dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

350 000 zł53 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,40 m , położone przy ul. Bolesława Chrobrego 9 w Katowicach, na 13. piętrze trzynastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

443 831 zł41 m² 10 775,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) Wyprzedaż Mieszkań na sarnik stoku najlepszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

728 000 zł138 m² 5 275,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, znajdującego się w Częstochowie przy ulicy św. Brata Alberta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koszarawa

Koszarawa,śląskie

49 000 zł1 380 m² 35,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Koszarawa pow. żywiecki - ładna działka budowlana o pow. 1380 mkw., szer. ok. 34 x 42 m, położona na wypłaszczeniu, lecz nad budynkami w sąsiedztwie. Dojazd utrudniony drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła Druga

Piła Druga,śląskie

1 690 000 zł273 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Ofertą sprzedaży jest parterowy dom wolnostojący z antresolą użytkową ( parter 183m 2 + antresola 90m 2 ), mieszczący się w Piła Druga, niedaleko Częstochowy. Jest to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Ruda Śląska,śląskie

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ruda Śląska - Ruda - ul. Norwida - idealne - Mieszkanie do zamieszkania Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania od zaraz - wysoki parter, 43 m Szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

699 000 zł68 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupak inwestycyjny - lokalizacja przy Parku Słowackiego Na sprzedaż apartament (68 m2) z możliwością przerobienia na dwie kawalerki. Każda z balkonem. Bezpośrednio od dewelopera pcc - 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kisielów,śląskie

315 000 zł71 m² 4 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:578 m²

Rezerwacja Jeśli marzysz o spokoju, bliskości natury i ucieczce od miejskiego hałasu to poniższa oferta powinna Cię zainteresować. Przedstawiam ofertę sprzedaży domu typu półbliźniak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zuzanka

Podzamcze,śląskie

895 000 zł435 m² 2 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:792 m²

DO sprzedania dom Z widokiem na zamek ogrodzieniec w podzamczu. Idealny dla rodziny, pod działalność typu agroturystyka ale także świetna inwestycja. Tel Budynek murowany z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Chorzów,śląskie

380 000 zł176 m² 2 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Okazja Inwestycyjna w Chorzowie! Kamienica do Remontu z Potencjałem Lokalizacja: chorzów Szukasz nieruchomości z olbrzymim potencjałem do renowacji i stworzenia dochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Armii Krajowej

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 756 100 zł9 480 m² 185,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka inwestycyjna 9480 m Centrum Jastrzębia-Zdroju mpzp Usługi, handel, magazyn Idealna propozycja dla inwestora, który szuka dużej działki z potencjałem i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tworków

Tworków,śląskie

110 000 zł75 m² 1 462,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość na sprzedaż w Tworkowie koło Raciborza! Położona jest na wysokim parterze w kameralnej, czterolokalowej kamienicy. Lokal z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Bielsko-Biała,śląskie

375 000 zł51 m² 7 367 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w Bielsku-Białej przy ul. Wita Stwosza Powierzchnia mieszkania 50,90 mkw. dodatkowo przynależna piwnica. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w świetnej okolicy. Rezerwacja! Do wynajęcia przytulne mieszkanie 34 m przy ul. Krakowskiej w Jastrzębiu-Zdroju (III piętro). Jeden pokój przedzielony na dwa, duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

399 999 zł50 m² 7 968,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły położone na os. Mieszka I w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane drugi m piętrze o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Częstochowska

Stary Koniecpol,śląskie

59 000 zł12 000 m² 4,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia działkę rolną położoną w miejscowości Koniecpol Stary (gmina Koniecpol, powiat częstochowski). Całość ma łączną powierzchnię około 1,2 ha i dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębowa Góra

Dębowa Góra,śląskie

1 199 000 zł170 m² 7 052,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom główny - gotowy do zamieszkania (ok. 170 m ) W skład nieruchomości wchodzi: przestronny salon z wyjściem na ogród, kuchnia z oknem i miejscem na jadalnię, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czyżowicka

Wodzisław Śląski,śląskie

125 000 zł724 m² 172,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta dla osób, które szukają swojego wymarzonego miejsca na dom! Na sprzedaż 7 parceli (każda w całości budowlana!) usytuowanych w malowniczej okolicy, przy ul. Czyżowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rocha

Częstochowa,śląskie

3 000 zł1 735 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz terenu do prowadzenia działalności, magazynowania, a może innego celu inwestycyjnego? Mamy idealną propozycję! Do wynajęcia działka o powierzchni ok. 1735 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2%. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Będzin,śląskie

189 000 zł35 m² 5 462,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

| na sprzedaż | Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Urokliwej Kamienicy - Będzin Grodziec. Lokalizacja i Budynek: adres: ul. Konopnickiej 3, będzin, dzielnica Grodziec Cena Ofertowa: 189 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

360 000 zł71 m² 5 098,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością naszego biura! Na sprzedaż piękne i zadbane mieszkanie M-6 (układ 3x1) o funkcjonalnym rozkładzie, znajdujące się na czwartym piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 3 pokojowe/m4! Mieszkanie o pow. 56 m2 znajduje się na 6 piętrze z windą! Mieszkanie składa się z: - salonu -kuchni ( zabudowa na wymiar, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wyzwolenia

Mizerów,śląskie

35,28 zł/m²85 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia W mizerowie - doskonała lokalizacja przy ruchliwej ulicy Z przyjemnością ogłaszamy dostępność lokalu do wynajęcia w sercu Mizerowa. Ta nieruchomość oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Kłobuck,śląskie

250 000 zł48 m² 5 166,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości dymowski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Kłobucku przy ul. Zielonej. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa ~ 48,39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

844 560 zł94 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Panorama business park ema-nieruchomości Oferuje na sprzedaż: nowy lokal biurowo-handlowo-usługowy znajdujący się w Prestiżowym Centrum Biznesowym w Częstochowie przy ul. Okulickiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

229 000 zł32 m² 7 156,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze w świetnej lokalizacji - do centrum miasta zaledwie 7 minut. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 200 zł43 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania z garażem w cenie , które łączy w sobie komfort, nowoczesność i niezwykle praktyczne rozwiązania. To nie tylko cztery kąty, to przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa Górnicza,śląskie

257 000 zł45 m² 5 711,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej - Centrum przy ul. Cieplaka. Lokalizacja przy ul. Cieplaka oferuje mieszkańcom bliskość centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beskidzka