dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 757 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne dwupokojowe mieszkanie z widokowym tarasem ok. 24 m2 na czwartym piętrze apartamentowca z miejscem postojowym przed budynkiem. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

472 626 zł52 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji Przy zakupie nie zapłacisz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa i umów się na spotkanie. Data oddania inwestycji: klucze jeszcze W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wilkowice,śląskie

283 470 zł859 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - wilkowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Wilkowice w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Rudniki,śląskie

14,63 zł/m²547 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ema Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych zlokalizowanych w urokliwych Rudnikach, jedynie 5 km od Częstochowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

418 061 zł41 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czeladź,śląskie

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w bloku przy ul. Zwycięstwa 28 w dzielnicy Piaski w Czeladzi. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

480 000 zł42 m² 11 549,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

329 491 zł29 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Będzin,śląskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, jeszcze niższa cena - nie przegap tej wyjątkowej okazji! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania w Będzinie, w dzielnicy Warpie, przy ul. Pileckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

334 197 zł40 m² 8 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych kosztów. 2 pok. w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega dużym salonem w najbardziej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wawrzynowicza

Częstochowa,śląskie

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Częstochowy, przy ulicy Wawrzynowicza dzielnica Parkitka. W pełni wyposażony salon fryzjerski! Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie położone w spokojnej i cichej okolicy - dzielnica Parkitka, ul. Okulickiego. Nieruchomość o powierzchni 56 m mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Katowice,śląskie

625 597 zł51 m² 12 233 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Poza tą lokalizacją posiadamy również inne atrakcyjne apartamenty i mieszkania. Umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, funkcjonalne mieszkanie w samym centrum Częstochowy. Kuchnia w pełni wyposażona: lodówka, piekarnik. Łazienka z kabiną prysznicową, nowym piecykiem i pralką 6kg - remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Świętojańska

Gliwice,śląskie

5 000 000 zł1 770 m² 2 824,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w Gliwicach przy ul. Świętojańskiej 57 w części lub w całości. Obiekt aktualnie wynajęty w 86% (wieloletni solidni najemcy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krótka

Częstochowa,śląskie

23,33 zł/m²30 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Ema Nieruchomości oferuje na wynajem lokal użytkowy znajdujący się w centrum Częstochowy przy ul. Krótkiej 27a. Lokal o powierzchni 30 m2 znajduje się na I-piętrze w biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 999 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się blisko uczelni Powierzchnia ok 37M: salon z balkonemsypialnia Kuchnia Łazienka Wyposażenie mieszkania pralka lodówka piekarnik lóżko Dobra komunikacja: tramwajautobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

536 645 zł64 m² 8 436,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! nowe mieszkanie W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Sosnowiec,śląskie

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Zamkowej 9 (zaraz obok parku sieleckiego). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochowa,śląskie

1 300 zł44 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, na ul Obrońców Westerplatte. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Świętojańska

Gliwice,śląskie

5 000 000 zł1 770 m² 2 824,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 593 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

190 000 zł56 m² 3 380,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy Państwu jasne i przestronne trzypokojowe M4 balkonem oraz kuchnią z oknem. W skład wchodzą: * salon * pokój dzienny * sypialnia z wyjściem na balkon * przedpokój *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Robotnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

190 000 zł33 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie położone w doskonałym miejscu blisko centrum miasta i parku zielona, co gwarantuje zarówno wygodę miejskiego życia, jak i bliskość natury. Świetna komunikacja, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

305 996 zł27 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zachodnia

Radostków,śląskie

329 000 zł4 016 m² 81,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 4016 m2 znajdującą się w Radostkowie, gmina Mykanów koło Częstochowy. Lokalizacja: radostków, ul. Zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

407 942 zł45 m² 9 039,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Przestronne 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

499 999 zł50 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż gustownie urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone na 1. piętrze w spokojnej części Bielska-Białej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Rybnik,śląskie

4 990 zł117 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament premium - osiedle polna, rybnik zamysłów 116,79 m | 4 pokoje | 2 miejsca parkingowe | Smart Home ampio Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

279 000 zł61 m² 4 573,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 13.11.2025 Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie mieszczące się na jednym z rybnickich osiedli - Nowinach. Mieszkanie przy ul Wawelskiej obecnie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łodygowice,śląskie

875 000 zł144 m² 6 076,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy nowoczesny Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 144 m położonego w cichej i spokojnej okolicy Łodygowic, na działce o powierzchni 700 m . Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

334 197 zł40 m² 8 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,55 m . To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wierzchowisko,śląskie

2 999 000 zł360 m² 8 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Ema Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, usytuowanego w prestiżowej lokalizacji przy ul. Berberysowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

130 650 zł871 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szerokość ok. 30m Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 869 m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy nieopodal rzeki Gorzelanki. Działka znajduje się na końcu ślepej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Poszukujesz własnego M4 z balkonem gotowego do wprowadzenia? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły czy przedszkoli? Jeśli tak, to na pewno spodoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

379 999 zł57 m² 6 620,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja w Centrum 3 pokoje z garażem Powierzchnia 57M: salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienka wc W mieszkaniu została zamontowana klimatyzacja Czynsz - 750 zł Cena wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bytom

Bytom,śląskie

2 150 000 zł1 200 m² 1 791,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Na sprzedaż dochodowa kamienica w centrum Bytomia. Nieruchomość o łącznej powierzchni 1200m2 usytuowana na działce o powierzchni 527m2 w użytkowaniu wieczystym. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Częstochowa,śląskie

185 000 zł31 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krasińskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów. Jeden pokój z balkonem i osobną kuchnią. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

608 400 zł68 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Panorama business park ema-nieruchomości Oferuje na sprzedaż: nowy lokal biurowo-handlowo-usługowy znajdujący się w Prestiżowym Centrum Biznesowym w Częstochowie przy ul. Okulickiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rocha

Częstochowa,śląskie

660 000 zł1 846 m² 357,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki zlokalizowanej przy ul. Rocha w Częstochowie (w samym sercu dzielnicy Grabówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Katowice,śląskie

243 600 zł24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania trzy kawalerki w Katowicach ul. Andrzeja 2 ( Śródmieście, w okolicy dworca Głównego, zaledwie 3 min pieszo do rynku). Zdjęcie dołączone do oferty stanowią jedynie.