zł netto.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij